ویکتوریا افسر پلیس به صورت جنسی-سوء ادعا در جلسه عمومی

یک جلسه عمومی برگزار خواهد شد و در مورد خارج از وظیفه ویکتوریا افسر پلیس در مرکز سوء رفتار جنسی شکایت.

یک جلسه عمومی برگزار خواهد شد و در مورد خارج از وظیفه ویکتوریا افسر پلیس در مرکز سوء رفتار جنسی شکایت. جان کنی / Postmedia

یک جلسه عمومی برگزار خواهد شد و در مورد خارج از وظیفه ویکتوریا افسر پلیس در مرکز سوء رفتار جنسی شکایت.

روز چهارشنبه از پلیس شکایت کمیسیون با صدور بیانیه ای گفت که یک جلسه عمومی به نام شده بود برای نگاه به آنچه که بازنشسته دیوان عدالت Wally Oppal را داوری دادرسی.

نام مسئول و شاکی شده اند منتشر شد با توجه به ماهیت حساس از اتهامات. Oppal خواهد بود وظیفه با تصمیم گیری یا نه تغییر خواهد کرد که در طول این دوره از شنیدن.

با توجه به اسناد و مدارک پس زمینه, شاکی و خارج از وظیفه افسر ملاقات از طریق یک دوست مشترک در حالی که مهمانی با یک گروه در مارس 12, 2018 در ونکوور. شاکی و پس از صرف شب در یک هتل اتاق رزرو شده توسط افسر کردن وظیفه و دوست خود را.

“فعالیت جنسی رخ داده بین شاکی و خارج از وظیفه عضو; اما وجود یک واگرایی در شواهد از نظر اینکه آیا فعالیت جنسی رضایت طرفین بود” این اسناد به عنوان خوانده شده. “شاکی در نهایت گزارش به پلیس که او sexually assaulted by کردن وظیفه عضو در حالی که او ناتوان با توجه به مصرف الکل.”

تحقیقات جنایی منجر به هیچ اتهام تجاوز جنسی علیه افسر در حالی که یک رشته ادامه یافت اتهام از باور نکردنی انجام شد و نه اثبات.

جلسه عمومی در می آید پس از این شکایت درخواست کمیسر ترتیب یک جلسه عمومی به عنوان شاکی و شاهدان دیگر قادر به اداي شهادت در اوایل رسیدگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر