در حالی که ممکن است آشنا swarms از عرق شانه به شانه مردم و سافتبال (persian)-زمینه گرد و غبار ابرها, متوحش کننده, مرحله روشن چراغ ها و خطوط از مردم در تلاش برای دوباره پر کردن بطری های آب معجزه هنوز هم زندگی در این آخر هفته — تقریبا حداقل.

در اوایل این هفته, سازمان اعلام کرد یک نفس برنامه از رویدادهای آنلاین برای پر کردن هر چهار روز (30 جولای-اوت 2) در اصل برنامه ریزی شده برای موسیقی زنده قبل از COVID-19 کنار این رویداد در گرانت پارک.

لگد زدن با یک مکالمه بین شهردار لری Lightfoot و معجزه خالق پری فارل در 5 بعد از ظهر روز پنج شنبه و بسته بندی با پری مرحله چندساله DJ مورد علاقه Kaskade سوزاندن نفت نیمه شب اواخر یکشنبه شب چهار روز هر کدام حدود هشت پر ساعت از برنامه نویسی است که پخش خواهد شد رایگان در یوتیوب. صف شامل برخی از جشنواره بهترین فیلم آرشیوی از گذشته سه دهه از اعمال مانند بازی آتش و Metallica با نام تجاری جدید ثبت شده از جمله اجرای زنده مجموعه ای از آلیسون سرزمین عجایب در عمق مکالمات (دیدن Lightfoot و LL Cool J هش آن را یکشنبه شب) و فعالیت های مدنی که در آینه شدت در فرد رویداد.

“این یک تعهد عظیم” بستری فارل که تاسیس این جشنواره در سال 1991 به عنوان یک تور عمل قبل از آن گذاشته ریشه سالانه رویداد سالانه در شیکاگو است. “ما کار کرده اند ‘دور ساعت 2 تا 3 صبح اکثر شب چون ما نمی خواهیم فقط به پرتاب کردن فیلم آرشیوی و ترک آن را در آن. وجود دارد کمی از همه چیز را برای دیدن و اعلام نشده شگفتی خواهد شد تا پاپ در طول تعطیلات آخر هفته.”

پری فارل reunites with his band Hd برای Pyros برای تنظیم جریان در 7:50 p. m. روز شنبه
Meeno

اگر چه فارل اذعان می کند او معجزه همکاران که همچنین شامل توسعه/شرکت تولید C3 Presents “هرگز از دست پول زیادی در زندگی من” آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال است که نشان می دهد باید در چه ظرفیت آن می تواند.

“ما در یک بحران و مردم رنج می برند اما از طریق رنج می برند اگر شما می توانید پیدا کردن هدف خود را شما می توانید از طریق موقعیت,” او گفت:. “هدف ما این بود که موسیقی و هنر بدون در نظر گرفتن. در حال حاضر جهان نیاز به موسیقی بد — در اعتراض به موسیقی و عشق و موسیقی درمانی موسیقی. این خیلی مهم است که ما در حفظ و صدای موسیقی در هوا و من با الهام از تیم من و همکاران من با آنچه که ما به پایان رسید تا ارائه به طرفداران.”

فارل (که شرکت در تعدادی از مجموعه ها از جمله reuniting با گروه ورزش برای Pyros برای اولین بار در 24 سال در پنج شنبه شب) می گوید: “آن نیست که آسان به همه این هنرمندان با هم است.” برخی از آنها که در ابتدا با نزدیک شدن نمی خواهد درگیر در مدل مجازی که خواسته برای اهدا فیلم.

“ما در حال اجرا بودند به headwinds آنجا که ما نمی تواند مردم پرداخت. من شده اند فعال تر از من شده اند در سال به برنامه های این رویداد را سال” او می افزاید: هیچ چیز او به دوستان و همکاران مانند Queens of the Stone Age را جاش Homme, Foo Fighters’ تیلور Hawkins, رپر, Chuck D و خشم علیه ماشین Tom Morello, بسیاری از آنها بیشتر الهام برای شرکت با توجه به قوی خیریه ماموریت و مشارکت مدنی جشنواره اتحاد خود را تراز وسط قرار دارد با بیش از همیشه در یک سال افزایش آگاهی اجتماعی و در جریان ناآرامی های.

معجزه 2020 خواهد بود با همکاری میشل اوباما زمانی که همه ما رای غیر انتفاعی برای افزایش مشارکت در انتخابات آینده و همچنین برابر عدالت ابتکار است که چالش های نژادی و بی عدالتی اقتصادی و هنر برای ایلینوی صندوق امداد ارائه کمک های مالی به سالن های سازمان ها و کارگران در صنایع خلاق.

دومی تعهد شامل همکاری با شهر شیکاگو گروه امور فرهنگی و رویدادهای خاص (DCASE) به اجرای برنامه از استعداد های محلی علاوه بر مجازی مجموعه از Chicago-تربیت hitters سنگین مانند Chance the Rapper (کامل خود را تا سال 2017 عملکرد) و Vic Mensa. بیش از آخر هفته نیز وجود دارد خواهد بود یک مرحله برای خواننده-ترانه سرا-شاعر Jamila جنگل خواننده و ترانه سرا KAINA, تولید کننده/انجیل علاقه مندان پیتر CottonTale شاعران از تولد دوباره شعر گروه و کلمه صحبت هنرمندان Emon فاولر و لیندا سل و همچنین رقص و رفت و آمد از سنگین موتورهای پله ای با جمال Smallz و دوران رفت و آمد.

Jamila جنگل یکی از هنرمندان جدید انجام مجموعه در طول معجزه livestream.
برادلی موری

“مخاطبان خواهد شد که تماشای معجزه مجازی رویداد بین المللی است که واقعا هیجان انگیز آن را به عنوان یک فرصت برای مردم در تمام زمینه های برای دیدن این مجموعه است که واقعا شیکاگو-محور” می گوید: مريم تیام, DCASE مدیر برنامه برای هنرهای نمایشی بود که قصد قرار دادن با هم یک ترکیب است که بسیار متنوع بوده و شامل حال ظهور استعداد های محلی. “شیکاگو یک trendsetter در سطح جهانی پس از این فرصت دیگری است برای مخاطبان بین المللی را به قدردانی از کار ما است.”

قبل از لغو C3 Presents و معجزه قبلا صحبت کردن در مورد راه هایی که این جشنواره می تواند در حمایت از شهر-مارک سال از شیکاگو موسیقی (در حال حاضر به تمدید 2021). به عنوان جشنواره معطوف به reimagined فعالیت های آنلاین این همکاری ادامه داد: با تلاش به ویژگی های محلی برنامه نویسی.

این اولین بار DCASE همکاری با معجزه در این ظرفیت و این تیم شده است و مجدانه در طول چند هفته گذشته. “آن بوده است سریع آتش کار” به آن را با هم می گوید تیام که شامل فیلمبرداری از اجرای برنامه در سالن های محلی Thalia سالن و دماغه. اما او می افزاید: “معجزه شده است یک شریک بزرگ. سالن مشتاق بودند برای حمایت از این ابتکار هنرمندان همه بسیار هیجان زده و این واقعا یک بدون درز برنامه نویسی فرصت است.”

یا نه معجزه با هدف گسترش این hyperlocal فعالیت های پس از سنتی رویداد بازده در سال به آمده است و در عین حال دیده می شود اما تیام می گوید این تیم آماده خواهد شد و خورد مثبت از تجربه. “این واقعا یک فرصت برای سرمایه گذاری بیشتر به فضای مجازی است. ما می بینیم بسیاری از هنرمندان که چرخد و واقعا سرعت و فعال ماندن در این راه است. COVID شده است ویرانگر برای هنرمندان هستند که ضربان قلب ما فرهنگ جامعه ما و شهر ما و بنابراین از هر فرصتی ما را به درخشش یک نور افکن بر روی آنها و آوردن پول بیشتر است بهتر است.”

فارل اذعان pivoting به برنامه نویسی یک رویداد آنلاین نیز ارائه برخی از lightbulbs برای معجزه تیم. “باز آن همه چشم به امکانات و افزایش سلیقه موسیقی ما و من فکر می کنم آن را کاملا تاثیر معجزه در آینده است.”

پیش بینی باقی می ماند بالا برای آخر این هفته حتی با مدل های جدید. مدیران در یوتیوب گفته اند فارل که آنها پیش بینی آن را به یکی از بزرگترین رویدادهای سال برای آنها. “اما من در آن نگاه کنید فقط با این واقعیت از انجام چیزی شبیه به این و حتی اگر سه نفر شاهد آن خواهد بود موفق می گوید:” فارل. “به عنوان نوازندگان ما فرستادگان. هر کس می تواند اضافه کردن به مکالمات از جهان بحث ما به کجا می رویم از اینجا چه ما در حال حاضر. آن زمان برای ما بود بی باک و فعال است. من این خودرو با معجزه و من از دیدن آنچه در آن هدف این است که در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net