نیویورک — وگ را Anna Wintour, شده عذرخواهی در یک ایمیل داخلی برای “اشتباهات” ساخته شده در 32 سال تصدی خود در انجام نمی دهد به اندازه کافی برای بالا بردن black voices بر کارکنان خود و انتشار تصاویر و داستان ها شده اند که از لحاظ نژادی و فرهنگی “مضر یا تحمل است.”

مد doyenne نوشت: در ژوئن 4 ایمیل: “من مسئولیت کامل برای کسانی که اشتباه می کنند.”

مجله سردبیر است که در Conde Nast مدیر هنری و محتوای جهانی, مشاور تا به حال هیچ نظر بیشتر چهارشنبه در این ایمیل به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. این برای اولین بار نشان داد روز سه شنبه در نیویورک پست.

Wintour را mea culpa ظاهر به زودی پس از آدم Rapoport که سردبیر یکی دیگر از Conde Nast عنوان Bon Appetit, استعفا داد و پس از یک عکس ظاهر از او در brownface, تقویت خشم و انزجار بیش از چگونه غذا مجله رفتار کارکنان از رنگ.

روز دوشنبه بالا سردبیر و یکی از بنیانگذاران شیوه زندگی, سایت Refinery29, Christene Barberich استعفا داد پس از کارمندان سابق شکایت در رسانه های اجتماعی از سمی فرهنگ و ناعادلانه درمان کارکنان از رنگ در طول سال.

در ضمن سمیرا نصر در یکشنبه بود نام اولین سردبیر رنگ در 153 سال از تاریخ ایالات متحده هارپر بازار.

در ایمیل Wintour اشاره شده این کشور را “تاریخی و دلخراش لحظه” پس از مرگ جورج فلوید و دیگر مردم سیاه و سفید در دست پلیس رویدادی که موجب خشم و غم و اندوه در اعتراض بازی را برای بیش از دو هفته در سراسر جهان است.

“من می خواهم برای شروع با برسمیت شناختن احساسات خود و بیان من همدلی نسبت به آنچه که بسیاری از شما در حال رفتن را از طریق: غم صدمه دیده و خشم بیش از حد. من می خواهم بگویم این خصوص به اعضای تیم ما — من فقط می توانید تصور کنید آنچه در این روزها شده بود. اما من نیز می دانم که صدمه دیده و خشونت و بی عدالتی ما از دیدن و صحبت کردن در مورد شده اند در اطراف برای یک مدت زمان طولانی. به رسمیت شناختن آن و انجام کاری در مورد آن است که سر رسیده” Wintour به او گفت کارکنان.

او به نام برای جنجال و هیاهو به یک “زمان گوش دادن انعکاس و فروتنی برای کسانی از ما در موقعیت های افتخار و اقتدار است. همچنین باید زمان عمل و تعهدات است.”

Wintour مشخص نیست چه مطالب او با اشاره به عنوان توهین آمیز و یا چه مراحلی را گرفته و به اصلاح و استخدام را در یک رویکرد خلاق. او متعهد “در سطح شرکت های بزرگ کار در حال انجام است به حمایت از سازمان ها در یک راه واقعی. این اقدامات اعلام خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

او نوشت: “در ضمن من می خواهم بگویم سادگی که من می دانم رواج یافت نمی شود به اندازه کافی راه برای بالا بردن و فضا را به ویراستاران و نویسندگان و عکاسان و طراحان و سازندگان. ما را ساخته اند اشتباه بیش از حد, انتشار تصاویر یا داستان شده اند که مضر یا تحمل. من مسئولیت کامل برای کسانی که اشتباه می کنند.”

Wintour گفت: کارکنان شامل “بیش از حد چند” سیاه کارکنان. او نمی گویند که چگونه بسیاری از وجود دارد.

“من می دانم که آن را به اندازه کافی می گویند ما بهتر انجام خواهد داد اما ما خواهد شد — و لطفا می دانم که من ارزش خود را در صداها و پاسخ همانطور که ما حرکت رو به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net