در مترو داوطلبان اتصال بیش از پیام های برنامه WeChat برای کمک به مسافران در ورود از چین است.

سبد مواد غذایی در راه خود را به یک خانواده است که خود قرنطینه پس از بازگشت به مترو ونکوور از چین است. داوطلبان رها کردن خودرو در فرودگاه و تحویل مواد غذایی برای کمک به مسافران از چین که می خواهند به خود شده است. این همه سازماندهی شده در WeChat پلت فرم رسانه های اجتماعی.

پیام برنامه WeChat اتصال ورود مسافران در مترو از چین با داوطلبان مایل به رها کردن ماشین در فرودگاه و تحویل مواد غذایی به خانه های خود را به طوری که مسافران می توانند قرنطینه خود را برای دو هفته.

این یک مردمی اقدام بر اساس دو هفته در نظر گرفته می شود حداکثر دوره کمون برای مرگبار coronavirus پدید آمده است که در ووهان چین.

“من فقط می خواهم به ارائه کمک من به جای مردم احساس مانند آنها باید برای رسیدن به یک تاکسی گفت:” فرانک کنگ یک عکاس محلی که پیوست WeChat گروه آغاز شده و در آغاز هفته.

او توضیح داد که چگونه آن را همسان او با یک خانواده است که همچنین زندگی در برنابی. “من ملاقات کرد و سوار ماشین خود و کاهش آن را به شوهر او در فرودگاه است.”

او در آینده از شانگهای. “من او را دیدم از دور. او می دانست که ماشین خود را. من دست تکان دادند خداحافظ” گفت کنگ.

او سپس به یک خانه سوار از فرودگاه توسط راننده دیگر نیز به او متصل شده توسط WeChat ،

روز جمعه او را در فرودگاه برای انجام یکی دیگر از ماشین افت کردن این زمان برای یک مسافر که از شهر دیگری در سرزمین اصلی چین از طریق هنگ کنگ است.

مرتبط

وجود گروه های مختلف ظاهر در WeChat.

لی لی یک معلم که در ونکوور زندگی می کند و با استفاده از WeChat رسیدگی lilyxmca آغاز شده که همسان کنگ.

آن زمانی آغاز شد که او را دیدم یک دادخواست در WeChat با دعوت دولت کانادا به ممنوعیت تمام پروازها از چین به کانادا.

آن امضا شده بود توسط هزاران نفر از مردم از جمله بسیاری از مردم با کانادا نام اما Li که نقل مکان کرد به ونکوور از Xiamen چین شرقی استان فوجیان 13 سال پیش ایده را دوست ندارد.

“من فکر می کردم که چرا قطع افرادی که در اینجا زندگی می کنند?”

اما او بیش از حد نگران است در مورد ادامه گسترش coronavirus. او تا به حال برخی از بیشتر استادانه درست شده اما دوستان او را متقاعد به شروع با ساده ارائه به رها کردن خودرو و تحویل مواد غذایی به طوری مسافران می تواند به راحتی اجتناب از فضاهای عمومی مانند تاکسی حمل و نقل و سوپر مارکت ها و مراکز.

وجود دارد یک پاسخ فوری و لی وجود دارد گفت: حدود 50 “یاران” در سراسر مترو ونکوور که او در حال حاضر به تقسیم mini-گروه برای مناطق مختلف با رهبران تیم به هماهنگی مسابقات.

روز پنجشنبه مقامات بهداشتی کانادا خواسته هر کسی از ورود به کانادا از هوبئی استان است که احاطه ووهان و مرکز شیوع این بیماری در چین به طور داوطلبانه رعایت 14 روز قرنطینه حتی اگر آنها بدون علائم است. اما بسیاری از مسافران به ونکوور از چین در حال حاضر انجام شده است که شاید در مشاوره صادر Jan. 28 توسط چین سفارت در کانادا.

لی گفت: حتی قبل از اتاوا تشدید پاسخ آن در این هفته او دریافت کرده بود بیش از 100 درخواست برای کمک به خانواده ها در برخورد با مسافران بازگشت از “در سراسر چین است. گوانگژو. پکن. شانگهای. دلار هنگ کنگ است.”

در شب جمعه داوطلبان کاهش یافته خودرو برای دو خانواده با اعضای بازگشت از استان هونان در مرکز چین و استان سیچوان در جنوب غربی است.

کانادا است به حالت تعلیق پروازها از چین اما دولت فدرال مشاوره در برابر همه غیر ضروری سفر به چین و گفتن هر کانادایی در چین به ترک با استفاده از پروازهای تجاری به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در مقابل “حداقل 14 کشورها و سرزمین های از ایالات متحده آمریکا به هند به دلار هنگ کنگ در حال حاضر معرفی نوعی از چین مربوط به محدودیت های مسافرتی به عنوان سیاست گذاران سعی کنید برای جلوگیری از گسترش یک ویروس است که به کشته شدن بیش از 560 نفر و آلوده حدود 30,000” با توجه به بلومبرگ.

“چین واقعا ستایش کانادا و بسیاری از چینی ها (کانادا) مردم اینجا احساس خیلی خوب (برای دیدن آن است). رسانه ها (در چین) واقعا از آن استفاده می شود گفت:” ایلین وانگ پدر و مادر دو کودک که در ونکوور زندگی می کند. “اما احساسات پیچیده هستند.”

وانگ زندگی در شانگهای در شیوع سارس در سال 2003. مانند کنگ و دیگران که در حال درگیر شدن با رانندگی ارائه و یا فقط گردش, تماس, برای, داوطلبان, او گفت: رفتن را از طریق تجربه است که در چین یا هنگ کنگ را با انگیزه به مسئولیت.

“ما می دانیم که آن را بدتر خواهد شد. ما را شوکه کرد. به شخص دیگری آن را فقط ممکن است اعداد. اما به ما (ما می دانیم) انجام یک چیز می توانید تغییر دهید چه اتفاقی می افتد تغییر سرنوشت. ما می خواهم به انجام همه چیز معنی دار.”

jlee-young@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de