چه کسی در میان ما به دانستن آنچه که ما می دانیم در حال حاضر در مورد COVID-19 نمی خواهید ما می تواند رول پشت ساعت به Jan. 1, 2020 و بسیار متفاوت تصمیم گیری در مورد تست, تماس, ردیابی, PPE و اجتماعی فاصله?

خوب ما خیره در یکی دیگر از فاجعه ممکن است تحمل پایین در تماس با ما. من به مراجعه Nov. 3 انتخابات. هنوز هم وجود دارد زمان به عمل عاقلانه اما زمان زیادی نیست.

در میان coronavirus ما به سادگی نمی تواند انجام انتخابات در راه معمول است. در شخص رای گیری نشان دهنده یک تهدید برای سلامت نظرسنجی از داوطلبان (که بسیاری از آنها بیش از 60 سال سن) و به رای دهندگان خود را. ما نمی توانیم از مردم جان خود را به خطر ورزش حق رای. ویسکانسین اخیر ظروف سرباز یا مسافر — با هزاران نفر محروم از آنجا که آنها نمی دریافت ایمیل خود را در برگه های رای در زمان و انتظار مردم در خطوط فاصله شش پا برای چند ساعت است — چشمک زن هشدار دهنده نور.

به جز نوامبر خواهد بود به مراتب بدتر از ویسکانسین چرا که یک فرد در انتخابات برگزار شده در سراسر کشور خواهد پرتاب مشروعیت نتایج به شک. در زمانی که ما یک) تلخی تقسیم می شوند; ب) عمیقا بدگمان; و c) رو به یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی یک انتخابات ممکن است استرس بیش از ما می تواند ایستادن.

خوشبختانه جایگزین به فرد در رای گیری هستند که به سختی برای رسیدن به با کمی برنامه ریزی پیشرفته. رأی-با-ایمیل در حال حاضر گسترده است. در انتخابات گذشته 25 درصد از آرا شد و از طریق پست در. پنج متحده — Washington, اورگان, کلرادو, یوتا و هاوایی — در حال حاضر رای تقریبا به طور کامل از طریق پست. هر ثبت نام رای دهندگان دریافت رای گیری در صفحه اصلی. بیست و هشت دیگران اجازه پست الکترونیکی-در برگه های رای بنا به درخواست و 17 متحده مجوز از طریق پست آراء اما نیاز به یک بهانه ای مثل سفر خارج از کشور تحصیل یا ناتوانی است.

برای جلوگیری از تقلب متحده تعدادی از مراحل را مانند امضای, مطابق, نیاز به اطلاعات هویتی دیگر مانند گذشته چهار رقم فرد شماره امنیت اجتماعی و با استفاده از بارکد برای هر رای گیری. یک مطالعه ملی رای دادن در صفحه اصلی ائتلاف نشان داد که از 100 میلیون رای در اورگان پس از پست الکترونیکی-در رای گیری به تصویب رسید در سال 2000 وجود دارد تنها 12 مورد از تقلب.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محوری است چوب به پره نشان می دهد که رای-با-ایمیل معایب خواهان. اما هیچ داده ای برای حمایت از آن و مقدار زیادی از شواهد بر خلاف. برای یک چیز رای دهندگان خواهد بود که بیشتر با احتیاط از در شخص رای گیری در سن COVID-19 سالمندان. در سال 2016 رای دهندگان بیش از 65 به احتمال زیاد برای رای دادن از هر گروه سنی و آنها به 53 درصد از آرا خود را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

به عنوان راشل Kleinfeld گزارش مطالعات انجام شده از پست الکترونیکی-در رای گیری در کلرادو و یوتا دریافتند که میزان مشارکت افزایش حدود 2 درصد اما نه حزب رو افزایش می دهد. یک گزارش تازه منتشر شده از دموکراسی و قطبش آزمایشگاه در دانشگاه استنفورد جمع آوری ایمیل-در رای گیری داده ها از کالیفرنیا و یوتا و واشنگتن از سال 1996 و نشان داد که رای گیری از طریق پست تاثیر نمی گذارد و هر دو حزب را به اشتراک بگذارید از رای دهندگان و نه درصد خود را از رای دادن. آن را نسبتا افزایش مشارکت مردم است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نگران هستند که یک رای-توسط-mail گزینه به معنی “شما هرگز نمی خواهم که دیگر جمهوری منتخب در این کشور دوباره” است نابجا. جمهوری خواه از ایالت اوهایو فرانک لا گل رز را رد کرد که فکر کرد و گفت: “ما خوش شانس است که ما انجام داده ایم رای-با-ایمیل برای مدت زمان طولانی. ما می دانیم که چگونه به آن را انجام دهد و ما می دانیم که چگونه به آن را انجام داده و ایمن.”

علاوه بر این شش swingiest نوسان آمریکا — پنسیلوانیا و میشیگان ویسکانسین آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی — در حال حاضر اجازه غیابی در صورت درخواست بدون نیاز به بهانه ای. فقط از مغلوب ساختن پیشی جستن که رای غایب خود را در دولت آفتاب.

رای گیری از طریق پست نیاز به پول (کنگره در حال حاضر اختصاص 400 میلیون دلار در مراقبت عمل) نیروی انسانی و زمان است. کشورهای که نیاز به بهانه ای به راحتی می تواند با اتخاذ یک بار تغییر قانون اجازه COVID-19 به کافی به عنوان بهانه ای برای سال 2020 است. متحده نیز می تواند امن افت کردن سایت ها برای رای گیری به عنوان به خوبی به عنوان درایو-از طریق گزینه های. گسترش اولیه رای گیری (به طور کلی یک ایده وحشتناک) را حس می کند که ما در حال برخورد با یک سیستم جدید برای 75 درصد از رای دهندگان و زمانی که نظرسنجی کارگران, به احتمال زیاد خواهد کمیاب از حد معمول.

ایستاده در خط با همسایگان خود برای رای دادن در مدرسه محلی خود و یا کلیسا مدنی آیین که صفوف با آتش بازی در چهارم جولای. آن را بخشی از مراسم مجلل از میهن پرستی. اما در این سال ما نیاز به ایجاد ترتیبات دیگر. ما نمی توانیم خطر یک بحران مشروعیت سیاسی در بالای هر چیز دیگری ما زین با.

شعار برای ماه نوامبر باید: پست الکترونیکی آن را در!

ارسال نامه به letters@suntimes.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im