در رشته شنوایی VPD عضو داشت مرتکب هیچ سوء اما discourtesy.

B. C. پلیس ناظر منصوب کرده است یک قاضی بازنشسته به بررسی VPD انضباطی تصمیم پرتاب کردن تعدادی از اتهامات علیه یک عضو متهم به سوء. فایل عکس / PNG

B. C. پلیس ناظر منصوب کرده است یک قاضی بازنشسته به بررسی VPD انضباطی تصمیم گیری است که انداخت از اتهامات علیه یک افسر متهم به سوء.

ویژه شهرداری پاسبان Rajdeep مان مواجه پنج سوء اتهامات مربوط به نوامبر. 2017 دستگیری یک ونکوور concertgoer, Colin Dowler که گفت: در یک شکایت رسمی که او قسم خورده و حمله در طول رزرو. مان در ابتدا بررسی برای دو اتهام سوء استفاده از قدرت و یکی از discourtesy اما بعد از محققان کشف شواهدی وجود دارد که پاسبان حذف شده و تصویری از Dowler تلفن و مان رد این اتهامات بد رفتار و فریب اضافه شد.

در رشته شنوایی با این حال مان داشت مرتکب هیچ سوء اما تنها discourtesy نسبتا جزئی تجاوز به احتمال زیاد با کمی بیش از یک دهان سرزنش و توبیخ رسمی. سایر اتهامات از جمله کسانی که مربوط به حذف تلفن همراه ویدئو تلقی می شد بی اساس توسط Supt. استیو Eely.

“دفتر ما بررسی این تصمیم و ما اختلاف نظر دارند” گفت: Andrea Spindler معاون پلیس شکایت کمیسیون انعکاس چهارشنبه OPCC انتشار اخبار که اعلام کرد که پلیس مدیره یافته “شد نادرست است.”

بازنشسته B. C. دیوان عالی کشور قاضی ران مک کینون منصوب شده است به انجام یک “مقاله نقد و بررسی” تمام شواهد و مواد از تحقیقات و نظم و انضباط شنوایی.

در آگاه ساختن همه احزاب از بررسی پلیس شکایت کمیسر کلیتون Pecknold تاکید بر اهمیت اعتماد عمومی به پلیس رسیدگی به شکایات و انضباطی روند.

“من تعیین کرده اند که بر اساس شواهد به دست آمده در طول تحقیقات از جمله ویدئو سرپرست Eely اشتباه در پیدا کردن آن است. … مان استفاده از زور بود و نه ظالمانه بی پروا و یا غیر ضروری” گفت: Pecknold.

Pecknold همچنین مخالفت با Eely پیدا کردن که مان حذف این ویدئو توسط حادثه.

“ویدئو شواهد و پاسبان مان شواهد در سراسر این زمینه را پشتیبانی نمی کند پیدا کردن که او به طور تصادفی حذف شده,” او گفت:.

یک تاریخ برای نقد و بررسی هنوز به تعیین خواهد شد.

hmooney@postmedia.com

Follow @harrisonmooney


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de