VPD صدور مجدد نگرانی های ایمنی زیر آتش حمله در اوپنهایمر پارک

هیچ کس در داخل چادر هنگامی که آتش در گرفت. محققان بر این باورند که ناشی از یک سردستی سیگار دور انداخته.

یک چادر آتش و دیگر سلاح های تشنج ونکوور پلیس یک بار دیگر ابراز نگرانی در مورد امنیت عمومی در داخل و اطراف بی خانمان اردوگاه در اوپنهایمر پارک.

خدمه آتش نامیده می شدند از پارک و مدت کوتاهی بعد از ساعت 3 صبح دوشنبه پس از یک گزارش از یک چادر در آتش است. هنگامی که آنها وارد آتش نشانان در خاموش کردن آتش سوزی.

هیچ کس در داخل چادر و محققان مشخص شد که در آن استفاده می شود به عنوان یک ذخیره سازی چادر به دلیل آن که پر بود از, دوچرخه, قطعات دوچرخه, اسپری, قوطی و مخازن پروپان با توجه به ونکوور آتش و نجات دستیار ارشد Trevor کانلی.

اسپری قوطی های ناشی از انفجار جزئی که چادر آتش گفت: کانلی. او گفت: محققان بر این باورند که آتش ناشی از سیگار دور انداخته.

ونکوور پلیس نیز در حال بررسی.

هفته گذشته پلیس کشف و ضبط یک انبار بزرگ از سلاح از جمله تفنگ و اسلحه — همراه با یک دوجین مخازن پروپان از یک چادر در اوپنهایمر پارک.

به VPD می گویند پارک بود و همچنین صحنه حمله اوایل صبح روز سه شنبه.

پلیس می گوید یک مرد جراحات جزئی پایدار زمانی که او زده بود در این صورت با تبر رسیدگی است.

مرتبط


ونکوور پلیس کشف و ضبط سه محور شش چاقو و یک جفت پیچ برش از داخل یک چادر در اوپنهایمر پارک در روز سه شنبه.

VPD

بازداشت نشده اما پلیس به دست گرفتن سه محور شش چاقو و یک جفت پیچ برش از داخل یک چادر.

“افسران ما در حال ادامه برای مقابله با تشنج های متعدد از سلاح در پارک که موجب نگرانی های ایمنی برای اعضای جامعه و همچنین افسران ما” گفت: Sgt. هارون Roed. “ما همچنان به صدور هشدار در مورد جرم و جنایت ناشی از این پارک است که در نشان دادن هیچ نشانه ای از کاهش.”

Roed گفت: VPD ادامه خواهد داد بسیار قابل مشاهده حضور در داخل و اطراف پارک و ادامه خواهد داد به کار با شهر پارک مدیره و آتش نشانی در مسائل ایمنی وجود دارد.

— با فایل های از اسکات براون

[email protected]


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de