جدیدترین شیکاگو منطقه Wahlburgers وارد کرده است.

رستوران شرکت اعلام کرد در حومه شهر شیکاگو در محل 825 S. Randall جاده در سنت چارلز را به روی عموم باز در ساعت 11 صبح روز سه شنبه.

باز هم همه ایلینوی همه گیر بازگشایی راهنمای ایمنی در میان COVID-19 همه گیر از جمله PPE برای همه کارکنان اجتماعی فاصله گزینه های ناهار خوری و ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های سراسر محل.

“سنت چارلز دارای جایگاه بسیار ویژه ای در قلب من” گفت: co-owner, کودکان و نوجوانان جدید در بلوک عضو و بازیگر دانی والبرگ از طریق بیانیه. والبرگ و همسرش, بازیگر جنی مک کارتی, اقامت در غرب حومه. “مانند بسیاری در صنعت ما مواجه ایم بسیاری از موانع را با توجه به تاثیر COVID-19 اما ما مصمم به ارائه در وعده را به امن و هیجان انگیز و منحصر به فرد تجربه ناهار خوری به روباه دره.”

The famous Wahlbrewski beer is among the drink and cocktails options at Wahlburgers. | Courtesy Wahlburgers
معروف Wahlbrewski آبجو است که در میان نوشیدنی و کوکتل گزینه های در Wahlburgers. | حسن نیت ارائه میدهد Wahlburgers

پیشگامانه برای 5000 فوت مربع بازی گاه به گاه رستوران و بار, در زمان 2019. در علاوه بر این به داخل سالن ناهارخوری محل جدید (یک رودخانه در شمال Wahlburgers محل به طور موقت بسته شده و با توجه به همه گیر) نیز از ویژگی های صندلی در فضای باز و همهجانبه “مکان شاد” منطقه با توجه به شرکت در بیانیه ای. “غریب و رسانه های اجتماعی دوستانه گوشه ای از رستوران شامل یک سرگرم کننده پر و خانواده گرا پاپ آپ نمایشگاه هنری برای مهمانان مطرح در مقابل برای عکس ها.”

منو دارای لود tater tot غذا, کلاسیک برگر و ساندویچ مرغ, سالاد, وعده های غذایی کودکان و نوجوانان امضا می لرزد و بیشتر. یک سرویس کامل ویژگی های نوار کوکتل, شراب و انواع آبجو از جمله امضا Wahlbrewski pale ale.

بایگانی اطلاعات و تحویل در دسترس هستند از طریق Wahlburgers برنامه Doordash و بارگذاری می خورد آنلاین در wahltogo.com و یا از طریق تلفن در (331) 235-5200. تحویل در دسترس است از طریق شرکای Doordash و بارگذاری می خورد.

Wahlburgers سنت چارلز خواهد بود و باز هر روز از 11 صبح تا 8 بعد از ظهر برای ناهار و شام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net