ونکوور عمومی کتابخانه های باور نکردنی — اما کمی شناخته شده — مجموعه ای از کتاب های کمیاب

میشل Greig دارای حدود-1430 Brevarium در ونکوور کتابخانه عمومی در ونکوور. آرلن Redekop / PNG

Brevarium. Audubon. اونس است. حتی کلمات مرتبط با ارزشمند ترین کتاب در VPL ویژه مجموعه صدا نادر و جادویی.

میشل Grieg یک تکنسین کتابخانه در مجموعه های ویژه اتاق در 7 طبقه از کتابخانه عمومی ونکوور دقت آسانسور درب یک جعبه است که حداقل یک متر مربع است. کمی بوی تند منحرف از طریق هوا. نه کپک زده فقط … ،

در داخل جعبه یک enormous, چرم, کتاب محدود. چرم رو به وخامت گذاشته است کمی ترک زنگ رنگی گرد و غبار در داخل جعبه.

“چرم است که احتمالا آنچه شما بوی می گوید:” Grieg. او نگهبان از کتاب نادر قلمرو لباس پوشیدن و همه در سیاه و سفید و حتی موهای خود را تیره به عنوان یک شعبده باز است. او tucks یک گوه از فوم تحت این کتاب تا آن ستون فقرات کرک نیست به عنوان او آن باز می شود.


میشل Grieg و الکس MacCutchan با Audubon را قرن 19 چهارپا آمریکای شمالی کتاب.

آرلن Redekop / PNG

“Audubon را پستانداران: از چهارپا از شمال امریکا, کامل, کتاب, دست نخورده, هیچ چیز گرفته شده است,” او می گوید او به عنوان به آرامی باز می شود این کتاب به فاش John J. Audubon دیدنی در قرن 19-دست نقاشی lithographs صفحه بعد از صفحه از پتیاره خال, خاکستری, خرگوش های صحرایی marmot-سنجاب کانادا سیاهگوش سمور یا راسو و black-tailed deer.

“این خیلی با ارزش ما حتی نمی خواهم به آن را بیرون بکشد می گوید:” Grieg.

“بله ما می گوید:” الکس MacCutchan مدیر خدمات اطلاعات.

MacCutchan نمی خواهم بگویم آنچه در این کتاب است که ارزش به عنوان دسترسی عمومی همراه با فراز و نشیب — فکر می کنم از رنگ قرمز بود که اسپری بر روی مونا لیزا چکش است که در زمان Pieta, سر بریدن از مجسمه های کوچک پری دریایی.

“ما را ترک نمی کنید کسی که به تنهایی با آن می گوید:” MacCutchan.

مجموعه ویژه باز است برای هر کسی وجود دارد اما چند قوانین. شما می توانید نمی توانید plonk خود حباب چای و درخشش خود را نشانگر است. هیچ غذا و نوشیدنی و یا قلم مجاز است. آن را “مداد” در اینجا می گوید MacCutchan. اگر شما می خواهید برای دیدن یکی از کتاب های شما را مجبور به انجام آن تحت Grieg را چشم ناظر.

اگر چه کتابخانه تکنسین های جعبه دستکش در دسترس پروتکل برای دست زدن به این صفحات منتقل شده اند نسبت لخت, تمیز, خشک, دست, دستکش, تمایل به دست و پا چلفتی و صفحات را پاره می.

MacCutchan توضیح می دهد که اگر چه این کتابخانه منتقل شده است با بار نسبت به انواع مختلف مواد و گسترده تر از مجموعه های دیجیتال و نقش را به عنوان “یک مرکز برای یادگیری مادام العمر و خلاقیت و جامعه اتصالات” کتاب باقی می ماند قلب محل.

نادر کتاب و عکس از جمله کتابخانه غرب, تاریخچه مجموعه, B. C. و یوکان مجموعه عکس و ماریون تامپسون مجموعه ای از کتاب های کودکان نگهداری می شوند در کنترل آب و هوا طاق. طاق مجهز به یک نوع جمع آوری دکمه وحشت برای سقط جنین بارانی سیستم — شما نمی خواهید به آب خیس کنید صفحه از کتاب مقدس گوتنبرگ استوار است که در اینجا. یک نمودار بر روی دیوار کنار درب جزئیات فاجعه پروتکل ها و اورژانس نجات روش برای هر رسانه در طاق از جمله میکرو فیش و پوست گوساله.

در Grieg دست صفحات یک قرن 15 دومینیکن, راهبه را Brevarium به نظر می رسد برای باز کردن تمام جهان: آن را سخت به تعجب می کنم که کاتب بود که زحمت دست باسواد هر صفحه که هنرمند بود که خود را به اتمام چراغانی رنگ هنوز هم درخشان در پیچ و برگ و ساقه و گل است که مرز صفحات آن — رنگدانه های که ساخته شده اند که با خرد حشرات و پودر معدنی است.

زیبا طلاکاری خورشید و ماه استفاده می شود به معنای به تصویر کشیدن شب و روز در Brevarium — که شمارش مناجات کانونی ساعت راهبه’ روز. آنها درخشش آسمانی مانند سیارات هر رنگ با یک چهره کوچک. “طلا و نقره” توضیح می دهد که Grieg “از سکه ها ذوب شده و مورد ضرب و شتم نازک است.”


میشل Grieg دارای حدود 1430 Brevarium در ونکوور کتابخانه های عمومی.

آرلن Redekop / PNG

اما اگر Grieg تا به حال به را انتخاب کنید یک کتاب ارزشمند برای محافظت و یا به صرفه جویی و یا فقط از طاق به نگاه در تاریکی ساعت آن را احتمالا خواهد بود کامل 14-کتاب اول نسخه L. Frank Baum اونس سری که شامل انجمن ها و داستان ها و شخصیت های که کشش به مراتب فراتر از جاده آجر زرد. “اوه همه چیز واقعا وحشی در اونس crazier و crazier به عنوان این سری در ادامه می گوید:” Grieg.

اگر شما می خواهید برای دیدن که چقدر دیوانه همه چیز در اونس را به جهان از یک دومینیکن, راهبه, و یا راه رفتن با Audubon را چهارپا بهتر است برای تماس های آینده می گوید: MacCutchan. “ما نیاز به مطمئن شوید که ما حق کارکنان در دسترس برای کمک به شما با کتاب است.” و یک یادآوری: ترک چای حباب در درب.

dryan@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im