ما تلو تلو خوردن در تاریکی به رهبری یک عاشق که می داند هیچ چیز

در مواجهه با بزرگترین خطرات بهداشت عمومی در قرن ما سکندری در تاریکی. هر روز مرگ و میر است به عنوان یک شوک به جای آنچه در آن باید به یک آتش بل در شب.

تنها در آوریل 1, برای مثال, آیا فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مسئله اقامت در خانه سفارش دهید. به تازگی به عنوان مارس 28 — حتی به عنوان یخچال کامیون بودند پارکینگ در خارج از نیویورک بیمارستان ها به عنوان سرریز morgues — بسیاری از سواحل فلوریدا بسته بندی شده بودند. در پاسخ به انتقاد DeSantis گفت: او نشانه گرفتن از کاخ سفید است. “اگر هر یک از کسانی که وظیفه نیروی مردمی به من بگویید که ما باید انجام دهیم X, Y و یا Z,” او گفت: “البته ما در حال رفتن به آن را در نظر بگیرند.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا ستایش DeSantis برای این تماس تلفنی با “یک فرماندار که می داند که دقیقا چه چیزی او را به انجام” اما ظاهرا فکر بهتر از آن به بعد و تشویق DeSantis به صدور اقامت در خانه سفارش دهید.

نه به انتخاب در DeSantis بیش از حد, اما او حاکی از scattershot رویکرد است که شکست خورده است به شدت برای پاسخگویی به این بحران است. اخیرا در مارس 31, او گفت: آن را به “مردم” به اجرای عمومی دستورالعمل های بهداشتی.

“من پرواز از میامی دیروز,” او گفت: “به دنبال در سواحل با نشانه ها می گویند آنها بسته شد. وجود دارد مردم خارج وجود دارد ؟ لعنت حق وجود دارد. این فقط مایه تاسف است, اما بدون توجه به آنچه شما انجام, شما در حال رفتن به یک کلاس از مردمی که در حال رفتن به انجام هر کاری که جهنم آنها را می خواهم.”

در واقع کشورهای دارای قدرت قابل توجهی به اجرای بهداشت عمومی اقدامات است. در ویرجینیا متخلفان از اقامت در خانه سفارش صورت جریمه تا 2500 $و یک سال زندان و یا هر دو. در مریلند جریمه می تواند به $5,000. دادگاه تمایل به تسلیم به ایالات زمانی که بهداشت عمومی در شرایط اضطراری بوجود می آیند.

در همین حال دولت فدرال شخصیت رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن lurches از جایگزین-واقعیت boosterism مانند او در مارس 24 طرح برای باز کردن این کشور با عید پاک به نسبتا عاقل بینی از دو “سخت” در هفته اینده نزدیک در 31 مارس است. او بومرنگ. در صبح در مارس 28, او درمان منطقه سه ایالت نیویورک نیوجرسی و قطعات کانکتیکات به 12 ساعت وحشت در مورد احتمالا سفارش دو هفته قرنطینه منطقه تنها در شب.

این جلسات شبانه خود در مرحله. به عنوان بدن شمع تا یک نگرانی عمومی آهنگ در. او اشتباهات این برای محبوبیت: او در توئیتر خود نوشت: “از آنجا که ‘رتبه بندی’ از اخبار کنفرانس ها و غیره. آنقدر بالا ‘لیسانس آخر فوتبال دوشنبه شب نوع اعداد را با توجه به @nytimes این Lamestream رسانه ها در حال رفتن دیوانه است.”

خود جذب نمی توان نفوذ حتی با یک فاجعه ملی. این است, بعد از همه, مردی که در پاسخ به 9/11 توسط ذکر است که او حدس زده برج ترامپ خواهد بود در حال حاضر بلندترین ساختمان در منهتن.

چه رئیس جمهور باید انجام دهند این است که تلفن همراه کشور فرمانداران به درخواست است که هر کشور تنها موضوع قابل اجرا stay-at-home سفارشات برای یک دوره سه هفته ای. اگر صرفا با رعایت این مستند خواهد محدود کردن این ویروس را گسترش.

در حالی که در اثر جمهور می تواند تمرکز بر خود نقش مناسب — انجام نیست و برای دوربین ها اما مدیریت در سراسر کشور کمبود تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و هواکش برای coronavirus بیماران. او می تواند تلاش های هماهنگی برای دریافت تست کیت به کل ملت است. آن را می سازد هیچ حس برای 50 فرمانداران به مناقصه در برابر یکدیگر و در برابر FEMA برای لوازم ضروری. به عنوان فرماندار نیویورک اندرو کومو قرار داده و آن را “مثل این است که در eBay با 50 کشورهای دیگر است.”

دولت فدرال باید خریدار برای هر فن و لوازم دیگر می توان یافت و باید پس از توزیع آنها در سراسر کشور به عنوان مورد نیاز است. بیماری است نه هدف قرار دادن همه در یک بار. واشنگتن, نیویورک و نیوجرسی باید اولویت در حال حاضر و پس از آن به نوبه خود بیش از ماشین آلات به کشورهای دیگر بعد از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن را صحبت می کنند به ملت حکام در مارس 30. او اشاره کرد که او می خواست “تقدیر” برای او کار می کنند. زمانی که رژیم صهیونیستی. استیو بولاک از مونتانا توضیح داد که دولت تنها یک روز به دور از در حال اجرا از آزمون جمهور شد شخصا دفاعی و روشن به زمین انسان در حالت: “ما تست کردم در حال حاضر بیشتر از هر کشور در جهان است. ما باید از این آزمون و ما آمده ایم با یکی دیگر فردا که شما می دانید تقریبا آنی تست. اما من شنیده ام در مورد تست یک مشکل است.”

اگر رئیس جمهور واقعا معتقد است که آن را ترسناک, چرا که تقریبا هر فرد حساس در این کشور آگاه است از کیت تست کمبود. اگر او را باور نمی کند آن را حتی بیشتر نگران کننده به دلیل آن را نشان می دهد که اطمینان کاذب به او ارائه شده این کشور در طول ماه ژانویه ، فوریه و مارس است و نه رها شده است.

ارسال نامه به: [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im