وندل کارتر جونیور تماشا به عنوان همکار خود را اول و دوم-سال بازیکنان زد بالا و پایین مرکز متحده دادگاه برای افزایش ستاره بازی جمعه. او می خواست به آنها ملحق اما نمی تواند با توجه به بالا مچ پا رگ به رگ شدن او دچار Jan. 6 در گاو’ از دست دادن به ماوریکس.

هنوز کارتر چپ NBA All-Star Weekend احساس فوق العاده با انگیزه است.

“من می خواهم به در که در مرحله بزرگ در مقابل همه” کارتر روز سه شنبه گفت. “این چیزی است که من قطعا به دنبال به جلو به انجام در زندگی حرفه ای من.”

اما در حال حاضر هدف اصلی برای کارتر و دیگر خریداران بازیکنان برای دریافت سالم است.

کارتر شرکت در بسیاری از شنبه تمرین در حمایت مرکز و اشاره کرد که او می تواند بازگشت به ترکیب به عنوان به زودی به عنوان روز پنج شنبه در این بازی در برابر اورلئانز. و در دیگر خبر خوب اتو پورتر جونیور است که با یک پا و آسیب های پس از ماه نوامبر بود یکی از شرکت کنندگان در عمل هر چند جدول زمانی خود را ناشناخته باقی می ماند.

به Lauri Markkanen (لگن) و کریس دونن (زانو) مربی جیم Boylen نمی تواند ارائه به روز رسانی.

گاو تنظیم یک پیش فصل انتظار است که این تیم را به پلی آف اما آسیب های مختلف به بازیکنان کلیدی نهفته است که هدف کارتر گفت.

“من احساس قبل از من و Lauri آسیب دید ما در یک سرعت ثابت در نیمه پایین از پلی آف و در حال حاضر که ما صدمه دیده شده است این نوع قرار داده است که به سمت” کارتر گفت. “در حال حاضر آن را بیشتر از آن فقط گرفتن تیم سالم فقط در تلاش برای به دست آوردن همه راست و سپس ما می تواند تمرکز بر روی ساخت آن را برگشتی دوباره.”

گاو وارد همه ستاره در شش بازی از دست دادن رگه و رتبه 10 در کنفرانس شرق با 19-36 رکورد. آنها هنوز هم شانس خود را در ساخت آن به postseason البته کوچک است. ESPN بسکتبال قدرت شاخص برآورد گاو را 1.3 درصد شانس در یک حذفی اسکله.

با وجود کم شانس کارتر همچنان امیدوار و مصمم به پایان فصل ،

“ما هنوز هم شانس آن را به پلی آف اما اگر نه همه این قراره انجام دهید این است که به ما کمک مجموعه ای از تن برای سال آینده” کارتر گفت. “این آخرین [27] بازی ما باید بسیار جدی و مهم نیست که چه طرفداران, بدون توجه به آنچه مردم در خارج از این سازمان هستند گفت: ما هنوز یک شات بنابراین من احساس می کنم بسیار مهم است به بازی سخت است.”

با برخی از بازیکنان اصلی خود در بهبود این گاو استفاده خواهد شد نهایی خود را در 27 بازی برای ارزیابی این تیم است. اما آنها همچنین می تواند استفاده از آن برای ارزیابی Boylen.

آفتاب-تایمز گزارش روز شنبه که تیم رئیس جمهور و COO مایکل رینسدرف و معاون رئیس جمهور از بسکتبال عملیات جان Paxson استفاده همه ستاره آخر هفته در شیکاگو برای شروع جستجوی خود را برای پتانسیل جایگزین برای مدیر کل گر فورمن است که انتظار می رود با انتقال به این تیم سراغ بخش.

در نور که اخبار محکم زمین Boylen ایستاده بود و پس از بولز به او تمدید قرارداد در ماه مه گذشته به نظر نمی رسد به عنوان جامد در حال حاضر هر چند او گفت که او احساس نمی کند فشار بیشتری بیرون آمدن از این همه ستاره.

“شما همیشه احساس فشار برای برنده شدن در بازی ها فکر می کنم که بخشی از این لیگ” Boylen گفت. “من فکر نمی کنم که تغییرات با [بازیکنان آینده.] من انتظار ما برای پیروزی در هنگامی که ما در حال shorthanded و یا زمانی که ما در قدرت هستیم, بنابراین من نمی تغییر چشم انداز من در این بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im