یک اتوبوس حمل و نقل مسافران پس از آنها به سمت چپ coronavirus-آمار کشتی کروز الماس شاهزاده در Daikoku اسکله و ترمینال کروز در یوکوهاما. KIM KYUNG-HOON / ایسنا

یک Richmond, زن و شوهر, قرنطینه به مدت بیش از دو هفته روی یک کشتی کروز در ژاپن بازگشته است در کانادا. اما مصیبت خود را به مراتب بیش از.

“ما در حال انجام نشده است” یک خسته و نا امید Paul Mirko, 63 روز جمعه گفت. “ما در نیمه راه از طریق.”

میرکو و شریک زندگی خود را فرود آمد در کانادا صبح جمعه 18 روز پس از شیوع کروناویروس روی الماس شاهزاده رهبری این کشتی به اسکله در یوکوهاما ژاپن با مسافران محدود به کابین خود. آن را تبدیل به بزرگترین تمرکز COVID-19 بیماری در خارج از ژاپن است.

دو هفته قرنطینه در اصل مجموعه ای از به پایان Feb. 19 دو روز قبل میرکو را به بازگشت به کار. بut از 129 کانادایی ها به دام افتاده سرنشین این کشتی منتشر نکرده بودند تا پنجشنبه و آن را بیشتر از یک انتقال.

این کانادایی ها صرف حدود 24 ساعت در حمل و نقل از جمله نزدیک به شش ساعت در اتوبوس در انتهای طولانی پرواز از توکیو به CFB ترنتون در نهایت پس از رسیدن به Nav مرکز در Cornwall, Ont., جایی که آنها بلافاصله در زیر قرار داده شده یکی دیگر از دو هفته قرنطینه در بال شرقی انتاریو هتل و مرکز کنفرانس.

کانادا تصمیم به دوباره قرنطینه مسافران پس از آنها در حال حاضر می خواهم از دو هفته از انزوا روی الماس شاهزاده خانم به دلیل موارد جدید هنوز برداشت تا در کشتی در پایان دوره جوجه کشی, گفت که کانادا از بالا, عمومی-سلامت رسمی دکتر ترزا Tam جمعه.

“ما در حال انجام این کار از فراوانی از احتیاط,” او گفت:.

“این قراره تواند بسیار دشوار است در این یکی” گفت: Mirko. “خیلی سخت تر از این کشتی بیش از حد.”


پل میرکو ریچموند بود قرنطینه روی الماس شاهزاده در یوکوهاما ژاپن با توجه به شیوع کروناویروس در کشتی کروز.

ارسال شده

در کشتی کروز میرکو و خود را شریک بودند محدود به خود کابین کوچک در کشتی خارجی پس حداقل آنها تا به حال یک بالکن. زن و شوهر گفته خود این می تواند بدتر شود.

Nav مرکز بدتر میرکو گفت. خود را تسهیلات جدید کوچکتر هستند و بالکن جایگزین شده است توسط یک قفل پنجره.

محدودیت های طاقت فرسا در جای دیگر در Nav مرکز — over-the-top سخت میرکو گفت: با سنگین حضور نظامی در داخل محصور کردن منطقه و چند راه برای تصویب آن زمان است.

“شما نمی توانید هر چیزی سفارش,” او گفت:. “هیچ چیز در می آید. هیچ مراقبت از بسته های, هیچ, پیتزا خارج و مواد غذایی است. ما در حال خشک — وجود دارد هیچ الکل مجاز است.”

این قرنطینه کانادایی نیست که گرسنگی ، وعده های غذایی در حال تحویل به اتاق. اما هیچ جدول.

“این یک وضعیت هتل. آن را نمی کشتی کروز وضعیت. کشتی کروز در خارج از درب کابین و هتل در خارج از درب اتاق هتل,” او گفت:. “امکانات نیست و در اینجا است که برای اطمینان حاصل کنید.”

میرکو گفت او درک کرد که چرا دولت احساس دوم قرنطینه لازم بود. اما اگر 5 مارس می آید و ریچموند زن و شوهر است نه منتشر شد او قصد ندارد به پذیرش بیشتر بازداشت.

“من کاملا مصمم به پیاده روی در 5th,” او گفت:.

با فایل های از کانادا مطبوعات

hmooney@postmedia.com

Follow @harrisonmooney


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im