ما در حال دستیابی به میله بسته: Homebrew صنعت انفجار است (به روز رسانی زنده)


آخرین

ما در حال دستیابی به میله بسته: Homebrew صنعت انفجار است

Home-brewed beer is bottled in Salem, Oregon. AP

در حالی که کشورهای تحمیل stay-at-home سفارشات brewpubs بسته شده و مردم از دست شغل و تلاش برای صرفه homebrewing در آمریکا منفجر شده در محبوبیت است.

ممکن است 2 ملی منحله روز. به طور معمول homebrewers گرد هم می آیند به همان رسمی دستور به صورت side-by-side رقابت است. در این سال از آن خواهد شد یک “مجازی بزرگ دم” است که در آن مردم دم در خانه با یک دستور العمل پیشنهادی (Pangea پروکسیما قطبی IPA) و انجام یک نان تست را در رسانه های اجتماعی. بیش از 1700 نفر از سراسر جهان متعهد شده اند برای پیوستن به.

شمال آبجو یک تامین کننده اصلی homebrewing و شراب-ساخت تجهیزات در امریکا می گوید کسب و کار به ضرب گلوله توسط 40 ٪ تا 50٪. اما نه همه مغازه ها شاهد شکوفایی. جینا فاکس سالم دم از عرضه در Salem Oregon, تا به حال یک شیب خفیف در فروش پس از آنها نقل مکان کرد و از در فروش فروشگاه به خانه تحویل. اما او خوش بینانه است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.


اخبار

10:39 صبح شیکاگو حلقه داد لغو 2020 فعال نجومی

شیکاگو حلقه اتحاد گروه است که سازماندهی هنر تاسیسات و حوادث مرکز شهر هر تابستان اعلام کرد که لغو آن در سال 2020 فعال کردن سری پنج شنبه با استناد به “بهداشت عمومی و نگرانی است.”

شیکاگو, حلقه, داد, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مایکل ادواردز گفت: این گروه کاوش جایگزین برنامه نویسی است که مطابق اجتماعی فاصله دستورالعمل.

گذشته فعال کردن وقایع شامل کشیدن نشان می دهد در مرکز شهر کوچه موقت گالری های هنری در عرض خالی و “placemaking” پروژه های که اضافه کردن میز و صندلی و مجسمه های استفاده نشده به گوشه در حلقه.

بیشتر بخوانید درباره لغو اینجا.

9:48 دفعات بازدید پریتزکر کامل extended stay-در-خانه سفارش

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر هفته گذشته اعلام کرد که او قصد دارد به گسترش دولت stay-در-خانه سفارش تا پایان ماه مه. فرماندار قصد دارد به نشانه آن است که فرمان اجرایی این هفته است.

تمدید سفارش شامل برخی از شل شدن مقررات دولت برای پارک ها و زمین های گلف و اجازه خواهد داد که کسب و کار تلقی نمی “ضروری” به فروش محصولات آنلاین برای carryout و یا تحویل. برخی از اعمال جراحی الکتیو نیز مجاز است.

آن را نیز شامل یک نیاز برای مردم به پوشیدن صورت پوشش یا یک ماسک زمانی که در یک محل عمومی که در آن آنها نمی توانند حفظ 6 پا اجتماعی فاصله آغاز آوریل 1.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن متن کامل سفارش پریتزکر به ثبت نام در برنامه این هفته است.

9:10 صبح ‘شما به معنای واقعی کلمه قرار دادن هر کس در اطراف شما در معرض خطر’: پریتزکر در پاسخ به ویروسی حزب خانه تصویری

بیش از یک میلیون بیننده در حال حاضر به تماشای ویروسی Facebook تصویری از یک حزب خانه gone wild شنبه شب بنا به گزارش ها در شیکاگو در سمت غرب.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر خواسته در مورد این ویدئو در روز شنبه در کنفرانس خبری گفت که او در حال حاضر می خواهم در مورد آن شنیده و توضیح داد که چگونه خطرناک چنین رفتار می شود.

“با انجام آن — ایستاده هم نه در اجتماعی, فاصله, بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک — شما به معنای واقعی کلمه قرار دادن هر کس در اطراف شما در معرض خطر” پریتزکر گفت. “آنها در حال قرار دادن شما در معرض خطر [بیش از حد]. و بسیار مهمتر همه این افراد در حال قرار دادن خانواده و دوستان خود را که وجود دارد با آنها در خطر است.”

پلیس شیکاگو سخنگوی تام Ahern گفت: گردهمایی بزرگ شکسته شد تا اوایل روز شنبه در 2000 بلوک از شمال Narraganset خیابان در Galewood هر چند او نمی تواند تایید کند که این همان حزب ثبت شده در این ویدئو. هیچ دستگیری و یا استناد ساخته شد که در آن جمع آوری است.

“این چیزی نیست تنبیهی; آن را در مورد بهداشت و حفاظت” Ahern گفت. “به طوری که آنها قادر به پراکنده کردن بدون در نظر گرفتن عمل و ساخت بازداشت.”

شهردار لری Lightfoot پیوست پریتزکر در هشدار حزب شرکت کنندگان در یکشنبه tweeting که “آنچه که به تصویر کشیده شد در این ویدیو بی پروا و کاملا غیر قابل قبول است.”

دفعات بازدید: داستان کامل توسط بن پاپ و سام کلی در اینجا.

7:02 صبح کسب و کار کوچک برنامه وام رزومه صبح روز دوشنبه: در اینجا آنچه شما باید بدانید

در ساعت 9:30 صبح شیکاگو زمان در دوشنبه اداره کسب و کار کوچک راه اندازی مجدد wildly محبوب COVID-19 برنامه وام با وام دهندگان آماده برای ارسال یک موج جزر و مدی از برنامه های کاربردی است که می تواند به سرعت استفاده کنید تا دور جدید از بودجه.

اولیه $349 میلیارد دلار بودجه اختصاص کنگره خسته بود در دو هفته. SBA متوقف پذیرش برنامه های کاربردی وام از وام دهندگان در آوریل 16.

هفته گذشته کنگره پر PPP گلدان با $310 میلیارد دلار به صورت وام به علاوه کمی بیش از 11 میلیارد دلار برای پوشش دهنده هزینه های.

در اینجا برخی از چیزهایی که می دانیم:

چه کسی واجد شرایط برای PPP وام ؟

PPP برنامه است که با هدف کسب و کار کوچک و غیر انتفاعی کارفرمایان با کمتر از 500 نفر از کارگران. مالی تاسیسات کمک های مالی وام برابر تقریبا به حدود 2.5 برابر حقوق و دستمزد ماهانه هزینه های.

آیا این وام باید بازپرداخت?

نه اگر وام استفاده می شود به عنوان در نظر گرفته شده برای نگه داشتن کارگران در اشتغال برای هشت هفته پس از وام اعطا شده است و پرداخت برخی از هزینه های عملیاتی.

برای بیشتر چیزهایی که در مورد PPP وام ما در واشنگتن دفتر رئیس لین شیرین شما را تحت پوشش. اینجا را کلیک کنید برای خواندن گزارش کامل به عنوان برنامه رزومه دوشنبه.

6:41 a. m. سمت جنوب LGBTQ غرور جشنواره حرکت های آنلاین در میان COVID-19 نگرانی

سازمان غرور سمت جنوب در حال آوردن شیکاگو را به سمت جنوب مبتنی بر تجاوز غرور جشنواره آنلاین در این سال در میان coronavirus بیماری همه گیر.

افتتاحیه غرور سمت جنوب در جشنواره 2019 به دنبال ایجاد “پایدار فضاهای عجیب و غریب جوانان از رنگ در سمت جنوب” با یک سری از حوادث پوشا پنج ضلع جنوبی محله اما سازمان دهندگان گفت: آنها آغاز شده pivoting به صورت آنلاین جشن برای سال دوم خود را هنگامی که COVID-19 همه گیر آمار منطقه شیکاگو.

در حال حاضر آنها در حال راه اندازی یک آنلاین hub برای LGBTQ مردم از رنگ برای به اشتراک گذاشتن آثار هنری و همچنین دو ماه مبارزات انتخاباتی تشویق LGBTQ جنوب و غرب siders برای تکمیل سرشماری سال 2020.

“در این زمان از, اجتماعی, فاصله, بسیاری از مردمی که در حال حاضر وجود دارد در حاشیه را می توان تحت فشار قرار دادند و حتی بیشتر به انزوا قرار دادن سلامت روانی و رفاه جامعه ما را در معرض خطر گفت:” Dio Aldridge, مدیر برنامه توسعه برای غرور سمت جنوب. “آنچه در تیم ما مجموعه ای را به ایجاد یک امن تایید و سرگرم کننده آنلاین فضایی است که در خدمت به عنوان یک پلت فرم برای سیاه و سفید عجیب و غریب و یا Latinx هنرمندان و سازندگان محتوا از جنوب و غرب طرف شیکاگو است.”

خواندن گزارش کامل از جیک Wittich اینجا.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

6:48 صبح مدنی بوستر نگاهی به ترویج یک پست-همه گیر شهرستان

روزی اگر ما اجازه می دهد خودمان را به رویای ما دوباره باید یک شهر را به لذت بردن از. وجود خواهد دوباره گناه آزاد زدن در پارک سفر به باغ وحش, تبریک, دوستان, در, محله, کسی که شام میخورد و hustling به Metra قطار. چه کسی می توانست تصور آن را ممکن است به دست Metra فشار?

ما می تواند استفاده از یک دوز از حالت عادی در حال حاضر, اما آن اتا ناشناخته است. بنابراین سوال این می شود که حالت عادی می رسد در برخی از مد چگونه تغییر خواهد ما و محیط اطراف ما می شود ؟

این مهم موضوع در ذهن کسانی که با کمک به اقتصاد منطقه عقب بر گردیم در مسیر. در میان آنها Michael Fassnacht تبلیغات اجرایی تعیین شده سه هفته پیش توسط شهردار لری Lightfoot به عنوان شهر افسر ارشد بازاریابی و جک Lavin مدیر عامل شرکت مشهد اتاق بازرگانی است.

آنها خواهد شد در مرکز تلاش است که متحد کردن کسب و کار محلی و دولتی و سازمان های غیر انتفاعی برای تعامل مجدد مردم با شیکاگو برای اولین بار مردم و همه فراتر از آن. چگونه می شود آنها در مورد بازاریابی یک شهر در حال حاضر با کمی به مشتری جلب کردن به جز بزرگ takeout مواد غذایی و خالی پیاده رو, اگر شما می خواهید به gawk در معماری ؟ چگونه می توانم به شما گریس تجارت هنگامی که آن چرخ دنده ها قفل شده است ؟

دیوید Roeder به بررسی این سوالات در آخرین “شیکاگو شرکت” ستون در اینجا.

6:11 a. m. خنده در میان همه گیر? آن را سخت تر از شما فکر می کنم

ما مقاله نویس نیل استاینبرگ پیدا نکردم جوک در یکشنبه کاغذ بسیار خنده دار است.

اما چرا که نه ؟

خواندن آنچه او برای گفتن در مورد کمدی در طول زمان از coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net