West Kelowna بومی جهان شراب سازی افتخاری برای اولین بار سازمان ملل سنت

“من می خواستم برای ایجاد یک میراث برای من و خانواده من مردم که ترویج فرهنگ بومی و مفتخر اجدادی ما پاسداشت از زمین می گوید:” صاحب رابرت لویی.

رابرت و برنیس لویی در بومی جهان شراب سازی بشکه در غرب کلونا. PNG

کوچک بومی متعلق به کارخانه شراب سازی در غرب کلونا است که تولید عمده وزوز و garnering جوایز بین المللی در حالی که ارج نهادن به سنت.

رابرت لویی, 68 بود که انتخاب رئیس Westbank اول کشور برای 24 سال و همسرش, Bernice 48 هستند نیروی بومی جهانی سازی برند. فرزندان Syilx بومی برای اولین بار مردم Okanagan و Similkameen, دره زن و شوهر باید با هم برای 35 سال و به اشتراک گذاری پنج فرزند و دو نفر از آنها کار با آنها در کارخانه شراب سازی.

“من می خواستم برای ایجاد یک میراث برای من و خانواده من مردم که ترویج فرهنگ بومی و مفتخر اجدادی ما پاسداشت از زمین گفت:” لویی.

این زن و شوهر تا به حال مدت طولانی است که علاقه مند در آب و خریداری سطح زیرکشت در غرب کلونا در سال 2012. آنها شروع به رشد انگور و ساخت کارخانه شراب سازی از یک سال بعد.


بومی جهان کارخانه شراب سازی در غرب کلونا.

PNG

“ما می خواهیم به خیلی محترمانه از فرهنگ ما به عنوان ما ایجاد شراب و این بدان معناست که در حال محترمانه از زمین تمرین حفظ آب از طریق چکه سیستم خط و ارج نهادن به مردم ما و تاریخ ما را از طریق همه چیز ما از جمله ما نامگذاری.”

لویی می گوید او می خواهد به “تجسم” را Syilx خانوادگی نامگذاری سنت با عبور از نام خانوادگی را به تاکستان شراب. لویی سنتی نام سیم به معنی “متصل به زمین است.”

آنها نام خود را برای اولین بار امضای بوردو انواع مخلوط سیم — و 2014, قدیمی, برنده جوایز متعدد از جمله دو طلا در سال 2019 تمام کانادا شراب قهرمانی.

نام داده شد به لویی توسط خود stemtema یا مادر بزرگ مادری.

“او به من داد که نام و عنوان پسر من می دانستم که تاریخ آن تصویب شده است را از طریق خانواده ما از زمان بسیار قدیم,” او گفت:.

لویی که متولد شد در خانه در Westbank اول کشور رزرو در اکنگن شروع به کار در چیدن میوه صنعت در سن 5 و در زمان او یک نوجوان جوان او مشغول به کار بود با انگور.

او در زمان زمان برای به دست آوردن یک مدرک حقوق در دانشگاه ویکتوریا, جایی که او برای اولین بار بومی فارغ التحصیل از قانون برنامه و Okanagan Silyx عضو به نام به نوار و بعد از آن در خدمت به عنوان عضو شورا و انتخاب رئیس در حالی که همه “بازی” با رویای بومی کارخانه شراب سازی.


رابرت و برنیس لویی در تاکستان بومی در جهان کارخانه شراب سازی در غرب کلونا.

PNG

لویی اعتبارات شراب Jason پرکس که او را “بهترین در صنعت” با کمک به خانواده توسعه محصول است که علامت آن در جهان است. اتصال کارخانه شراب سازی به فرهنگ اضافه شده یک مسئولیت ویژه ای است.

“این خیلی مهم است که ما باید به رقابت در سطح جهان و من می دانستم که آن را به یک محصول است که بهترین ما می تواند احتمالا.”

سایر برچسب های کارخانه شراب سازی تولید شامل یک ترکیب به نام Hee-Hee-تلفن-kin که سهام نام های سنتی از زن و شوهر جوانترین پسر ترنتون که با این نسخهها کار در کارخانه شراب سازی. این نام به معنی “بزرگ گوزن گوزن با عظیم شاخ که ساکن در بالا آلپ گریزان گوزن و تا حدودی معنوی و به ندرت دیده می شود گفت:” برنیس.

“من واقعا می خواستم به افتخار زنان در خانواده, بنابراین من تا به حال ویژه Charmat مخازن از فرانسه آورده به ایجاد شراب گازدار. یکی از اولین بار است که پس از ما جوانترین دختر, کاساندرا درخشان Pinot نوآر به نام La ‘p Cheet که به معنی” درخشش از بالا کوه آب نهر’,” او گفت:.

یکی دیگر از شراب گازدار است که به نام زن و شوهر دختر بزرگتر Kassina.

“او سنتی نام هو-ما-نم Ho-ما-nem که بدان معنی است که مرغ مگس خوار چرا که او مشغول است مثل یک مرغ مگس خوار” گفت: برنیس.

زن و شوهر نیز در حال توسعه یک خط از هنر و صنعت الکل به نام بومی ارواح از جمله ودکا و جین.

لویی که اغلب سهام داستان خود را به عنوان یک سخنران گفت: او در مواجهه با جوانان بیش از انتخاب خود برای رفتن به الکل میباشد.

“آنها می گویند:” چرا شما در آن است ؟ ” یا ” چطور شما را مشروب الکلی و فروش آن به مردم است؟’ پاسخ من این است که مشروب الکلی بد نیست اگر شما را به مراقبت از آن و احترام به آن: این صنعت در استخدام افراد فراهم می کند و امرار معاش و کمک به اقتصاد محلی.”

علاوه بر ارج نهادن به طریق نامگذاری کارخانه شراب سازی جشن ملی مردم بومی و میزبان رویدادهای خاص با بومی رقصنده داستان گفتن و ضربت زنی.

بومی جهان شراب سازی استقبال بازدید کنندگان روزانه خود را به باغ های انگور که در آن آنها نیز اجرا Red Fox باشگاه رستوران شامل غذاهای بومی و چشیدن شراب.

مرتبط

[email protected]

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im