مرطوب’suwet’en گروه خودداری کرد که خط لوله پول امیدواریم که مذاکرات منجر به زمین

Category: ونکورسان Comments: No comments

“تنها راه شما می دانید که شما عنوان زمانی که شما می گویند و آنها را قبول ندارد.” — Gitxsan ارثی رئیس نورمن Stephens (Spookwx)

سینتیا یوسف, باند, رئیس Hagwilget اول کشور (مرطوب’suwet’en) و نورمن Stephens ارثی رئیس Spookwx (Gitxsan) ایستاده در خارج از CN خط راه آهن جدید در Hazelton, B. C. on Feb. 24, 2020. دیوید Carrigg / PNG

HAGWILGET, B. C. — برای Hagwilget اول ملت رئیس سینتیا یوسف و Gitxsan ارثی رئیس نورمن Stephens (Spookwx) در پی توافق روز شنبه بین, مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و دولت باید فراتر از این خط لوله و به دادخواهی از بومی حقوق و عنوان.

و نه تمرکز بر پول نقد است.

یوسف یک UBC-گراد وکیل منتخب در تابستان گذشته پس از شکست دیرین رئیس دورا ویلسون گفت: خط لوله ساز ساحلی GasLink با نزدیک شدن به باند او با دو نقدی ارائه می دهد.

Hagwilget عضو شورا جک سباستین گفت: CGL برای اولین بار ارائه شده $50,000 سپس 250.000 دلار است.

“رئیس شورای Wilson کاهش یافته است,” گفت. “آن را مناسب برای کاهش پول است.”

یوسف گفت: Hagwilget نزدیک شد زیرا رزرو — نزدیکی پیر Hazelton در بالای Bulkley دره در شمال B. C. — طبقه بندی شد, مرطوب’suwet’en تحت هندی قانون و خط لوله که قرار بود از طریق سنتی مرطوب’suwet’en خاک. در کمتر از نیمی از Hagwilget اعضای مرطوب’suwet’en با 60 درصد Gitxsan.

Hagwilget تنها مرطوب’suwet’en گروه که نیست ثبت نام نقدی و مزایای توافق با CGL. پنج مرطوب’suwet’en باند که آیا ثبت نام دریافت کمک های مالی به احتمال زیاد در میلیون ها نفر و یک وعده است که CGL را صرف صدها میلیون نفر در کشورهای طرف قرارداد برای جاده سازی, پاکسازی کمپ ساخت و ساز و مدیریت عرضه سوخت و امنیتی است. CGL به توافق با 20 ملل گروههای موسیقی در طول 670 کیلومتر از مسیر داوسون کریک به Kitimat.

یوسف گفت: او شنیده نشده از CGL پس از انتخابات او اما اگر او به او می گویند هیچ به هر گونه ارائه می دهد به هر حال.

CGL معاون رئیس جمهور در روابط خارجی نیل Sweeney گفت: این شرکت تنها نیاز به مشورت با پنج مرطوب’suwet’en باند که امضا شده و از مرطوب’suwet’en به منظور دریافت مجوز. و در حالی که از مرطوب’suwet’en حاضر اجازه می دهد تا خط لوله استانی دولت را ارزیابی زیست محیطی بود که محتوای به اندازه کافی مشورت رخ داده بود و مجوز صادر شد.

Sweeney نمی تواند تایید توسط مهلت چه تماس ساخته شده بود با Hagwilget اما گفت که این شرکت به بسیاری از اولین کشورهای باند در طول مسیر.


این Hagwilget اول ملت, باند, در, پیر Hazelton, B. C.

دیوید Carrigg / PNG / PNG

امتناع از دفتر خیس’suwet’en به توافق برسند به این خط لوله را تبدیل به یک بحران ملی در طول سه هفته گذشته به عنوان تظاهرات و راه آهن محاصره رشد در حمایت پلیس پس از شکست از طریق محاصره در’suwet’en خاک در نزدیکی هوستون در اوایل فوریه به مجوز خط لوله کار می کنند.

روز یکشنبه پس از سه روز مذاکرات از مرطوب’suwet’en و فدرال و دولت استانی اعلام کرد که توافق اخیر در اطراف “به رسمیت شناختن مرطوب’suwet’en حقوق و عنوان طول (Yintah) قلمرو و مسائل ناشی از ساحلی GasLink (CGL) پروژه است.”

برای Gitxsan ارثی رئیس Spookwx شده است که کار با مرطوب’suwet’en ستاد بود اما نه بخشی از مذاکرات دولت باید اذعان هر دو مرطوب’suwet’en و Gitsxan حقوق سنتی خود را خاک.

در سال 1997 Delgamuukw Gisday دعوت دیوان عالی کانادا حاکم اذعان کرد که مرطوب’suwet’en و Gitxsan به حال واگذار حقوق خود را به بیش از دو میلیون هکتار از سرزمین های سنتی — ثابت در بخش تاریخ شفاهی از یک گروه بزرگی از ارثی chiefs — و که ارثی ستاد تا به حال حکومت حقوق بیش از زمین است.

پس از ساخت این حکم قضات گفت: آن را در حال حاضر به دولت و مرطوب’suwet’en و Gitxsan به مذاکره یک پیمان است. این اتفاق افتاده است.

یوسف گفت که هر گونه توافق بیش از معاهده حقوق تا به حال عبارتند از, دولت برای پرداخت بومی هزینه های قانونی به عنوان هزینه های بالای دادخواهی در ریشه هیچ چیز اتفاق می افتد در طول 23 سال گذشته.

مرتبط

در یک بیانیه آماده استانی و فدرال دولت و دفتر خیس’suwet’en گفت: “با احترام به حقوق و عنوان احزاب متمرکز شدت در تعهدات به تسریع روند اجرای مرطوب’suwet’en حقوق و عنوان. نتیجه این بحث شد پیش نویس تنظیم خواهد شد که بررسی مرطوب’suwet’en اعضای قبیله از طریق مرطوب’suwet’en حکومت پروتکل برای تصویب.

“این تنظیم برای مرطوب’suwet’en قادر به تنفس زندگی را به Delgamuukw-Gisday دعوت تصمیم به طوری که نسل های آینده لازم نیست که به صورت درگیری مانند یکی از آنها امروز است. به عنوان اواخر رئیس واه ته Kwets (پت Namox) گفت: در Delgamuukw مورد ‘این است که به ما برای ایجاد یک حافظه جدید در ذهن فرزندان ما است.’

اما دو طرف هنوز نمی آمد به هر گونه توافق در اجازه می دهد این خط لوله به اجرا از طریق مرطوب’suwet’en خاک.

“در ساحلی GasLink پروژه طرفین درگیر در مستقیم بحث و بررسی به معنی رسیدن به یک قطعنامه. استان موافقت به ارائه اطلاعات بیشتر در این پروژه است. همه احزاب در جدول تشخیص دهند که این تفاوت مربوط به CGL پروژه باقی می ماند” این بیانیه را بخوانید.

برای Spookwx که خاک شامل Hagwilget اول ملت هر مذاکره باید قبول کلمه هیچ اگر ارائه شده است.

“تنها راه شما می دانید که شما عنوان زمانی که شما می گویند و آنها را قبول ندارد” او گفت:.

[email protected]

twitter.com/davidcarrigg

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>