یک عضو از اولین ملت Gidimt’en قبیله می گوید آنها رفت و برگشت به اردوگاه که در آن 28 نفر دستگیر شده بودند در اوایل این ماه, اما آنها نه مسدود کردن کارگران از ساحلی GasLink.

SMITHERS — مخالفان از یک خط لوله که از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد می گویند که بازگشت به اردوگاه های در امتداد جاده منتهی به محل کار در خارج از هوستون.

جن Wickham یک عضو از اولین ملت Gidimt’en قبیله می گوید آنها رفت و برگشت به اردوگاه که در آن 28 نفر دستگیر شدند که RCMP اجرا یک دستور در این ماه است.

او می گوید: کسانی که در این اردوگاه هستند و نه مسدود کردن کارگران از ساحلی GasLink از استفاده از جاده ها و یا دسترسی به محل کار و کارگران شده اند آزادانه در حال حرکت از طریق.

ساحلی GasLink و RCMP بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

اعضای اولین کشور می گویند که آنها در حال حفظ اخراج منظور خدمت به ساحلی GasLink به ترک سرزمین های سنتی از مرطوب’suwet’en.

مرتبط

روز پنج شنبه یک جشن برگزار شد به روز رسانی مرطوب’suwet’en اعضای خود را در برنامه.

Na’moks یکی از پنج ارثی سران مخالف به مسیریابی از این خط لوله از طریق سنتی خاک می گوید آنها تاکید در این نشست که اخراج هنوز هم می ایستد و آنها می خواهند RCMP برای حذف یک دفتر از ورود به جاده.

“این یک ملت جلسه اجازه دهید به ملت ما می دانند که ما هنوز در اینجا ما در حال گوش دادن به شما گفت:” نه’moks که او نیز می رود جان Ridsdale.

Na’moks که به عنوان سخنگوی اولین کشور بالاترین سران قادر به حضور او در بازدید از یک عضو خانواده در بیمارستان اما او گفت: او به طور منظم به روز رسانی.

او گفت: RCMP خوش آمدید به ادامه فعالیت خود دائم دفاتر در شهر, اما آنها استقبال نمی شود در طول ورود به سیستم جاده ها است.

RCMP هفته گذشته گفت که عمده عملیات در منطقه به این نتیجه رسیده اند و یک منطقه ممنوعه است برداشته شده است.

The Mounties گفت: جامعه خود ایمنی در صنعت, اتاق کار, است که عامل در ورود به جاده از ژانویه 2019 را در محل باقی می ماند و همچنان “گشت راهرو به همه اطمینان ایمنی است.”

Wickham گفت: خط لوله مخالفان بازگشته اند به Unist’ot’en اردوگاه Gidimt’en اردوگاه و محل تجمع 27 کیلومتری جاده اما باید برچیده یک سوم اردوگاه در 39 کیلومتر علامت در امتداد جاده ای که به منظور نظارت بر پلیس.

نیز وجود دارد برخی از افرادی که باقی مانده در Unist’ot’en اردوگاه و در یک رئیس کابین در امتداد جاده در طول بازداشت و آنها هنوز هم وجود دارد.

او گفت: RCMP در ادامه به بررسی شناسایی هر کسی که درایوهای گذشته است.

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de