مرطوب’suwet’en سران وزرای رسیدن به توافقنامه پیشنهادی در خط لوله اختلاف

Category: ونکورسان Comments: No comments

اعلام می آید مذاکرات بین ارثی سران و وزرای وارد یک چهارم روز.

وزیر فدرال تاج-بومی روابط کارولین بنت و B. C. بومی روابط وزیر اسکات فریزر می رسند به آدرس رسانه ها در Smithers, B. C., جمعه, 28 فوریه سال 2020 است. ارثی روسای مرطوب’suwet’en در حال برنامه ریزی برای دیدار برای دومین روز با ارشد فدرال و استانی وزیران امروز به عنوان آنها سعی کنید به شکستن بن بست در یک خط لوله و اختلاف که موجب ملی تظاهرات و منجر به اختلال در اقتصاد است. جاناتان هیوارد / کانادا مطبوعات

SMITHERS — مرطوب’suwet’en ارثی ارشد و ارشد وزرای دولت می گویند که آنها رسیده اند پیشنهاد تنظیم در یک خط لوله و اختلاف است که باعث همبستگی تظاهرات در سراسر کانادا در هفته های اخیر.

فدرال تاج-بومی روابط وزیر کارولین بنت و بریتیش کلمبیا بومی روابط وزیر اسکات فریزر نمی خواهد به جزئیات این طرح گفت: برای اولین بار آن را به مرور توسط مرطوب’suwet’en مردم است.

فریزر می گوید که در حالی که ساحلی GasLink گاز خط لوله در قلب این اختلاف این است که در حال حاضر تصویب شده و در جریان این مذاکرات را کمک به توسعه یک پروتکل برای مقابله با چنین پروژه هایی در آینده است.

رئیس Woos یکی از مرطوب’suwet’en ارثی رهبران می گوید این پیشنهاد نشان دهنده یک نقطه عطف مهم برای همه درگیر.

اما او می گوید ارثی ستاد باقی می ماند مخالف خط لوله در قلمرو سنتی خود را.

اختلاف موجب همبستگی تظاهرات که مختل مسافر و حمل و نقل قطار خدمات بیش از سه هفته گذشته. پلیس به تازگی به از بین بردن برخی از محاصره.

روز یکشنبه اعلام شد که مذاکرات بین ارثی سران و وزرای وارد یک چهارم روز.

مرطوب’suwet’en حکومت هر دو سنتی ارثی ارشد سیستم و انتخاب گروه شوراها. اکثریت آن شورا را تایید خط لوله, اما برخی از مرطوب’suwet’en ارثی روسای مخالفت با آن در حال اجرا را از طریق قلمرو سنتی خود را.

این اختلاف همچنین شامل دیگر بی قراری حقوق زمین و عنوان مسائل از جمله کسی حق مذاکره با دولت ها و شرکت های بزرگ و, واقعیت این است که زمین یک معاهده باقی می ماند و unceded و یک سال 1997 دادگاه که به رسمیت شناخته ارثی ستاد’ اقتدار و حق انحصاری مرطوب’suwet’en مردم به زمین اما مشخص نیست که حد و مرز است.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>