ونکوور پلیس شده اند وجود دارد هیچ دستگیری اما ترافیک تحت تاثیر قرار است در هر دو جهت بر روی پل

ضد خط لوله معترضان مسدود Granville سنت پل در روز دوشنبه در ونکوور., فوریه 12 سال 2020 است. نیک PROCAYLO / PNG

خط لوله معترضان که معترضان یک شب در شلوغ ونکوور تقاطع در حال مسدود کردن ترافیک در گرنویلل پل خیابان.

صدها نفر از حامیان مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در حال مبارزه با یک خط لوله در شمال B. C., راهپیمایی در مرکز شهر اوایل روز چهارشنبه متوقف شد و در 600-بلوک گرانویل خیابان در نزدیکی ساحلی GasLink دفاتر. از وجود آنها نقل مکان کرد به تقاطع گرانویل و دریک در پای Granville پل خیابان.

ونکوور پلیس شده اند وجود دارد هیچ دستگیری اما ترافیک تحت تاثیر قرار است در هر دو جهت بر روی پل. آنها درخواست رانندگان برای جلوگیری از این منطقه است.

B. C. برتر جان هرگن صحبت می کرد به خبرنگاران گفت: معترضان گفت: آنها حق دارند به صورت مسالمت آمیز نشان می دهد اما آنها نیاز به دیگران اجازه می دهد آزادی خود را و اجازه می دهد مردم را به رفتن راه دیگر.

هرگن با اشاره به تظاهرات خارج از قوه مقننه در ویکتوریا شنبه هنگامی که خط لوله تظاهرکنندگان مسدود کارکنان و خبرنگاران از ورود به ساختمان هل دادن فحش و فریاد.

او گفت: این حادثه بود “غیر قابل قبول” و او شگفت زده شد اعتراض تهاجمی به نوبه خود و عذرخواهی به همه کارکنان قوه مقننه. او گفت که او نمی خواهند به زندگی در یک جهان که در آن سیاستمداران نیروی پلیس برای دستگیری تظاهرکنندگان و اضافه کرد که آن را تا به دادگاه برای تصمیم گیری و صدور احکام.

روز شنبه, Victoria Police گفت: چهار نفر گزارش شده بود ضرب و جرح در طول رویدادهای روز سه شنبه در قوه مقننه است. سه نفر از این افراد دریافت غیر تهدید کننده زندگی صدمات در حالی که چهارمین گزارش هیچ صدمات جسمی اما آسیب دیده و تجهیزات.

پلیس در حال پرسیدن هر کسی با اطلاعات در مورد این حوادث به تماس محققان در 250-995-7654.

بعد از ظهر سه شنبه معترضان در ونکوور حال تشکیل یک دایره در برادوی و Cambie مسدود کردن ترافیک در طول شب رفت و آمد است. آنها نقل مکان کرد و از این منطقه در مدت کوتاهی قبل از 6:30 صبح روز شنبه.

VPD Const. Tania Visintin گفت: پلیس ادامه خواهد داد برای نظارت بر معترضان به عنوان آنها در ماه مارس در مرکز شهر و به روز رسانی عمومی در مورد اختلال در ترافیک در VPD را در سایت های رسانه های اجتماعی.

ساحلی GasLink ساختمان 670 کیلومتر خط لوله از Dawson Creek منطقه در شمال B. C. در برآورد هزینه از $6.6 میلیارد دلار است. این پروژه با حمایت از 20 انتخاب گروه شوراها در طول مسیر. همه آنها را امضا کرده اند به نفع توافق با ساحلی GasLink.

تظاهرات شده اند که جوانه سراسر کشور در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در حال مبارزه برای متوقف کردن ساخت خط لوله پروژه.


تظاهرات مخالفان جنگ در خارج از B. C. دیوان عالی کشور در ونکوور چهار شنبه, فوریه 12, سال 2020 است. معترضان در حال ایستاده در همبستگی با مرطوب’suwet’en اعضای مخالف به LNG و خط لوله در شمال بریتیش کلمبیا.

جاناتان هیوارد / کانادا پرس

هواداران خواستار شرکت B. C. دولت و دولت فدرال برای جلوگیری از RCMP در برابر حملات بومی “زمین مدافعان.”

روز دوشنبه ونکوور پلیس بازداشت 43 نفر برای مسدود کردن دسترسی به بندر ونکوور در سرپیچی از دستور. ونکوور فریزر بندر خودگردان خواست برای دستور بنابراین پورت عملیات می تواند رزومه در ونکوور و دلتا.

43 مردم منتشر شد با شرایط به رعایت دستور.

دلتا پلیس گفت: 14 نفر دستگیر شدند در Deltaport راه جاده دوشنبه.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im