مرطوب’suwet’en تجربه با ماشین آلات سنگین در پروژه خط لوله خواهد پرداخت سال از هم اکنون

“این یک اکولایزر نشان می دهد که شما باید مهارت های لازم برای کار مسائل” گفت: Troy جوان از Kyah منابع است.

یک مرطوب’suwet’en عضو عمل ماشین آلات بارگذاری سیاهههای مربوط از سمت راست از راه پاکسازی از طرف ساحلی GasLink در پاییز 2019. این دستگاه در حال عمل 15 کیلومتری غرب اردوگاه کار 9A در Willow Creek خدمات جنگل جاده ها است. تروی, جوان

برای تروی جوان بیشترین بهره را از آموزش ده ها تن از مرطوب’suwet’en کارگران به عنوان متصدیان تجهیزات سنگین برای ساحلی GasLink خط لوله احساس خواهد شد در یک دهه به عنوان کسانی که کارگران در حال گسترش در سراسر استان.

جوان, مرطوب’suwet’en عضو و مدیر کل Kyah منابع Inc., یکی از چندین اولیه پیمانکاران تکمیل پاکسازی و جاده سازی کار برای 670 متر زیرزمینی گاز خط لوله ساخته شده را به سرویس LNG کانادا ساخت کارخانه Kitimat.

Kyah منابع سرمایه گذاری مشترک بین جوان شرکت خصوصی و Witset اول ملت — یکی از پنج مرطوب’suwet’en باند که امضا کرده اند دسترسی و مزایای توافق با ساحلی GasLink. تنها مرطوب’suwet’en باند به ثبت نام است Hagwilget در بخش شمالی از کشور 22,000 کیلومتر مربع خاک.

“این یک فرصت عالی برای افرادی که مهارت های, اما لازم نیست که مقدار زیادی از زمان در ماشین آلات است که برای به دست آوردن زمان و تبدیل شدن به استخدام تقریبا در هر نقطه B. C.” گفت: جوان, 49, صحبت از هوستون, B. C.

“اگر شما لازم نیست که resumé که می گوید شما باید سه سال در حال اجرا گربه و شما را برای یک کار به عنوان یک گربه اپراتور افراد نگاه و می گویند آنها نمی خواهند به شما آموزش. در اینجا ما باید یک فرصت برای آموزش به 100 نفر که در حال رفتن به قادر به کار در هر نقطه. اگر شما می خواهید به یک اپراتور تجهیزات شدن زمان در صندلی مهم ترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد.”

جوان نیز می بیند مزیت اول سازمان ملل اپراتور دستگاه باید در کار سایت های که در آن آنها ماهر و کل کارگران است.

“این یک اکولایزر نشان می دهد که شما باید مهارت های لازم برای کار مسائل است.”

جوان است که در میان مرطوب’suwet’en اعضا شروع به صحبت کردن به عنوان ضد خط لوله تظاهرات در سراسر کانادا در حمایت از یک گروه از مرطوب’suwet’en ارثی خانه ستاد که مخالف هستند به مسیریابی از این خط لوله در سراسر مرطوب’suwet’en سنتی خاک. آنها می گویند که آنها و نه انتخاب گروه شوراهای مسئول از زمین های سنتی که هنوز در ذخایر.

این پروژه با حمایت های استانی و فدرال دولت.

روز چهارشنبه نخست وزیر جاستین ترودو گفت که ملاقات با کسانی که ارثی سران مخالفان به عنوان اعتراض در مترو ونکوور اشغال دادستان کل دیوید است خود را مجبور به رو به مشرق WestCoast اکسپرس متوقف و تهدید به خاموش کردن ساختمان های دولتی در ویکتوریا در روز جمعه.

مرتبط

تیفانی موری ساحلی GasLink مدیر بومی گفت که در ماه دسامبر گذشته این شرکت پیمانکاران شاغل 1,100 کارگران که 400 بومی بودند — بیشتر از 20 B. C. باند که توافق نامه امضا کردند.

موری گفت که تعداد خواهد بالون در تابستان به عنوان کار بیشتر اردوگاه های ساخته شده بودند. این شرکت وعده داده است به صرف $1 میلیارد دلار از آن $6.6 میلیارد بودجه ارائه کمک های مالی مستقیم و استخدام و فرصت های آموزشی برای وابسته برای اولین بار سازمان ملل.

“همانطور که ما همچنان به پاکسازی آثار ما باید بیشتر از نیروی کار ما اقامت در بهار و تابستان است. سپس همه چیز را تا سطح شیب دار,” او گفت:.

وجود دارد در حال حاضر شش اردوگاه های کار در طول مسیر از جمله اردوگاه 9A جوان که کارگران در حال, اقامت و, است که در مرکز فعلی اختلاف است.

در اواخر ماه دسامبر کارگران ماندن در اردوگاه خواسته شد به ترک توسط یک گروه از مرطوب’suwet’en ارثی رهبران و آنها پیروی. ساحلی GasLink سپس یک دادگاه عالی B. C. دستور خواستار کارگران دسترسی به اردوگاه و هر که در محاصره برداشته شود.

عمیق و غیر معمول سرد غروب و هر دو طرف شد و در یک بن بست. کارگران اجازه بازگشت به اردوگاه برای یک روز به مطمئن شوید که سرد نمی خواهد صدمه به اموال.

هفته گذشته پس از هفته ها بن بست RCMP نقل مکان کرد و در تخریب محاصره و دستگیری معترض مرطوب’suwet’en اعضای.

جوان گفت: اردوگاه 9A می توانید خانه 120 کارگران است. او انتظار دارد که کارگران خود را به حدود سه سال برای تکمیل این پروژه در اصل یک برش بین 30 – 50-متر نوار گسترده ای از طریق جنگل که در آن نقطه آنها دیدار خواهد کرد تا با Haisla ملت خدمه کار برش شرق از Kitimat.

“هنگامی که این خط لوله که در زمین وجود دارد که هنوز کار تعمیر و نگهداری است که نیاز به محل. ما باید افراد آموزش دیده در اینجا به طوری که آن را حس می کند ما را به انجام کار,” او گفت:.

او همچنین انتظار می رود وجود دارد بیشتر می شود, خط لوله, کار در آینده از جمله اقیانوس آرام دنباله پروژه خط لوله.

dcarrigg@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر