خود کبک مراجعه می آید یک روز پس از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد بازدید حامیان در Tyendinaga Mohawk قلمرو آنها تشکر می کنم.

KAHNAWAKE, Que. سنتی روسای مرطوب’suwet’en اول ملت وارد کرده اند در Kahnawake, Que., به عنوان آنها در ادامه تور خود را از Mohawk جوامع در شرق کانادا که در آن راه آهن محاصره در همبستگی با علت خود ساخته شده اند.

مرطوب’suwet’en ارثی روسای مخالفت ساحلی GasLink پروژه که حمل گاز طبیعی به B. C. ساحل هر چند دیگران در جامعه حمایت از خط لوله.

سراسر کشور تظاهرات و محاصره و پس از یک حرکت توسط RCMP به اجرای دستور دادگاه در این ماه در برابر ارثی ستاد و حامیان آنها بود که مانع دسترسی به جاده ساحلی GasLink کار سایت.

خود کبک مراجعه می آید یک روز پس از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد بازدید حامیان در Tyendinaga Mohawk قلمرو آنها تشکر می کنم.

یکی از ارثی ستاد گفت: چهار نفر در حال حاضر به تعامل در کشور-به-ملت ایران با B. C. فدرال و دولت اما نه تا زمانی که RCMP در B. C. باید چپ سنتی مرطوب’suwet’en خاک به طور کامل و ساحلی GasLink خط لوله شرکت متوقف کار در این منطقه است.

نظرات پس از نخست وزیر جاستین ترودو آمده از جلسات با سران وزرای کابینه در روز جمعه گفت که موانع در خطوط راه آهن و دیگر عمده مسیرهای حمل و نقل باید پایین آمده پس از دو هفته خواستار صبر و متوقف تلاش در مذاکره است.

حداقل دو راه بندان در کبک پایین آمده اند پس ترودو نظرات نه در بومی سرزمین است.

اواخر جمعه معترضان در سمت چپ سایت در سنت لامبرت در جنوب مونترال که در آن آنها بوده است blockading آهنگ های راه آهن پس از چهارشنبه.

پلیس ضد شورش وارد در بعد از ظهر پس از ترودو صحبت کرد برای اجرای یک دستور در سفارش معترضان خاموش Canadian National Railway آهنگ St-Lambert, Que.

یکی دیگر از کوچک محاصره راه اندازی در نزدیکی L’Isle-Verte, Que., در روز چهارشنبه نیز برچیده اواخر جمعه, استان, پلیس گفت:.

سنتی سران در “کلمات در لبه جنگل” — مراسم استقبال که در محل Mohawk longhouse در Kahnawake.

Mohawk رهبران و مرطوب’suwet’en روسای انتظار می رود به آدرس خبرنگاران بعد شنبه.

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im