مرطوب’suwet’en اعتراض: تظاهرکنندگان تعطیل West Coast بیان

تظاهر کنندگان را محاصره در تقاطع Hastings Street and Clark درایو

دو گروه از معترضان هر دو راهپیمایی در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد تعیین کرده اند تا محاصره که باید تعطیل خدمات از سواحل غرب اکسپرس قطار رفت و آمد و مختل دسترسی به بندر ونکوور.

یک گروه که خود را قرمز بهم تابیدن و بافتن داد برای Decolonial سوسیالیسم است که مسدود کردن خطوط راه آهن در امتداد هانی بای پس در میپل ریج است که متوقف آموزش ترافیک در هر دو جهت.


مسافران خالی سواحل غرب اکسپرس در اسکله ایستگاه پس از TransLink معلق خدمات در رفت و آمد قطار سرویس به دلیل اعتراض به فعالیت است.

Postmedia

TransLink می گوید به حالت تعلیق در آن West Coast بیان خدمات با توجه به معترضان مسدود کردن آهنگ در نزدیکی بندر هانی ایستگاه. سازمان حمل و نقل است مشاوره مسافران را SkyTrain به کوکیتلام ایستگاه مرکزی که در آن یک اتوبوس از پل راه اندازی شده است به شاتل مردم بیشتر از شرق است.

این دومین بار در دو هفته است که معترضان را متوقف قطار رفت و آمد که در عمل بین ماموریت و ونکوور و حرکت نزدیک به 5000 نفر در هر روز هفته.

TransLink بود مجبور به انصراف از سرویس بعد از ظهر در فوریه. 13 و صبح خدمات در فوریه. 14 با توجه به معترضان مسدود کردن راه آهن در مجاورت پیت پل رودخانه. قرمز بهم تابیدن و بافتن داد برای Decolonial سوسیالیسم در زمان اعتباری که برای محاصره و همچنین.

پورت اختلال

در همین حال گروه دیگری از معترضان که خود را توصیف به عنوان شهری بومی sovereigntists و حامیان آنها تعیین کرده اند تا محاصره در تقاطع Hastings Street and Clark درایو برای جلوگیری از دسترسی به وسیله نقلیه به بندر ونکوور.


گروهی از معترضان به راهپیمایی در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد تنظیم محاصره در تقاطع Hastings Street and Clark رانندگی در شرق ونکوور.

نیک PROCAYLO / PNG

ونکوور پلیس در حال مشاوره رانندگان به هدایت روشنی از این منطقه و در نظر گرفتن مسیرهای جایگزین.

در فوریه. 10 ونکوور پلیس دستگیر 43 معترضان برای مسدود کردن پورت دسترسی در نقض دستور به دست آمده توسط ونکوور فریزر بندر مقام. دلتا پلیس گفت: بیشتر از 14 نفر دستگیر شدند در Deltaport راه جاده.

VPD سخنگوی Sgt. هارون Roed می گوید پلیس نظارت روز دوشنبه در اعتراض گفتند که مسدود کردن تنها یکی از سه نقاط دسترسی به بندر ونکوور.

“وسیله نقلیه و عابر پیاده دسترسی به پورت هنوز باز است در دیگر نقاط ورود” گفت: Roed. “هر اعتراض منحصر به فرد است و با برخورد به صورت جداگانه تصمیم گیری در مورد نحوه VPD مقابله با هر وضعیت است که ساخته شده توسط ما بسیار با تجربه امنیت عمومی فرماندهان گرفتن در امنیت عمومی به عنوان نگرانی اصلی ما این است.”

اعتراض سازمان Atiya جعفر گفت: این اقدام در پاسخ به این استان انتاریو پلیس حمله بر یک راه آهن محاصره در Tyendinaga Mohawk قلمرو خاک در نزدیکی Belleville, Ont. چندین نفر دستگیر شدند در اوایل صبح روز دوشنبه به عنوان پلیس بودند که اجرای یک نیمه شب دستور نقل مکان کرد, در به از بین بردن موانع است که تا به حال آورده ترافیک راه آهن به یک وقفه در مرکزی انتاریو است.


گروهی از معترضان به راهپیمایی در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد تنظیم محاصره در تقاطع Hastings Street and Clark رانندگی در شرق ونکوور.

جان مکی/Postmedia

محاصره توسط Mohawk رهبران ساخته شد Feb. 6 در همبستگی با برخی از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در مخالفت با TC انرژی Corp. ساحلی GasLink پروژه خط لوله در شمال B. C.

ساحلی GasLink است ساختمان 670 کیلومتر خط لوله زیر زمینی به کشتی fracked گاز به LNG کانادا گیاه ساخته شده در Kitimat. این خط لوله برنامه ریزی شده است برای تکمیل در سال 2023.

این شرکت وعده داده است به صرف $1 میلیارد دلار از آن $6.6 میلیارد بودجه در قرارداد کمک های مالی و فرصت های آموزشی برای 20 ملل گروههای موسیقی در طول مسیر است که آن را امضا توافق نامه با.

اما مرطوب’suwet’en ارثی ستاد ادعا به عنوان گسترده ای 22,000-مربع-کیلومتر مساحت و می گویند گروه شوراهای فقط باید اقتدار بر زمین ذخیره.

اعضای Gitxsan اول کشور یک بار دیگر blockading یک خط راه آهن در خارج از جدید Hazelton, B. C.

محاصره شد و به طور موقت در نظر گرفته شود Feb. 13 در انتظار یک دیدار بین مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و دولت فدرال که هنوز به تحقق.

مرطوب’suwet’en ارثی ستاد باید گفت آنها می خواهند RCMP و ساحلی GasLink خارج از قلمرو سنتی خود را قبل از مذاکرات, آغاز, اما, مرطوب’suwet’en رئیس Na’moks می گوید: Mounties همچنان پا گشت و خط لوله کارگران نیز هنوز وجود دارد.

Gitxsan رئیس Spookwx که او نیز با هنجار Stephens, متهم RCMP از “کشیدن پاهای خود را در” و می گوید: وجود 30 تا 40 نفر در محاصره کسانی که مایل به اقامت تا Mounties را ترک کنند.

در ویکتوریا یک گروه از معترضان شده است خود را به یک دروازه در B. C. قوه مقننه.

صدها نفر از معترضان در این زمینه قوه مقننه بود که صحنه اعتراضات گسترده در فوریه. 11 که باعث شد این استان به دست آوردن یک دستور زمانی که ورودی به ساختمان مسدود شد.

معترضان شعار می دادند “ایستاده تا مبارزه” به عنوان اعضای ویکتوریا اداره پلیس بررسی شود چه اتفاقی می افتد و خطاب به اعضای این گروه است.

با فایل های از کانادا مطبوعات و دیوید Carrigg

بیشتر به آمده …

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de