مرطوب’suwet’en حامیان بلوک CN آهنگ های راه آهن در شرق ونکوور

Category: ونکورسان Comments: No comments

روز یکشنبه راه آهن محاصره ایجاد کردن حرکت از هفته مکان عمل را نشان می دهد و همبستگی برای مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در حال مبارزه با ساحلی GasLink پروژه خط لوله در شمال شرق B. C.

VANCOUVER, B. C.: فوریه 23, 2020 – معترضان بلوک یک خط راه آهن در Venables و گلن رانندگی در ونکوور فوریه 23 سال 2020 است. تظاهرات ایستاده در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در حال مبارزه با ساحلی GasLink پروژه در قلمرو خود در شمال B. C. آرلن Redekop / PNG

تعدادی از مرطوب’suwet’en هواداران را مسدود CN آهنگ های راه آهن در شرق ونکوور در روز یکشنبه بعد از ظهر.

حدود دو دوجین از مردم ایستاده در یک مجموعه ای از آهنگ های راه آهن واقع در نزدیکی Venables و کلارک در یکشنبه آغاز حدود ظهر به عنوان یک همبستگی برای مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در حال حاضر در حال مبارزه با ساخت و ساز ساحلی GasLink خط لوله در قلمرو سنتی خود را در شمال B. C.

ونکوور پلیس ماموران در بازدید از این محاصره در مدت کوتاهی پس از آن شکل گرفته است. وجود دارد هیچ دستگیری گزارش در این زمان.

ضد خط لوله معترضان گفته اند که آنها آماده هستند برای اقامت شبانه.

روز یکشنبه راه آهن محاصره ایجاد کردن حرکت از هفته مکان عمل را نشان می دهد و همبستگی برای مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در حال مبارزه با ساحلی GasLink پروژه خط لوله در شمال شرق B. C.

دلار 6.6 میلیارد ساحلی GasLink خط لوله است به گسترش از داوسون کریک به Kitimat و حمایت از 20 انتخاب گروه شوراها در طول مسیر. هر یک از شوراهای امضا کرده است و سود توافق با این شرکت اطمینان حاصل است که کمک خواهد کرد که هر گروه کمتر متکی به بودجه فدرال.

مرطوب’suwet’en ارثی خانه ستاد می گویند خط لوله نمی تواند ادامه بدون رضایت خود را به عنوان آنها قدرت بیش از یک گسترده تر 22,000 کیلومتر مربع از قلمرو سنتی است که با عبور این خط لوله در حالی که انتخاب گروه شوراهای کنترل کوچکتر رزرو زمین. مسیرهای جایگزین پیشنهاد شده توسط قبیله روسای اما CGL حفظ جایگزین شد امکان پذیر نیست و هزینه را افزایش دهد.

دادگاه احکام صادر شده به ساحلی GasLink منظور زمین مدافعان و حامیان و معترضان کردن سایت ساخت و ساز به طوری که کار می توانید در ادامه این احکام اعدام شده اند توسط افسران RCMP در هفته های اخیر و در نتیجه بازداشت.

CN راه آهن نیز صادر شده و دستور پس زودتر راه آهن راه بندان متوقف قطار و حمل و نقل در سراسر کشور است.


VANCOUVER, B. C.; فوریه 23, 2020 – معترضان بلوک یک خط راه آهن در Venables و گلن رانندگی در Vancouver, B. C., فوریه 23 سال 2020 است. معترضان در حال ایستاده در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در حال مبارزه با ساحلی GasLink پروژه در قلمرو خود در شمال B. C.

آرلن Redekop / PNG

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>