چه اسطوره ها و حقایق در مورد ‘مدرن گندم’?

Category: سانتایمز Comments: No comments

اگر نان است که کارکنان از زندگی, چرا بسیاری از افرادی که اجتناب از آن ؟

نان شهرت گرفته است آمار از کم کربوهیدرات و فاقد گلوتن روند. با وجود آن طولانی و احترام تاریخ امروز بسیاری از مردم احساس فضیلت زمانی که آنها جلوگیری از سبد نان — یا گناه زمانی که آنها به خوردن نان تست.

گندم یکی از مهمترین و غنی از مواد مغذی, مواد غذایی در این سیاره اما مدرن گندم اصلاح دزدیدند ما از آن تغذیه.

مدرن است و گندم و همچنین مسئول افزایش نرخ بیماری سلیاک و غیر سلیاک گلوتن/گندم حساسیت? در اینجا نگاهی به این حقایق و اسطوره ها.

گلوتن اسطوره

Einkorn و emmer باستانی گندم در حالی که گندم معمولی است که حدود 9000 سال, نتیجه هیبریداسیون بین emmer و “بز چمن.”

گندم معمولی که حاوی این ژن به احتمال زیاد به بازی نقش مهمی در بیماری سلیاک شامل هر دو میراث (یا موروثی) گندم — ژنتیکی متنوع منطقه انواع و مدرن “کالا” یا “صنعتی” گندم. مدرن عرضه گندم در 1950s و در درجه اول رشد در مزارع بزرگ در غرب و دشت متحده است. این نمرات نمرات بالا برای یکنواختی و عملکرد بالا در ایده آل محیط, اما آن را نمی کند اولویت بندی طعم و مزه و یا تغذیه.

گندم شامل گروه های بسیاری از پروتئین است که به طور بالقوه می تواند باعث واکنشهای سیستم ایمنی مانند آلرژی یا بیماری سلیاک است. گلوتن گروه از پروتئین ها شامل glutenins و gliadans و این gliadins که به احتمال زیاد باعث بیماری سلیاک و برخی از انواع آلرژی گندم. مدرن و گندم نیست بالاتر در gliadins; آن پرورش داده شده است به منظور تشویق glutenins چرا که آنها ضروری برای پخت نان با کیفیت می گوید لیزا بوسیدن Kucek, دکترا, گیاه تحقیقات ژنتیک برای ایالات متحده وزارت کشاورزی.

“مدرن گندم, پرورش دهندگان بسیار خوب بوده است در افزایش انواع glutenins که خوب نان” Kucek می گوید. او می گوید وجود دارد بسیار کوچک تفاوت بین مدرن و میراث گندم برای بسیاری از حساسیت های ویژه سلیاک و گندم آلرژی است. “با توجه به چه نوع از حساسیت مردم, میراث گندم ها نمی تواند پاسخ بسیاری از زمان است.”

Kucek می گوید یک مسئله بزرگتر این است که چگونه گندم فرآوری شده — از مزرعه تا آسیاب به آرد و نانوایی محصولات. برای مثال استفاده زیاد از کود نیتروژن منجر به افزایش محتوای پروتئین به طور کلی, اما آن را نیز به طور خاص افزایش گلوتن و gliadins. که با این واقعیت است که روش های سنتی مانند جوانه و تخمیر — که هر دو می تواند شکستن دشوار است به هضم پروتئین ها — تا حد زیادی از دست رفته از “صنعتی” نان پخت.

مدرن breadmaking

چگونه ما از دست تشکیل روستایی نان ساخته شده از چهار مواد لازم — آرد گندم و آب و نمک و شاید مخمر به پیچ و تابدار پلاستیک پیچیده نان با بیش از 25 مواد تشکیل دهنده ؟ یک دلیل این است که صنعتی پخت نیازهای استاندارد آرد که آثار قابل پیش بینی در حجم زیادی در مکانیزه خطوط مونتاژ. به عبارت دیگر آرد سفید با میزان پروتئین بالا و کم محتوای مواد معدنی است.

قطعه قطعه نان غلات کامل با جو پرک.
stock.adobe.com

متاسفانه آرد سفید کمتر آنزیم های موجود برای کمک به شکستن گلوتن چرا که بسیاری از این آنزیم ها در سبوس. و حتی صنعتگر نانوا استفاده بیشتر آرد سفید چرا که گندم, پرورش برای آرد سفید و صنعتی پخت کار نمی کند برای نان گندم و تخمیر طبیعی — خمیر را به اندازه کافی قوی نیست به حمل سبوس و جوانه.

“نان غلات کامل شروع به تبدیل شدن به محبوب تر در 1970s اما مردم نمی خواهم انبوه نان آنها می خواستند خود را کرکی نان” Kucek می گوید. “این چیزی است که با کل دانه ها شما باید سبوس و سبوس عمل می کنند مانند تیغ.” این را مختل گلوتن توسعه و قرص حجم. “آن را سخت برای به دست آوردن نان کرکی که مردم استفاده می شود برای ساندویچ.”

صنعتی نانوا در بر داشت یک کار در اطراف اما شاید در برخی از هزینه های سلامت به جای پرورش خمیر آنها شروع به اضافه کردن اضافی گلوتن نان برای رسیدن به این بافت است که مصرف کنندگان انتظار می رود.

بازدید نان راهرو در هر فروشگاه مواد غذایی و شروع به چیدن قرص نان غلات کامل. در لیست مواد تشکیل دهنده شما نگاه کنید به “گلوتن گندم” و یا “حیاتی گلوتن گندم” — گلوتن است که منزوی شده از آرد گندم — حتی از برندهای تصور می شود سالم تر. حیاتی گلوتن مصرف ممکن است سه برابر شده اند از اواخر دهه 1970 و مصرف جدا گلوتن می تواند ایجاد مشکلات برای برخی از افراد است.

“وجود دارد آنزیم های درون دانه گندم است که مهم است برای کمک به ما شکستن تعدادی از ترکیبات موجود در گندم” Kucek می گوید. “هنگامی که ما مصنوعی جدا کردن گلوتن و اضافه کردن آن را پس از این واقعیت به ما ندارد و این آنزیم ها به ما کمک می کند که روند.”

اگر شما لازم نیست که به بیماری سلیاک اما باید یک سابقه خانوادگی از آن Kucek توصیه اجتناب از نان که حاوی حیاتی گلوتن گندم به دنبال جایگزین است که استفاده از دانه های جوانه زده و تا به حال یک تخمیر.

علوم آینده

Kucek می گوید وجود یک موج نوآوری در “پست مدرن” گندم پرورش که شامل به دنبال مطلوب ژنتیکی صفات در میراث گندم است که ممکن است اقتباس شده و بهبود یافته از جمله تغذیه و طعم مقاومت در برابر بیماری و عملکرد و حتی کاهش خطر ابتلا به تحریک پاسخ ایمنی. این نیز ممکن است آن را آسان تر و بیشتر مقرون به صرفه برای نانوا برای ایجاد آهسته تخمیر کرکی گندم نان بدون گلوتن اضافه شده مورد نیاز است.

“می تواند وجود داشته باشد بسیاری از دلتنگ شور و هیجان در مورد کسانی که انواع و آنها در خدمت یک هدف در نظر تنوع زیستی و عطر و طعم اما ما نقل مکان کرده ایم که از” او می گوید.

زیست محیطی و تغذیه این است که برنده جایزه مستقل خبرنامه نوشته شده توسط کارشناسان تغذیه اختصاص داده شده به خوانندگان ارائه تا به روز اطلاعات دقیق در مورد سلامت و تغذیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>