آیا قوانین جدید از نامزدی در قفل شده ؟

کار از خانه آیا شما آن را دوست دارم ؟ به خصوص با کودکان و نوجوانان. به همین دلیل است که من در حال حاضر Netflix, تلویزیون اپل, آمازون نخست و دیزنی+ همه عضو و دریافت شده – نه فقط به نگه داشتن یک کمی سرگرم (در حالی که من در محل کار تماس به خصوص) اما برای من عاقل نگه دارید.

خبر خوب است ؟ تسلط بر هر ویدئو کنفرانس نرم افزار و پلت فرم برای کار شده است بسیار آسان تر است. این بد است ؟ مرور قوانین جدید کسب و کار و تعامل در این دنیای مجازی تعامل است که پدید آمده است.

اولین قانون جدید نیاز به پلت فرم اگنوستیک.

این کمی شبیه به دست آوردن فاصله مدالها در یک مسابقه. وجود دارد که سیستم عامل شما به خوبی می دانید – دوستان قدیمی مانند Microsoft تیم و یا کسانی که شما را مجبور به انطباق با مانند Google Hangouts. کسانی هستند که شما هرگز قبل از استفاده می شود اما امید به خدا به عنوان بصری به عنوان دیگران و کسانی که به یاد شما را از چت با دوستان. و زمانی که چیز اشتباه وجود ندارد و این بخش به سرزنش – فقط شما.

و همه چیز اشتباه است.

زیرا شما نمی توانید فقط به یک چوب – به هر مشتری خود را مورد علاقه ویدئو کنفرانس پلت فرم شما باید همه آنها را استاد. به همین دلیل است که در یک مجازی شیمی جلسه در طول هفته یکی از قفل کردن هر چند من ترغیب مشتری به استفاده از فن آوری برای اطمینان از تمرکز بر روی مهم ترین چیز: ما به احتمال زیاد مناسب – ما مطمئن ساخته شده ما همه مهارت در پلت فرم مورد نظر خود را برای ما دومین نشست.

دوم قانون جدید است که برای رسیدن به درک جدید ویدئو کنفرانس پروتکل – مانند دوربین و/یا میکروفن یا خاموش کردن صفحه نمایش, های, یا نه و مطلوب تماس گروه شماره.

برخی از مشتریان مانند تصویری در جلسات برخی ترجیح می دهند ، در هر صورت به نوبه خود تا دوربین آماده فقط در مورد. من اسپری کمی از عطر را به عنوان من می خواهم پیش از یک چهره به چهره حتی اگر هیچ کس دیگری خواهد شد و بوی آن و من درک می کنم من به تنهایی نیست. این همه در مورد نزدیک شدن به آن به عنوان کسب و کار به عنوان معمول است. عادت به خاموش کردن میکروفون خود را هنگامی که شما در حال صحبت کردن نیست اما اقامت هشدار به نوبه خود آن را به عقب سریع هنگامی که شما انجام دهد.

آمادگی تیم خود را قبل از تماس با چشم انداز خروج و خاموش شدن تمام اطلاعیه ها. اگر به اشتراک گذاری صفحه نمایش و همچنین اطمینان از شما انجام tech آزمون اول. اگر آن کار نمی کند, شما همیشه می توانید به اشتراک گذاری فایل ها برای اولین بار از طریق WeTransfer و طی تماس می گویند ‘اسلاید بعدی’.

و اگر همه چیز اشتباه نیست استرس خنده.

سومین قانون جدید کسب و کار و تعامل است که برای مهار قدرت مجازی برای شناسایی و ساختمان شیمی.

شما می خواهم فکر می کنم تنها راه برای قضاوت در مورد شیمی از یک مشتری بالقوه و یا سازمان است به سفیدی چشم خود را در گوشت من چیست. اما شما اشتباه باشد.

مجازی دارای قابلیت های آن

بله می توان آن را یک ایده بد به کار با حیوانات یا کودکان. اما در زمان قفل کردن بداهتا گربه بر روی صفحه کلید پارس سگ و یا طفل از اتاق بعدی فقط به عنوان شما را به یک کسب و کار جدید و چشم انداز بسیار خوبی در زمین و شروع گفتگو. سرعت, شما ممکن است کشف هر دو شما باید به یک گربه و یک سگ نه ساله کودک و اشتیاق برای شروع سری جدید از قتل حوا.

هرگز به طور تصادفی و مکالمات شخصی گرفته شده و جای شما را قادر می سازد برای یادگیری خیلی خیلی زود در یک کسب و کار جدید مکالمه. آن را فرصتی برای در آغوش واقعی ما – کامل با حیوانات خانگی پر سر و صدا و ناله کودکان لگو مدل لباس های شسته شده و شمع. بنابراین رفتن به نوبه خود بر روی دوربین های خود را – 3D شما به مراتب جذاب تر از منتزع صدا و حروف اول اسم خود را نشان می دهد که شما هستند پشت خود را خالی کردن صفحه نمایش.

واقعی بودن و معتبر و صادقانه و باز نشان می دهد همدلی و عمیق تر اوراق قرضه از طریق تعامل بیشتر با شخص دیگری زندگی شخصی.

چند راهنمایی برای ساختمان شیمی

به یاد داشته باشید به دنبال به طور مستقیم به دوربین در همه زمان ها است که تنها راه برای تماس با چشم را از راه دور. آیا نگاه مشتری صورت بر روی صفحه نمایش به دلیل چهره خود را بر روی صفحه نمایش خود را خواهد شد به دنبال به سمت پایین بکشید تا از دست رفته تماس با چشم – مگر در مواردی که شما می توانید پنجره حرکت می کند و نزدیک به دوربین.

لبخند حتی اگر شما نمی توانید ببینید هر یک از دیگر – غیر کلامی سرنخ هایی مانند این ها منتقل شده توسط صدای خود را. صحبت نمی کنم بیش از حد سریع است. زمانی که میزبانی گروه تماس اطمینان حاصل شود که شما معرفی همه شرکت کنندگان به عنوان شما می توانید چهره به چهره است. و تصور نکنید که هر کس می تواند شناسایی هر کس دیگری به سادگی توسط صدای خود را – برخی از تکنولوژی سیستم عامل به طور خودکار شناسایی شده است که صحبت کردن, اما نه همه.

تشویق مشارکت مخاطبان به نگه داشتن همه درگیر و حتی اگر وسوسه به انجام این کار جلوگیری از چند tasking. نوبت به صحبت می کنند و اگر شما نیاز به تمرین این پیش از هر تماس. و آیا بیش شاخص در اسلاید – به یاد داشته باشید کمتر است.

نهایی قانون جدید است برای پدر و مادر به انعطاف پذیر وقتی که می آید به منحرف کودکان خود را در حالی که در یک تماس مهم است.

های iPad خود را با این نسخهها کار به خوبی به عنوان Fortnite. در خانه من وجود دارد اولویت های بزرگتر از محدود زمان روی صفحه نمایش در حال حاضر. اما اگر که شما چگونه در مورد یک روزانه مایل در اطراف باغ و یا جو فتیله در یوتیوب برای PE. نیز وجود دارد که درخشان how-tos مانند #drawwithjimfield و #drawwithrob – برای کسانی که نمی دانم, جیم میشه و غارت بیددولف درخشان و بسیار تحسین تصویرگران کتاب کودک.

در اینجا به پایان می رسد نکات بالا من از خط مقدم. اما اجازه دهید همه ما در حفظ و به اشتراک گذاری درس های آموخته شده و زیر کاه اب زیر کاه هک. در عین حال ایمن ماندن.

گربه Davis, گروه بازاریابی افسر ماموریت گروه & krow گروه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im