آنچه می تواند این بحران آموزش ما در مورد آینده خلاقیت ؟

FCB دوزخ ارشد خلاق افسر اوون لی ارائه می دهد خود را در مورد چرا این Covid-19 همه گیر است و اثبات اهمیت جامعه و سحر و جادو ارتباط جمعی.

به جای اینکه سرنوشت حقیقت این است که زندگی در طول تاریخ سخت است. آن را می اندازد همه چیز را ما می دانیم به هوا. نرمال است جای جلسات شامل بچه ها و سگ داخلی و مجادله. و تناسب اندام, رژیم هستند خونتان به آرامش از یخچال. این همه به ما یادآوری می کند که هیچ چیز طبیعی است در مورد این طبیعی است.

اما در میان این و این صحنه های غم انگیز ما دیدن در تلویزیون ما, ما همچنین شاهد بهترین بشریت است. یک روح جمعی است که نشان می دهد به همه ما است که وقتی که می آید به بحران انسانی در مجموع برای مراقبت از یک دیگر بسیار عمیق. که در آن ما ممکن است انتظار می رود خودخواهی به نظر می رسد آن است که از خود گذشتگی است که برنده شدن از طریق.

این به چه معنی برای خلاقیت است ؟

خوب در طول دوران تاریک ما ارزش خلاقیت بیشتر از همیشه. ما می توانید ببینید که چقدر بیشتر تقاضا وجود دارد آن ها را با افزایش تلویزیون مشاهده آمار و ارقام و تقاضای زیادی برای خدمات جریان. اما پس از آن وجود دارد کمی اعمال خلاقیت انسان سرچشمه همه جا مثل یک گروه از دانشگاه علوم پزشکی مشهد تبدیل خود را در حال اجرا به پزشکی خدمات تحویل و یا برنامه های به ظاهر برای حمایت از کسب و کارهای محلی.

خلاقیت ذاتی انسانی با کیفیت است که تنها انسان می تواند به درک در یکی دیگر. آن را متصل به هم و در زمان بحران ما آرامش در آن است. شاید به همین دلیل است که خلاق و فرهنگ در سراسر جهان اغلب رونق در سختی و عدم قطعیت است. آن را احساس می کند یک شرط بندی امن به فرض آن را دوباره انجام این کار در حال حاضر. به اعتقاد من در طول این بحران ما در حال حاضر شاهد تغییرات فرهنگی است که می تواند به ما یک بینش خلاقیت آینده.

اجاق و گله

بیایید در نظر گرفتن مقیاس تحول به ما روز به روز زندگی می کند. در یک اقدام بی سابقه جهانی در مقیاس Covid-19 pandemic مجبور است ما را دوباره به خانه های ما. با این ناگهانی اختلال در ما پیدا کرده اند که ما به طور ناگهانی در همان قایق به عنوان هر کس دیگری. برای بازاریابان و طراحان این افزایش یک سوال مهم در اطراف ارزش برقراری ارتباط en-مرتبه به جوامع در مقابل به دنبال فردی است.

بر اساس روز به روز ما شاهد یک بازگشت از ‘قلب’ که در آن خانواده ها جمع آوری با هم برای به اشتراک گذاشتن در تجارب اغلب داستان ها با هم. که ممکن است در جریان فیلم و سریال ، تماشای اخبار و یا هر چیز دیگری. اما در یک رسانه جهانی که در آن عادات مصرف تبدیل شده اند بیشتر و بیشتر تکه تکه برای سال های سال است که تغییر قابل توجهی.

این فقط یکی از راه های که در آن ماهیت بحران با آن مواجه هستیم متفاوت است به انواع دیگر ‘تاریخی’ حوادث ما را از طریق زندگی می کردند در سال های اخیر که تمایل به اجتماعی و سیاسی است. برای چند سال گذشته این است که ما دیده می شود خود را شناسایی به عنوان بخشی از یک گروه از مردم که مخالف است به گروه دیگری از افراد برجسته این تفاوت بین ما. Coronavirus متفاوت است. هیچ کس pro-coronavirus.

در این زمان ما همه ایالات در برابر چیزی است که تهدید هر یک از ما. که عظیم مفاهیم برای ما چگونه ارتباط با مردم و خلاقیت است که نیاز به انجام این کار.

همانطور که روانشناسان از مدت ها شناسایی انسان ها قبیله ای هستند. ما می خواهیم برای عضویت در یک واحد اجتماعی هدف است. اگر یک نام تجاری می تواند پیدا کردن یک داستان است که یکپارچه ما شاید این است که قوی تر از خصیصه های ذاتی است که ما را تقسیم.

مرد هوشمند ارسطو

در ظهور دموکراسی 3000 سال پیش در یونان باستان ارسطو تدریس اهمیت هنر لفاظی و یا توانایی به نوسان جمعیت. درس خود را هنوز هم مربوط به امروز است. مارک های دموکراتیک است. مفهوم یک “نام تجاری” یک مشترک اخلاق و یا یک مجموعه مشترک از ارزش. نقطه ای از یک نام تجاری روایت این است که ارتباط آن ارزش ها به مردم از طریق داستان سرایی و بازاریابی خود را با نام تجاری دعوت فرد برای به اشتراک گذاشتن در آن ارزش. مفهوم جامعه از قبایل همواره در حال حاضر در بازاریابی; این درست است که ما در دوران میکرو-هدف قرار دادن ساخته شده است آن را کمتر احساس ،

است که می گویند که هدف این است که در هر راه اشتباه است. این مهم به مشتریان هدف آن است که ما چگونه شناسایی بازارهای ما و زبان خلاقانه این توانمند سازی به رسمیت شناختن خود به عنوان یک فرد و نه فقط بخشی از گله. که تغییر نمی دهد و درس ما در حال یادگیری از میکرو-هدف قرار دادن به عنوان مهم به عنوان آنها همیشه بوده است. اما شاید این بحران تاکید بر این واقعیت است که آنها نیز نباید مبهم دیگر اشکال ارتباط خلاق.

بازاریابان و روانشناسان طولانی شناخته شده میل به جامعه اعماق روان انسان است. شما لازم نیست که به دنبال جایی برای پیدا کردن نمونه هایی از آن نیاز به اتصال بیان می شود در حال حاضر.

قبایل و بنابراین مارک های هستند پاک نشدنی بخشی از آن نیاز به اتصال. مردم در گروه های تمرکز ممکن است به شما بگویم آنها خرید برخی از شلوار جین به دلیل آن باعث می شود آنها احساس منحصر به فرد, اما این واقعا درست نیست. آنها را خرید و آنها را به خاطر آنها می خواهند به بخشی از این گروه از مردم که از انجام آن قبیله خود را.

اگر ما نگاهی به این طریق لنز از بحران کنونی ما در حال دیدن علامت های تجاری که در حال انجام خوب برای جامعه هستند مراتب خوب و کسانی که دیده می شود به عنوان مضر به جامعه رنج می برند نظر از تصویر خود را. برای مثال ما شاهد شرکت هایی مانند Pret A Manger تولید مقدار زیادی از حسن نیت قبل از مستند از طریق سیاست های خود را از وعده های غذایی رایگان و تخفیف برای بیمه خدمات درمانی کارکنان. این نیز ممکن است که این بیماری همه گیر است که باعث تغییر در برداشت های شخصی ما نسبت به بخشی از یک قبیله و آن علامت های تجاری است که موقعیت خود را به عنوان یک متفکر و ارزش بخشی از آن قبیله ایستاده به جمع اوری کردن پاداش.

چرا که البته بر خلاف محصولات تجاری نیست و تماما متعلق به شرکت. آنها در حوزه عمومی است. مردم می توانند آنها را شکل آنها را و آنها را شکستن. هرگز این بود که حقیقی تر از حال حاضر و که قدرت را خود به خود احساس طولانی پس از بحران کنونی را تصویب کرده است.

آینده روشن

برای معماران و طراحان وجود دارد مقدار زیادی به نظر در این. کار ما این است که برای ارتباط با مردم در سطح عاطفی در مقیاس. ما حرکت مردم است. و به نظر می رسد اگر ما می توانید پیدا کردن یک راه برای ارتباط با مردم به خوبی از این گروه پس از آن انسان در حال برنامه ریزی برای پاسخ.

این خبر خوبی برای ما به دلیل آن باعث می شود برای اطلاعات بیشتر خلاق محور عاطفی کار و این خبر خوبی برای برندهای چرا که تعداد زیادی از مردم می خواهید برای محدود می شود با هم یک هدف مشترک.

اما شاید آن را حتی بیشتر اخبار برای بشریت اگر علامت های تجاری است که اتصال در عمیق ترین سطح با مردم این برندها که در خدمت بیشتری جمعی نه فردی خود بهره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im