چه آن را به یک بازاریابی رهبر در 2020s?

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

با امید به زندگی از شرکت های بزرگ کسب و کار گرفتن کوتاه تر در سال ایجاد علامت های تجاری است که هر دو با طنین مصرف کنندگان هنوز هم سودآور باقی می ماند گرفتن سخت تر و سخت تر برای رسیدن به.

پیدا کردن تعادل بین حق داشتن روشن هدف های اجتماعی و نوآورانه مدل کسب و کار آسان نیست.

میزگردی به میزبانی درام در همکاری با جنس زنبق و سوسن را با دقت اشاره کردن اهرم جدید است که خواهد شد درایو موفقیت در تبلیغات جهانی که در آن فشار سیاسی ، اجتماعی و زیست محیطی محافل بیشتر شده است هرگز.

تعدیل توسط درام سردبير Sonoo سینگ این پنل که همچنین ویژگی های عنبیه’ مدیر عامل نوآوری و سرمایه گذاری دیو Caygill و کندو مارک’ از بنیانگذاران کتی تایسون را کشف تاثیر اقتصادی شیفت در جهان از بازاریابی به دنبال در چگونه برندها نیاز به حرکت این آب و هوا با استقبال از نوآوری در فن آوری و تغییر اجتماعی.

و با کسب و کارهای دیگر ساخته شده بر روی دارایی ها و فرماندهی و کنترل سازه ها با لبه های واضح تعریف شده, مهمانان ما خواهد شد بحث در مورد آنچه در آن واقعا به معنای به یک رهبر در سال 2020 و به همین دلیل چالاک بودن بسیار مهم است.

در این سال عنبیه خود را جشن تولد 21 با گام گذاشتن در یک سال با همکاری درام به نام “غیر خودی” که جشن مردم و شرکت ها که وضع موجود را به چالش عمل خارج از استقرار و انجام کارهای متفاوت به منظور پیروزی. این پنل یک قسمت از ‘خودی’ سری از وقایع و نیز نگاه کنید که چگونه بازاریابان می توانید به عنبیه خود ضد استقرار و چشم انداز کارآفرینی در سفارش به ماندن بگیرید پیش از منحنی و خطرات که در واقع پرداخت.

این رایگان-برای-حضور فکری جلسه برگزار خواهد شد در روز یکشنبه 15th مارس از ساعت 4.30 بعد از ظهر – 5.30 PM در درام میخانه است که در سمت راست واقع در خیابان ششم در سن Jac سالن. اگر شما می خواهم برای حضور در پس لطفا ثبت نام اینجا را.

کسب اطلاعات بیشتر در مورد پانل ها و رویدادهای خاص ما رفتن بر در میخانه یکشنبه, مارس 15 – دوشنبه, مارس 16. ما امیدواریم که برای دیدن شما وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>