سال نو چینی یکی از مهم ترین رویدادهای جشن توسط مردم چین در سراسر جهان است. آن است که چین بزرگترین و طولانی ترین تعطیلات ملی است که به ارمغان می آورد بسیاری از اقتصاد کشور به توقف و گونه های سیستم های حمل و نقل. مقیاس مهاجرت قابل توجه است; در حالی که تخمین زده می شود 116m آمریکایی ها در حال حرکت در اطراف کریسمس و تعطیلات سال نو به طور معمول شهروندان چینی را دندانه دار کردن تا حدود سه میلیارد سفر در طول جشنواره بهار می کنند تا به وضعیت خود را به عنوان بزرگترین مهاجرت انسانی بر روی زمین است.

اما گسترش شیوع کروناویروس آغاز شد که در اواخر سال 2019 اضافه شده است برخی از عوارض این سال است. حداقل ده شهرستانها و تا 50m مردم قرار داده شده است در مستند در آستانه سال جدید قمری. به عنوان اولین جمعه از گوش فلز موش دولت چین قرار داده بود ممنوعیت تمام گروه بین المللی سفر به منظور برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که در حال حاضر به کشورهای مختلف در آسیا و آمریکا و کانادا و آلمان و فرانسه و انگلستان و استرالیا. دولت چین نیز برای گسترش آن قمری تعطیلات سال جدید تا 2 فوریه از 30 ژانویه برای کمک به مقابله با شیوع این کشور تلفات افزایش یافت.

پس از چین عازم ناحیه دور دست سفر بازار بزرگترین در جهان با 150 میلیون سفرهای بین المللی ساخته شده توسط چینی ها در سال 2018 سفر و صنعت گردشگری در حال گرفتن نرخهای پایین. بیش از 400 m چینی انتظار می رود به سفر بیش از سال جدید قمری. به جای پرواز و هتل ها در حال لغو شدن به مردم محدودیت های مسافرتی را انتخاب کنید و یا به ماندن در خانه. در اولین روز از سال جدید راه آهن و هوایی مسافری ارقام پایین در حدود 41 درصد از سال قبل است.

برخی از شرکت های هواپیمایی اجازه می دهد مسافران برای reschedule به صورت رایگان در صورتی که پروازها به مقصد یا از ووهان (هنگ کنگ ملی حامل Cathay اقیانوس آرام در میان برای اولین بار). چندین شرکت را لغو کشتی است که سرچشمه در چین است. این کشور بزرگترین آژانس مسافرتی آنلاین Trip.com همچنین waiving لغو هزینه در تمام هتل ها, اجاره خودرو و, بلیط, توریستی, جاذبه های ووهان.

آخرین آمار از داده های ما شریک به جلو کلید بر اساس جهانی حمل و نقل هوایی ظرفیت پرواز جستجوها و بیش از 17 میلیون پرواز رزرو معاملات در هر روز را نشان می دهد قابل توجهی شکست به صنعت سفر. همانطور که از 26 ژانویه زمانی که ووهان فرودگاه بسته های خروجی سفر رزرو برای تعطیلات دوره بودند 6.8% پشت. در همان تاریخ های ورودی رزرو برای سال نو چینی دوره بودند 7.2% پشت معادل نقطه در سال گذشته بوده است تا 4.5% تنها هفته قبل از.

گروه هتل نیز پرداخت و بازپرداخت به گردشگران که می خواهند به انصراف از سفر به ووهان و سایر نقاط چین است. هر دو گروه هتلهای بین قاره ای (IHG) و هایت را اجازه می دهد مهمان به تغییر و یا لغو باقی می ماند در بسیاری از چینی هتل ها بیش قمری تعطیلات سال جدید.

ماکائو, بزرگترین قمار توپی و یک قسمت را محبوب برای مسافران از چین نیز تجربه قابل اجراست. آن که عمدتا متکی به چینی بازدید کنندگان برای گردشگری آن درآمد. در سومین روز از سال نو چینی, تعداد گردشگران از سرزمین اصلی چین کاهش یافت و 80 درصد در مقایسه با همین روز در سال گذشته است. به طور کلی تعداد توریست های ورودی پایین 60 درصد بیش از سه روز از تعطیلات تا کنون.

تاثیر مالی

به طور سنتی این دوره از بالا صرف در میان چینی ها. در داخل کشور در سال 2019, سال نو چینی صرف کمک نزدیک به 150 میلیارد دلار در هزینه و مصرف است. معادل آنجا که 1.5 درصد از تولید ناخالص داخلی.

مصرف کنندگان چینی نیز افزایش صرف در خارج از کشور در طول این زمان. در سال 2018 در مجموع صرف حساب برای $130 میلیارد دلار است که بیش از یک سوم از ارزش کالاهای لوکس خرید های ساخته شده در سراسر جهان است.

تا کنون مارک های لوکس دارای اب و هوای یک شیب در فروش از سیاسی تظاهرات در هنگ کنگ اما با کروناویروس به تازگی اضافه شده به معادله صنعت رنگ مانند LVMH, Kering و ریشمون به احتمال زیاد به تجربه یک کاهش در فروش و پس از دیدن رکورد قیمت سهم در ماه گذشته است. . با توجه به بی بی سی انگلیسی, لوکس, مد نام تجاری باربری باعث می شود حدود 16 درصد از فروش خود را در چین – این دیده است سقوط 4.79% در فروش زیر وقایع اخیر است.

بدون شک وجود دارد که شیوع فعلی به یاد بسیاری از ترس و عدم اطمینان است که شایع بود در اوج 2003 سارس بحران به خصوص در کنار این واقعیت که چین بازار سهام در حال حاضر در حال کاهش است. آن را خیلی زود به مقیاس گسترده تر اقتصادی اما با نگاهی به رویدادهای تاریخی می تواند به ما نشانه ای از احتمال زیاد نتایج. محدودیتهای سفر که قطعا تاثیر فوری در داخلی و بین المللی شرکت های هواپیمایی و شرکت های مسافرتی سرعت خود را بازیابی خواهد شد و در نهایت بستگی دارد که چگونه به سرعت این بیماری تحت کنترل در آورده است و چگونه به سرعت ضریب اطمینان مصرف کننده باز می گرداند.

پس از آن کسانی که مارک های که تعداد مسافران چینی به عنوان قابل توجه مخاطبان نیز به احتمال زیاد به آمار به عنوان مسافر اعداد به و از منطقه رها کردن. در حال حاضر آن را تماشا کنید و منتظر بمانید مختصر.

ترانگ Tran-ساترلند APAC ارشد سرمایه گذاری, مدیر Posterscope

// در این مقاله برجسته

Posterscope

Posterscope پیشرو جهان در خارج از خانه و محل سکونت متخصص بازاریابی با بیلینگز در بیش از 3 میلیارد دلار. آن را می داند بیشتر در مورد آنچه که مردم فکر می کنم احساس می کنید و آیا در خارج از خانه و transla…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de