آنچه که در عمل از افسانه ؟

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این باره گفت: “او در حال ارسال بیش از 200 ماموران فدرال به شیکاگو به عنوان بخشی از گسترش “عملیات افسانه” عملیات طراحی شده برای تقویت های موجود و اجرای قانون تلاش. وزارت دادگستری عملیات راه اندازی در اوایل این ماه به مبارزه با یک “افزایش ناگهانی نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز” بوده است صورتحساب به عنوان یک “پایدار و منظم و هماهنگ قانون اجرای ابتکار.”

عملیات افسانه است که پس از 4 سال افسانه Taliferro که به ضرب گلوله کشته شد در خواب خود را در اوایل ژوئن 29 در کانزاس سیتی میسوری بخشی از 40 درصد افزایش در قتل وجود دارد, با توجه به وزارت دادگستری.

تحت عملیات افسانه دادستان کل ویلیام بر وعده داده شده به ارسال بیش از 100 عوامل از اف بی آی ایالات متحده مارشال DEA و ع برای کمک به دولت و اجرای قانون محلی آغاز در کانزاس سیتی.

این حرکت در ملاقات با بررسی مخلوط به گفته آسوشیتد پرس. در حالی که برخی از کانزاس سیتی رهبران استقبال از کمک به دیگران گفت: آنها ترجیح داده اند جامعه سرمایه گذاری و بهبود روابط با پلیس است.

بار وعده داده که ابتکار عمل را “ترکیب فدرال و منابع محلی برای مبارزه با اخلال سربازان ارتش در خشونت های فزاینده ماموران فدرال و دیگر فدرال دارایی به شهرستانها مانند کانزاس سیتی است.”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany اشاره در جلسه روز شنبه که ماموران فدرال کار با عملیات افسانه ممکن است فرستاده شده به شیکاگو. مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه ارشاد پیشنهاد او خواهد بود ارائه سخنان در عملیات افسانه مبارزه با “خشونت و جنایت در شهرهای آمریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net