نکات برجسته عبارتند از کمک های مالی جدید برای گواهی دانش آموزان مالیاتی جدید در پاپ و ادامه الکتریکی-خودرو تخفیف

بریتیش کلمبیا مقننه در ویکتوریا. Deddeda Stemler

B. C. جدید بودجه استانی رونمایی شد شنبه. در اینجا پنج چیز به دانستن در مورد هزینه های طرح:

1. بگیر بالا پرداخت بیشتر

با درآمد بالا بگیر گرفتن افزایش مالیات. دولت افزایش نرخ مالیات بر درآمد از 16.8 درصد درآمد مشمول مالیات بالای 150.000 دلار سالانه به 20.5 درصد در درآمد بالاتر از $220,000. حرکت است انتظار می رود برای تولید $713 میلیون بیش از سه سال است.

2. پاپ کنندگان پرداخت PST

قیمت نوشیدنی های شیرین افزایش می یابد. دولت حذف استانی معافیت مالیات بر فروش در نوشیدنی های شیرین مانند پاپ. اضافه خواهد شد که هفت درصد به هزینه چنین نوشیدنی تولید تقریبا 30 میلیون دلار در سال برای دولت است.

3. جدید اعطای بورس تحصیلی کالج

B. C. s متوسطه گرانت برنامه در حال بازرسی و نگهداری شامل دانش آموزان در نظر گرفتن دیپلم و یا گواهی دوره که قبلا فاقد شرایط لازم. برخی از دانش آموزان می تواند تا 4000 $در سال جدید B. C. دسترسی Grant شروع در ماه سپتامبر. از آن هزینه خواهد شد $24 میلیون.

4. EV تخفیف ادامه

خودرو الکتریکی تخفیف در حال گرفتن یکی دیگر از تزریق بودجه به ادامه. موجود point-of-sale تخفیف برنامه در برخی از وسایل نقلیه تا $3,000 را ادامه خواهد داد و تحت $28 میلیون در بودجه این سال است.

5. هنوز هم مازاد بودجه

B. C. s مازاد انتظار می رود که $227 میلیون سال جاری در $60 میلیارد دلار صرف برنامه شد. صرف پیشی گرفته است درآمد دولت بودجه افزایش در هزینه از 3.1 درصد بیش از سال گذشته در حالی که درآمد تنها بودجه به رشد 2.6 درصد است.


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im