چه چیزی برای انجام با بچه های خود را در حالی که خود quarantining در خانه

Category: سانتایمز Comments: No comments

مقامات دولتی در حال تشویق مردم در سراسر کشور از جمله در شیکاگو به خود قرنطینه برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

اما که می تواند خسته کننده برای بچه ها که در حال استفاده می شود به روز کامل از معاشرت در مدرسه و گرفتن تمام انرژی خود را در طول کلاس و زنگ تفریح.

احساس می کنید مانند شما در حال اجرا از ایده ها ؟ در اینجا یک لیست از سرگرم کننده و غنی سازی فعالیت های شما می توانید با بچه های خود را در حالی که شما در خانه هستید. و اگر شما با داشتن مشکل توضیح آنچه که در جهان به آنهایی که کمی خود را به کارتون دکتر پاندا کامل بچه-مناسب درس در یوتیوب.

  1. بازدید از موسسه هنر شیکاگو آنلاین. شما لازم نیست که به سفر تمام راه را به Michigan Avenue را در یکی از شیکاگو بزرگترین موزه ها. این تور مجازی اجازه می دهد تا شما را به “راه رفتن” را از طریق هنر موسسه نمایشگاه و در آثار کلود مونه, Edgar Degas و پل سزان.
  2. قرعه کشی روزانه doodles با مو ویلمز. کتاب کودکان نویسنده, انیماتور و کندی مرکز آموزش و پرورش هنرمند-در-محل اقامت میزبانی “ناهار Doodles” هر روز در ظهر CST. هر ابله ورزش همراه با چاپ برگه فعالیت برای کودکان و نوجوانان به دنبال همراه.
  3. رفتار در خانه آزمایش علوم. انجمن شیمی آمریکا دارای مجموعه ای از آزمایش های علمی برای کودکان و نوجوانان است که با استفاده از مواد شما احتمالا در حال حاضر در صفحه اصلی مانند شیر و مواد شوینده رختشویی و المر چسب.
  4. تماشای اپرای متروپولیتن در انجام HD. این ملاقات در شهر نیویورک در جریان است نشان می دهد از آن “Live in HD” سریال هر روز ساعت 6:30 p. m. EDT. هر عملکرد در دسترس خواهد بود آنلاین به صورت 20 ساعت قبل از یک بعدی ارسال شده است. برای یک تجربه محلی شما می توانید جریان های صوتی از گذشته Chicago Symphony Orchestra نشان می دهد در اینجا.
  5. Bedtime stories با اولاف. بازیگر Josh Gad که صدای اولاف در “یخ زده” شده است رقص در توییتر هر شب در 6 p. m. EDT به خواندن داستان کودکان و نوجوانان از طریق livestream. دنبال خود حساب کاربری @JoshGad یا هشتگ #GadBookClub به لحن.

وجود فعالیت های دیگر شده اند که سرگرم بچه های خود را می توانید اضافه کنید به این لیست ؟ اجازه دهید ما می دانیم در [email protected]و یا صدای جیر جیر با ما در @suntimes.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>