چه خواهد بود ‘طبیعی’ در ballpark?

وجود دارد ظریف, اگر, احمقانه, قطعات, ورزشی شما متوجه نخواهد شد شما را دوست دارم تا زمانی که آنها رفته است. وجود جذابیت برای عبور از یک سگ داغ کردن ردیف در ballpark. آن را حقیقی برای بچه ها برای نمره بالا-پنج — یا یک جن بدبختانه به آنها — از یک بازیکن در این عرصه است.

حتی به عنوان ورزش بازگشت به شیکاگو با جوراب سفید و توله افتتاح جمعه این همان نخواهد بود تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس به پایان می رسد. و آن را به پایان خواهد رسید. در این میان بسیاری از آنچه که باعث می شود بازی های جمعی خواهد بود از دست رفته است.

هیچ طرح روشن برای طرفداران برای حضور در بازی های این سال است. NBA و NHL را در ساختمان خالی به عنوان بخشی از خود را “حباب.” لیگ اصلی بیس بال نامحدود ممنوعیت طرفداران و NFL است که هنوز تصمیم گیری.

برخی از تیم های فوتبال از جمله خرس, خوش بینانه در مورد میزبانی محدود جمعیت — شاید 15000 نفر در 60,000-plus-صندلی استادیوم — اما این بهترین سناریو و تقریبا قطعا نمی خواهد اتفاق می افتد شد فصل برای شروع امروز.

هر زمان که گیتس در نهایت بازگشایی آماده به تجدید نظر در هر جنبه ای از تجربه فن. برخی از تغییرات خواهد شد تا یک واکسن در دسترس است. دیگران دائمی خواهد بود.

این شهر پنج عمده طرفدار تیم — توله White Sox, خرس نر و Blackhawks — تمام کاهش یافته است خورشید بار درخواست به بحث در جزئیات آنچه “طبیعی” تجربه فن ممکن است مانند نگاه. تمام پنج رقم را به تلاش برای توافق بر سیاست های جهانی برای جلوگیری از انتقاد در مقایسه با زمانی که به هر یک از دیگر.

در بیانیه ای جوراب سفید گفت که آنها در حال بحث در مورد امکان بازگشت از طرفداران با کارشناسان پزشکی و مقامات منتخب و لیگ اصلی بیس بال, اما که “هر بیشتر نظرات در این زمان خواهد بود زودرس و نظری می باشد.”

ایالات مرکز مدیر عامل Howard Pizer در بیانیه ای گفت که وجود خواهد داشت تغییرات و عرصه کارکنان “است که به دنبال در مدل های مختلف با خلاقیت بسیار آگاه از چقدر مهم است نقش تکنولوژی همیشه در حال تغییر را در این فرایند است.”

بسیاری از تیم ها در سراسر کشور در حال حاضر شروع به تغییر تمام دیجیتال فروش بلیط و cashless سازش است. آن را تبدیل به امری عادی به عنوان پیشرفته دروازه ورود روش. با محکم بسته بندی شده ورود خطوط یک نگرانی برخی از تیم ها در حال کار برای نصب از طریق اسکنر های امنیتی. طرفداران نمی خواهد که برای خالی کردن جیب خود و یا لمس هر چیزی. بیشتر گیتس, به احتمال زیاد خواهد افزود.

“در بسیاری از چیزهای دیگر که ما صحبت کردیم در مورد: ورودی جداگانه كردن مردم در سراسر صندلی و نگه داشتن یک ظرفیت محدود,” توله رئیس تام Ricketts گفت: در مشهد اتاق بازرگانی جلسه ماه گذشته. “وجود دارد راه های مدیریت مستراح خطوط … محدود مواد غذایی ارائه شده است. وجود دارد بسیاری است که می تواند انجام شود.”

مستقل سگ شیکاگو برگزار شد که خانه خود را باز کن در این ماه در رووزمانت هستند تنها محلی طرفدار تیم میزبانی وب طرفداران البته در 20 درصد ظرفیت است. تیم فروش بلیط در وب سایت را تضمین می کند اجتماعی فاصله; در نزدیکی صندلی های ساخته شده در دسترس نیست پس از خرید.

طرفداران درجه حرارت گرفته شده در دروازه که در آن بلیط نوار کدهای اسکن کردن تلفن های خود را. مخفف امتیاز نمی را به پول نقد. حمام با وسواس تمیز. محل اجتماع شده است تبدیل به یک خیابان دو طرفه یکی دیگر از ویژگی های سگ صاحب شان شکارچی معتقد است ممکن است بیشتر از دوام بیاورید این بیماری همه گیر.

“Cashless معاملات برای فروش بلیط و غذا و آشامیدنی می بینم که به عنوان یک هنجار صنعت رفتن به جلو,” او گفت:.

به عنوان تیم نگاه خود را به مکانهای امن از جمله به دنبال جهانی Biorisk شورای مشورتی پاکیزگی گواهینامه آنها را بررسی tailgating. برخی از تیم NFL ممنوع کرده و آن را در حالی که دیگران با توجه به آن. یک احتمال: تبدیل پارکینگ به رستوران به سبک اجتماعی-فاصله ناهار خوری. اگر که می رود و آن را می تواند تبدیل به دائم.

در داخل ورزشگاه facemasks را صدا خفه کن صدا از جمعیت. آنها ضروری در هر فضای عمومی و اجباری در هر NFL ورزشگاه باید از آنها باز به طرفداران. گاو جمهور مایکل رینسدرف گفت: در ماه گذشته که ساخت ماسک اجباری “می سازد بسیاری از حس” در حالی که Ricketts آن گفت: “می تواند بخشی از راه حل است.”

که فرض طرفداران مجاز در همه.

“این فقط کاملا متفاوت داشتن [طرفداران] در اینجا بدیهی است که” توله پارچ Kyle Hendricks گفت. “اما شماره 1 است که سلامت و ایمنی شما می دانید؟”

Blackhawks ستاره Jonathan Toews گفت: او می خواهم نا امید اگر هنوز هم وجود دارد هیچ طرفداران در سال 2021 در حالی که به جلو Dominik Kubalik به نظر می رسید استعفا داد به آن.

“ما فقط باید برای رسیدن به آن استفاده می شود,” او گفت:. “که چگونه جهان در حال رفتن در حال حاضر.”

کارکنان نویسندگان Daryl ون Schouwen راسل دورسی و بن پاپ کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de