که در آن شما می توانید تست شده برای COVID-19? (به روز رسانی زنده)


آخرین

مول د مایو می رود دیجیتال برای سال 2020

مول د مایو 2019 در Pilsen.
ارائه شده است.

مول de Mayo, یکی از شهر کیکآف حوادث تابستان است و به تعویق انداختن آن سنتی, هوای آزاد, جشنواره تا سال آینده. به جای سازمان می خواهند مردم را به خرید تخصص مول ظروف از Pilsen رستوران سپس سازمان دیده بان و تعامل با livestreamed اجرای برنامه ممکن است 22-24.

“این راه همه ما می تواند در برخی از راه اتصال به لذت بردن از مول د مایو تجربه است که ما آمده اند به دانستن” سازمان اقتصادی, استراتژی های توسعه شرکت گفت: در انتشار اخبار.

“در حالی که نگه داشتن در اجتماعی فاصله اقداماتی که در محل هستند ما همچنان ماموریت ما کمک به ما مواد غذایی و فروشندگان و تجار و هنرمند جامعه است. ما قصد داریم به استفاده از بخش اصلی جشنواره خرما به عنوان یک پلت فرم برای کمک به کسانی که تکیه مالی در جشنواره گفت:” الکس اسپرزا, ESDC مدیر اجرایی.

مول طبخ رویداد جشن لاتین فرهنگ و غذاهای مکزیکی تساوی نزدیک به 100000 نفر در طول سه روز آخر هفته.

نام شرکت رستوران و آنلاین برنامه نویسی و جزئیات به زودی اعلام خواهد شد.

لایحه Ruminski


اخبار

7:18 صبح ایلینوی هنوز از COVID-19 تست هدف

بیش از سه هفته پس از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر گفت: دولت نیاز به فرایند 10,000 coronavirus آزمون هر روز پیش از شیوع آوردن ایلینوی میانگین روزانه تست اعداد هنوز 40 درصد از این هدف است.

در حالی که پریتزکر و دولت فدرال می گویند که دولت در حال حاضر ماشین آلات مورد نیاز برای انجام هزار تست های بیشتر کمبود در تجهیزات لازم به واقع روند این آزمون محدود است که چگونه بسیاری از در واقع می تواند تکمیل شود, مقامات می گویند.

برخی ملی پیش بینی برای تنظیم ایلینویز’ جمعیت نشان می دهد که دولت ممکن است نیاز به پردازش حدود 15.000 900,000 آزمون در روز قادر به اطمینان نمودار مراحل بعدی نسبت به حالت عادی بازگشت. برخی از کارشناسان می گویند بیشتر آزمایشات مورد نیاز به صفحه نمایش افراد بدون علائم است که می تواند ناخواسته گسترش این بیماری و بررسی افرادی که در نظر گرفته در معرض خطر چندین بار.

“ما هرگز از اقامت در خانه سفارش مگر اینکه ما مقادیر عظیم تست از این افراد در بالاترین خطر ابتلا به COVID-19” گفت: دکتر هوارد Ehrman سابق معاون کمیسر شیکاگو وزارت بهداشت. “اگر پریتزکر ما را به خارج از اقامت در خانه سفارش قبل از اینکه به اندازه کافی تست انجام شده است یا تا حدی یا به طور کامل پس از آن هزاران نفر از افراد بیشتری را آلوده و می میرند.”

دفعات بازدید: داستان کامل از تام Schuba اینجا.

6:46 صبح خواهد شما داوطلب با آلوده COVID-19 برای کمک به توسعه یک واکسن?

اگر شما جوان و سالم خواهد شما داوطلب با آلوده COVID-19 برای کمک به سرعت توسعه یک واکسن? با همه گیر و فراگیر جهان, این یک سوال منطقی برای درخواست شود.

یک گروه از 35 قانونگذاران آمریکا از مظنونان حمله به دانشگاه بیل فاستر D-Ill., و دانا Shalala, D-Fla., اصرار به غذا و دارو را بیشتر از خطرات آن — از جمله انسان ها آلوده — به کوچک شدن زمان آن طول می کشد به منظور توسعه و تصویب یک واکسن.

“ما در حال تلاش برای به FDA سیاسی پوشش تا حدودی تهاجمی تر در اجرای سریع واکسن از آنها را تحت شرایط عادی” پرورش گفت: شیکاگو سان تایمز در روز سه شنبه.

“معمولی” تصویب زمان برای واکسن طبیعی بیماری است که 18 ماه تا چند سال. فاستر گفت: من تست COVID-19 واکسن با استفاده از آلوده انسان می تواند در کاهش این زمان به دو یا سه ماه.

فاستر یک فیزیکدان و Shalala, که در خدمت به عنوان بهداشت و خدمات انسانی وزیر تحت رئیس جمهور سابق بیل کلینتون گذاشته و در این مورد تجدید نظر نسبت ریسک/سود درگیر در COVID-19 انسانی تست مواد مخدر در نامه ای به HHS وزیر الکس آذر و FDA کمیسر Stephen هان.

خبرنگار لین شیرین است داستان کامل.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

6:55 صبح این شیکاگو هتل کارگران در حال حاضر در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس

در زمان عادی هیچ کس طول می کشد یک کار به عنوان یک هتل طبخ یا خانه دار انتظار به پایان رسید تا در خط مقدم حفاظت از مردم است.

برای کارکنان در یک تعداد انگشت شماری از شیکاگو هتل coronavirus همه گیر شده است قرار داده و آنها را در دقیقا همان است که وضعیت آنها سزاوار نوک کلاه.

این کارگران مانند خوزه گونزالس, 27, آشپز در هتل 166 یک هتل بوتیک های خاموش, Michigan Avenue که معمولا caters به گردشگران است. تحت اورژانس شهرستان قرارداد این هتل در حال حاضر خانه های افرادی که کمی بیمار با COVID-19 یا کسانی که شده اند در معرض آن است.

به جای پخت و پز مواد غذایی میخانه برای مهمانان در هتل دو میله گونزالس در حال حاضر کمک می کند تا آماده سه مربع وعده غذا در روز برای بیماران نیاز به قرنطینه یا انزوا که نمی تواند فقط در خانه بمانند. برخی از هتل های کنونی مهمانان افراد بی خانمان.

بیشتر بخوانید از مقاله نویس علامت قهوه ای است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru