جوراب سفید’ خفاش ها به صورت زنده در برنده شدن بیش از رشته کوه های راکی

ساکس 7, رشته کوه های راکی 6

جرم شکستن شل

با 5.4 اجرا می شود در هر بازی در فصل بهار, آموزش, به سختی نشان دهنده جوراب سفید’ توهین آمیز پتانسیل مدیر ریک alexandria pro uk خواسته شده بود قبل از بازی روز شنبه زمانی که خفاش ها را به عنوان گرم به عنوان آریزونا آب و هوا.

“من بیش از حد نگران است که” alexandria pro uk گفت. “من دیدن برخی از چیزهای خوب است. اما بدیهی است که وجود دارد برخی از بهبود به حال? آره. ما در بهار اما امیدوارم بچه ها که همچنان به کار و درک آنچه [است] درگیر خوب خواهد بود.”

یک ساعت بعد alexandria pro uk تیم بود در راه خود را به هفت اجرا انفجار در یک پیروزی بیش از رشته کوه های راکی مقید دوم آن-کمترین نمره بازی از بهار.

Nomar Mazara آمار پررونق دو-اجرا اجرای خانه در چهار اجرای پنجم زمین باز یافته بر روی چمن berm در سمت راست-مرکز زمینه. Mazara تا به حال دو بازدید در روز. ساکس به حال 11 بازدید با دنی Mendick ارائه و Cheslor Cuthbert گرفتن دو.

از 11 بازدید 10 مجرد بودند بنابراین حتی بیشتر در اتاق باقی می ماند برای توهین آمیز و بهبود است.

محدود کردن آسیب

رشته کوه های راکی آمار چهار خانه اجرا می شود در 80-درجه بعد اما سه نفر از آنها انفرادی عکس و یکی از این دو-اجرای انواع.

استارت جلب اندرسون اجازه دو خانه اجرا می شود به ایان دزموند و جلب Buteraو الکس Colome داد تا به دیوید دال و سام هیلیارد. اندرسون و Colome داد تا همه از رشته کوه های راکی’ اجرا می شود.

راس Detwiler خوزه رویز زاک Burdi, Tayron گرررو و مت Tomshaw تن به تن بدون گل نوبت و اجازه ترکیب شش بازدید.

در عرشه

Sox در توله مسا 2:05 بعد از ظهر جمعه 720-AM, Lucas Giolito در مقابل جان لستر. هارون بد شانسی استیو Cishek جیمی کردرو Kelvin هررا, Adalberto Mejia, تایلر جانسون اوان مارشال و کارسون Fulmer نیز برنامه ریزی شده به زمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im