جوراب سفید’ دالاس Keuchel به نظر می رسد آماده برای رفتن

دالاس Keuchel است amped و آماده است.

زمانی که او احساس می کند پروانه ها گرم کردن برای یک نمایشگاه در یک بازی از خالی ورزشگاه, شما می دانید او را به آن. 60-بازی شروع فصل جمعه و Keuchel است تبادل نزدیکی بی عیب و نقص بیس بال منجر به آن.

شاید این جوان تیم پر از اعتماد به نفس است که مالش کردن بر او. شاید آن 55 میلیون دلار و سه سال قرارداد او می خواهد به زندگی می کنند تا سن 32 و فراتر از آن. شاید این واقعیت است که تقریبا هیچ چیز شده است ضربه سخت در برابر او از مارس.

آب جریان شد تا آزادانه از طریق Keuchel رگ دوشنبه شب که او به گیر جیمز McCann از اتمام مهلت ثبت نام در اغل گاو یا حشم و گفت: هی بیایید نگاهی به یک استراحت و تجدید قوا. او رو به بالا به پایان رسید warmup و سپس مرتب کردن توله با پنج نوبت از یک ضربه توپ.

“واقعا خوب بود برای دریافت اضافی که عجله آدرنالین” Keuchel گفت. “من استفاده می شود به تمام آدرنالین و پمپ خون به عنوان من تا به حال 10 دقیقه گرم کردن. … این خوب بود که احساس است که کمی عصبی شامپانی احساس در معده و ضربان قلب خود را تا.”

روز باز نمی تواند دور.

لوکاس Giolito می شود شروع به در که یکی در برابر ضربه و Keuchel نمی تواند رفتن به شروع روز بعد تن به تن داشتن هر گونه بهتر است.

چقدر خوب است که او شده است ؟

در اولین intrasquad شروع Keuchel بازنشسته تمام هفت مورد او مواجه قابل توجه آدم انگل اندرو Vaughn و زاک کالینز.

پنج روز بعد از آن بازنشسته شد تمام 11 مورد او مواجه قابل توجه دو.

در برابر توله Keuchel مواجه حداقل 15 مورد در پنج نوبت, اجازه می دهد یک baserunner در Kyle Schwarber تک. او استیون Souza برای ضربه زدن به دو بازی که یکی از نه زمین توپ outs.

کار به طور انحصاری از کشش که سه گردش البته آنهایی که کوتاه — Keuchel انداخت 34 رزین در آخرین intrasquad و 55 برابر توله — از نزدیکی کامل تبادل.

به عنوان Sox رول به فصل بازکن میل چگونه آنها bashed توپ در اطراف اردوگاه و در برابر توله سریع-اعتصاب قدرت خود را با ترکیبی از جانبازان و بازیکنان جوان Keuchel است که در یک بیت از یک بالا.

“آن احساس می کند مانند ما آماده برای رفتن و برای من شخصا احساس می کنم آماده رفتن” Keuchel گفت. “من قادر به انجام بسیاری از چیزهایی که من می خواستم برای انجام موفق باشد بنابراین من آماده هستم به نوبه خود چراغ در ، و این بزرگترین چیزی که برای من — وقتی که من از خواب بیدار در صبح من می دانم که ما یک شانس برای برنده شدن هر شب که شده است وجود دارد [برای بازسازی Sox] آخرین چهار یا پنج سال است. هنگامی که یک تیم می داند که ممکن است که زمانی که واقعا چیزهای خوب اتفاق می افتد.”

چیزهای خوب اتفاق افتاده است به Keuchel زمانی که او برنده یک جوان ماه در سال 2015 و یک سری جهانی در سال 2017 با Astros, اما او را بیشتر از باز کردن به چیزهای واقعا خوب است. یک زمین توپ پارچ نیاز به Yoan مونکادا به نوع نقش او در برابر توله و او نیاز به رفتن به shortstop Tim Anderson که منجر رشته با 26 اشتباهات فصل گذشته بهتر باشد.

او انتظار دارد به اجرا پشتیبانی می کند.

“ما صف است به عنوان خوب به عنوان کسی که در بازی بیس بال,” او گفت:. “ما فقط باید تعداد زیادی از بچه های جوان که نیاز به اثبات بعضی چیزها یا اثبات بعضی چیزها دوباره به منظور به دست آوردن برخی از خیابان cred.”

Keuchel را cred خوب است با خود مدیر جدید.

“او بسیار خوب” ریک alexandria pro uk روز سه شنبه گفت. “او نمی ترسم بازدید لکه های خود را. او ما را در ballgames. او شده است در اطراف بلوک. او می داند آنچه که او انجام می دهند. آن چشمگیر بود تفرج برای او [در برابر توله] و ما بسیار خوشحال چگونه او پرتاب توپ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de