White Sox: پنج چیز را به تماشای

گلندیل, Ariz. — همه White Sox کوزه بودند در اردوگاه دوشنبه و دو روز قبل از گزارش رسمی روز برای کوزه و خشکشویی در Camelback در مرتع پرورش احشام.

موقعیت بازیکنان هستند نه علت تا دوشنبه آینده برای این تیم مقام اول تیم کامل تمرین اما بسیاری از آنها در حال حاضر در اینجا از جمله shortstop Tim Anderson سوم baseman Yoan مونکادا, infielder/outfielder Leury گارسیا, پایه دوم چشم انداز نیک Madrigal و outfielder آدم انگل.

که ما را به پنج چیز را به عنوان دیده بان ساکس – که در حال تیراندازی به مدت حداقل دو رقمی بهبود بیش از 72 بازی برنده در سال 2019 آماده شدن برای سال 2020 فصل است.

1. دفاع

ساکس همیشه کار در فیلدینگ در بهار آموزش – duh – اما وجود خواهد داشت یک حس تمرکز در دفاع از این سال برای یک تیم با هدف رقابت پس از رتبه بندی 25th در میان 30 تیم های لیگ در دفاعی اجرا می شود ذخیره شده در هر FanGraphs فصل گذشته.

اندرسون رهبری در رشتههای خطاهای بازی آسیب کوتاه 123 بازی و پس از یک جهش قابل توجه به جلو و هجومی – او مطرح شده و او به طور متوسط از .240 به .335 به نفع آل پنبه حلاجی شده به عنوان نگاه او را به تغییر با توجه به روال آهسته زمین توپ می اندازد. اندرسون است که مرتب کردن بر اساس است که رشد خواهد کرد در انتقاد به عنوان chip-on-the-shoulder انگیزه برای بهتر شود. او محدوده ورزشکاری و ابزار به رقابت برای shortstop به گفته مدیر کل ریک هان.

دو offseasons پیش اندرسون تمرکز بر پشت دست ضربه زدن به تولید نتایج قابل مشاهده است. این offseason انتظار می رود که اخلاق کاری او به عنوان هدف خود را به اثبات naysayers اشتباه است.

2. محل باشگاه وانجمن

هم آغاز می شود در بهار و در این سال گروه مش جوان و با استعداد هسته ای (مونکادا, الوی Jimenez لوکاس Giolito لوئیس رابرت, Dylan بس مایکل Kopech هارون بد شانسی et al) با جانبازان (Jose آبرو جیمز مک کین Yasmani Grandal Dallas Keuchel ادوین Encarnacion, گارسیا) و در-betweeners مانند اندرسون و انگل. چه چیزی بیشتر وجود دارد شش تازه واردان به دست آورد از طریق آژانس و یا تجارت که در Sox clubhouse برای اولین بار – Grandal, Encarnacion, Keuchel, Gio Gonzalez, Steve Cishek, Mazara – به عنوان به خوبی به عنوان دو rookies که نیست یک بازی در رشته های Madrigal و رابرت. شانس در برابر Madrigal ساخت باز روز فهرستی اما ممکن است او در این تیم در بازی های انجام شده در پایه دوم.

در حالی که باشگاه وانجمن شیمی سلسله مراتب سفارشات و دانستن محل خود را نمی محاسبه در پیروزی, پیش بینی, بازیکنان خواهد به شما بگویم که کسانی که همه چیز خیلی مهم و بهار آموزش است که در آن بنیاد گذاشته است.

3. مدیر

ریک alexandria pro uk حرفه ای ضبط به عنوان یک مدیر است 274-373 که احتمالا می گوید بیشتر در مورد استعداد او را مجبور به کار در یک بازسازی فصل با توله و سه با Sox از خود مدیریتی, مهارت. این است alexandria pro uk بهترین تیم بر روی کاغذ و او می گوید آن را postseason مواد باز می شود که او برای بسیار نزدیک موشکافی در حال حاضر که او تا به فهرستی اگر سالم که باید برنده شوید.

هر bunt و تبادل تغییر است که نتیجه معکوس خواهد تحریک alexandria pro uk naysayers اما 58 ساله کاپیتان با طولانی ترین زمان تصدی شیکاگو پنج عمده مدیر تیم/سر مربیان می گوید را در بررسی.

“انتظارات نمی ترساندن من است؟” Alexandria pro uk گفت: در SoxFest.

4. مرکز fielder

لوئیس رابرت باارزش تازه کار به نظر می رسد برای قرار دادن متوالی دوم سالم فصل هم پس از تحمل یک راش از آسیب ها در سطوح پایین تر از افراد زیر سن قانونی. ساکس نیاز رابرت ناوگان برای پوشش بسیاری از زمین بین Jimenez و Mazara در گوشه و کنار. از دیدن رابرت استعدادهای درخشان بر روی صفحه نمایش و تماشای او را عادت به گوشه outfielders خواهد بود و باید مسائل این بهار.

5. تلویزیون

ساکس باید بهتر دیده بان این سال و آنها را ساده تر خواهد شد برای پیدا کردن با 161 162 بازی های برنامه ریزی شده در همان channel – NBC Sports, شیکاگو, تیم, منحصر به فرد شبکه. FOX Sports خواهد televise زمینه در آرزوی بازی در برابر یانکی ها در اوت. 13 در Dyersville, Iowa.

از 161 بازی ها, NBC Sports شیکاگو است که برای برنامه ریزی پنج. روز باز است مارس 26 vs. the Royals در نرخ تضمین شده در زمینه NBC Sports شیکاگو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر