جوراب سفید’ اول سابق طفیلی زاک کالینز ‘تلاش برای کنترل آنچه من می توانم کنترل

گلندیل, Ariz. — در یک جهان کامل برای زاک کالینز این امر بوده است سال 2016 شماره 10 به طور کلی پیش نویس انتخاب حک کردن تو رفتگی در دیوار به عنوان جوراب سفید’ No. 1 گیر.

اما کالینز در حالی که برخی از وعده به عنوان یک پایه hitter وظیفه با قدرت نشده به طور کامل ریختن نگرانی خود را در مورد ابتلا و زمانی که Sox امضا Yasmani Grandal به چهار سال $73 میلیون قرارداد در offseason, بزرگترین در تاریخ حق رای دادن پیام روشن بود. جالب جیمز مک کین نیز به ارمغان آورد برای یک سال دیگر و ادوین Encarnacion امضا به hitter وظیفه تعیین کوبیدن درب بسته در احتمال دیگر.

“من به همه بگویید که من کنترل آنچه من می توانم کنترل” گفت: Collins که شروع در گیر در Sox’ بازی دوم از بهار دوشنبه. “کار ایجاد تنظیمات جزئی هر روز بهتر شود.”

26-man فهرست اسامی آمدن این فصل سوم فو را افزایش, امکانات, اما کالینز به احتمال زیاد باز کردن فصل در کلاس AAA شارلوت.

“من نمی دانم که آن را توسعه چیز” کالینز گفت. “من فکر می کنم من آماده برای لیگ های بزرگ. این درست است که در حال حاضر من دو All-Stars جلوتر از من. بهترین چیزی که برای من ممکن است به بازی یک بار در هفته و یا شاید حتی نمی که.

“اگر من می تواند بخش عمده ای از کمک به این تیم در تمام فصل … اما من نیاز به ادامه بهبود بازی من برای خوب زندگی حرفه ای من.”

خیلی از Collins’ 27-بازی معرفی رشته های صرف شده بر روی نیمکت, یادداشت برداری از McCann و مصرف pregame زمین توپ برای اولین بار در. او ضربه زد .186/.307/.349 با سه homers اما 12 بود برای آخرین 42 با چهار پیاده روی و دو خانه اجرا می شود. تجربه افزایش سطح راحتی خود را در این بهار آموزش.

“بدیهی است که هدف قرار دادن بخشی خوب است” کالینز گفت. “ابتلا به من احساس واقعا خوب جایی که من در هستم. وجود تنظیمات در اینجا وجود دارد و به آن پرداخت اما در حال حاضر من احساس خوبی در مورد آن.”

Zavala ساده

زمانی که Sox نیاز به یک شکارچی از شارلوت در خرج کردن زمانی که Welington Castillo رفت و در تصادم لیست در ماه مه Seby Zavala نه کالینز کردم تماس بگیرید. Zavala پیشرفته تر است پشت ظرف اما او زده از نه بار در 12 صفحه ظاهر.

در Sox کاکتوس لیگ بازکن برابر لیورپول یکشنبه, Zavala homered به راست مرکز میدان در برابر right-hander الکس قدرت او معتقد است که بیشتر رویکرد ساده در صفحه کمک خواهد کرد که در سال 2020 است.

“من در تلاش برای انجام پنج چیز از آن هنگامی که حتی در قفس و هنگامی که شما در حال فکر کردن در مورد پنج چیز در هنگامی که شما در حال رفتن به ضربه” Zavala گفت. “این بازی قرار بود واقعی سریع برای من در صفحه است.”

Zavala beefed تا در اتاق وزن بیش از حد.

“من احساس می کنم خیلی قوی تر و آرام تر من نیازی به استفاده از به عنوان تلاش بسیار ضربه,” او گفت:.

“پشت ظرف من احساس بزرگ است. در حال حاضر اگر من می توانم نشان می دهد من می توانم آمار وجود دارد یک فرصت برای من به چوب در لیگ های بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im