وایت ساکس ” مایکل Kopech ‘دورتر همراه’ بیش از حد انتظار alexandria pro uk می گوید

Category: سانتایمز Comments: No comments

گلندیل, Ariz. — آن را تنها از آنچه دیده شده است در اغل گاو یا حشم جلسات و زندگی تمرین پنبه حلاجی شده اما right-hander مایکل Kopech در پشت زمینه پارچ تپه یکی از این بیشتر تشویق مناظر در جوراب سفید بهار آموزش.

Kopech در جاده به بازیابی از تامی جان عمل پرتاب با زندگی در fastball و فرمانده خود را زمین. یک بازی واقعی است که در چشم احتمالا مدتی در مدت کوتاهی پس از او می اندازد دیگر زنده BP در پنج روز, او گفت:.

“صادقانه او به دنبال به مراتب پیشرفته تر از بسیاری از مردم ممکن است فکر می کنم” مدیر ریک alexandria pro uk گفت. “فرمان او خیلی بهتر است. او را فرمانده خود را در زمین — changeup شکستن توپ fastball. او نتواند حداقل است. توپ در حال آمدن است از دست خود را سست و داغ. او به نظر می رسد واقعا خوب است.”

مه یا ژوئن Kopech ممکن است هل دادن کسی که در Sox’ چرخش خواهد بود که خوب مشکل را داشته است.

Kopech گفت: او بیشتر همراه از او انتظار می رود بیش از حد. زمانی که او نتواند دستکش با fastball آن را در کنار بشقاب او پرتاب به.

“من نزدیک” Kopech گفت: پس از زنده BP روز که در آن او مواجه Yoan مونکادا, Yasmani Grandal و دانیل Palka. “شکستن توپ چیزی است که من نیاز به ریز لحن ، من نیاز به یک کمی سریعتر با آنها نوع از آنها در حال حاضر. با این حال گفت: من احساس بسیار راحت است. من خیلی آرام است.”

این تامی جان تجربه به نظر می رسد تبدیل Kopech از یک پرتاب کننده به یک پارچ. او دیگر شیفته با 100 مایل در ساعت-و-بالاتر خوانش سرعت اسلحه, اما او در حال اجرا کردن آن وجود دارد در بالا 90s.

“من نمی نگاهی به سرعت در همه امروز” Kopech گفت. “صادقانه بگویم من نمی خواهم به دانستن است. و تا زمانی که من گفت که در بازی وجود دارد هیچ نقطه ای در من پیدا کردن چقدر سخت من پرتاب در حال حاضر به دلیل است که فقط می تواند چیزی است که من آگاهانه در مورد که من نمی باید آگاهانه در مورد.”

مربی اتاق

تعیین شده hitter وظیفه ادوین Encarnacionکه خراشیده شد از صف پنج شنبه با بازگشت سفتی بهتر بود جمعه با توجه به alexandria pro uk.

“او شده است در اطراف بلوک a little bit; ما در حال رفتن به او اجازه می دهد به دیکته از طریق او چگونه احساس ما چگونه ادامه” alexandria pro uk گفت. “او احساس هر گونه ناراحتی امروز. ما در مسیر بهبودی است.”

• چپ دست Gio گونزالس (درد شانه) که 20-زمین اغل گاو یا حشم جلسه روز شنبه خود را برای اولین بار است که میله میله برای بیشتر شبیه حاشیه شنبه و دوشنبه. Alexandria pro uk گفت Gonzalez آمد و دور از شنبه کار با مسائل روز جمعه.

“او احساس خوب” alexandria pro uk گفت. “او آمد از طریق آن خوب است. [تبادل مربی دان کوپر] خوشحال بود.”

• Shortstop تیم اندرسونبود که برنامه ریزی شده به بازی نیست به پارک می آیند به دلیل ناراحتی معده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>