White Sox نوت بوک: Yoan مونکادا انتظار می رود به آماده شود برای درب بازکن

White Sox مدیر ریک alexandria pro uk گفت: سوم baseman Yoan مونکادا انتظار می رود که در ترکیب زمانی که تیم باز می شود فصل در برابر دوقلوها جمعه در نرخ تضمین میشه.

صبح روز بعد او با بازی در اولین بازی خود را در طول تابستان اردوگاه مونکادا مشغول بود صبح متعدد روبرو کوزه در زنده شبیه سازی شده در بازی اکشن و گرفتن زمین توپ در سومین جایی که او را تکان داد و برخی زنگ ساخته شده و سه خوب نقش به شدت ضربه grounders در برابر توله دوشنبه.

مونکادا که batted .315/.367/.548 با 25 homers در 132 بازی در سال 2019 به حال از دست رفته بسیاری از اردوگاه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در طول مصرف روند.

“من پیش بینی است که او وجود دارد خواهد بود مگر اینکه وجود برخی از شرایط پیش بینی نشده ناشی میشود که” مدیر ریک alexandria pro uk گفت: پس از تماشای مونکادا کار روز سه شنبه. “من فکر می کنم او به خوبی به اندازه کافی با ما بود.”

رو دیلن بس Reynaldo لوپز و جیو Gonzalez, در میان دیگران, مونکادا به حال مقدار زیادی از نوسانات به خصوص پنبه حلاجی چپ دست. نتایج مخلوط شد با برجسته کردن یک خانه اجرا به راست در برابر بس.

Mazara کردن مستقیم چهارم روز

Nomar Mazara بود کنار یک چهارم مستقیم بعد اما حق fielder نبود و در عین حال حکومت برای درب بازکن. مدیر ریک alexandria pro uk که گفت: در روزهای اخیر تنها که Mazara بود “زیر آب” گفت که او نگران Mazara را در دسترس است.

“هنوز رتبهدهی نشده است, نشده است,” alexandria pro uk گفت. “اما او هنوز هم کمی زیر آب و. به عنوان به زودی به عنوان من به شما اطلاعات بیشتر در مورد چگونه او را به انجام اگر ما می تواند سهم ما خواهد شد. آنچه که من می تواند سهم ما خواهد شد.”

در حالی که احساس بیمار را افزایش می دهد نگرانی های منحصر به فرد در طول یک بیماری همه گیر آن را نیز زودرس به حدس و گمان.

آدم انگل و Leury گارسیا آغاز شده و در سمت راست در نمایشگاه بازی برابر توله یکشنبه و دوشنبه. Mazara 25 ساله بود به دست آورد و از رنجرز در offseason در یک تجارت برای خود چشم انداز استیل واکر. او کاهش .268/.318/.469 با 19 خانه اجرا می شود در فصل گذشته.

گرفتن فهرست 30

Alexandria pro uk گفت: از 15 یا 16 کوزه را 30 روز افتتاحیه فهرستی احتمالا قرار دادن دست راست چشم انداز جیمی لمبرت و Dane Dunning در موقعیت های خوب به آن را. سخت-پرتاب righty چشم انداز Codi Heuer نیز تن به تن نیز در اردوگاه.

“ما باید یک ایده خوب” چگونه فهرستی را تکان بیرون” alexandria pro uk گفت.

“[یکشنبه] باید یک روز هیجان انگیز برای یک زن و شوهر از بچه ها احتمالا و پس از آن فقط جامد 30 که در حال رفتن به شکستن.”

در نظر گرفتن یک زانو

هیچ ساکس بازیکنان یا مربیان زانو طول pregame سرودهای ملی یکشنبه و دوشنبه اما alexandria pro uk گفت stand by هر چه من بازیکنان تصمیم می گیرید که آنها می خواهند به انجام” وقتی پرسیده شد که در مورد برخی از San Francisco Giants زانو دوشنبه. “من آن احترام بگذارند.”

“و من فکر می کنم آن زمان که ما شروع به صحبت کردن در مورد گرفتن هم با هم” alexandria pro uk گفت. “هر چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که نه تفرقه است که احتمالا یک چیز مفید. برخی از مردم ممکن است هر آنچه که اقدامات مردم را به عنوان یک اقدام تفرقه اما من آن را نمی بینم که در راه است.”

این و که

کارلوس Rodon شروع خواهد شد در برابر حذفی چهارشنبه شب.

*صبح روز سه شنبه را پس از تمرین سه شنبه شب بازی بود و اختیاری برای بسیاری از بازیکنان است. پنج شنبه خواهد بود یک روز خاموش پیش از باز کن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im