White Sox هنوز هم در میان spenders بزرگ, اما آنها قطعا مشغول spenders

Category: سانتایمز Comments: No comments

من دوست دارم پول است. من به ویژه مانند تیم های ورزشی ، من صرف پول برای صاحبان تمام وقت. آنها نمی خواهند به من, اما من تقریبا. آیا آنها گوش دادن به پیشنهادات ؟ آیا آنها دل کردن دلار به ورزشکاران با استعداد با شور و شوق کار کنم ؟ افسوس که آنها نمی.

برای یک بار من خودم اگر نه outspent و پس از آن حداقل به سر برد. جوراب سفید در حال پرتاب پول در اطراف مانند شیرینی که حس می کند اگر هدف نهایی این است که یک صدای تیک تیک-نوار رژه پس از یک سری جهانی عنوان شده است. آنها در حال انجام آن با انرژی زیادی من تقریبا می خواهم به موعظه بودجه داری و سپس نگاهی به چرت زدن. تقریبا.

آخرین دریافت کننده ساکس’ نسبی سخاوتمندانه سوم است baseman Yoan مونکادا که به یک توافق پنج سال 70 میلیون دلار تمدید قرارداد. او می پیوندد outfielder الی Jimenez (شش سال $43 میلیون) خود چشم انداز رابرت لوئیس (شش سال 50 میلیون دلار) و برای اولین بار baseman خوزه آبرو (سه سال 50 میلیون دلار) در رده “مردم ساکس ساخته شده اند بسیار مبارک در سال گذشته است.’ به نظر می رسد به خوبی از پول در سمت جنوب که رفته بود قبلا کشف نشده است.

من همه برای آن است.

که این مرد خودش را فراخوانی جری رینسدرف?

در واقع این حق رئیس را از لحاظ مالی مسئول کوچه. او صرف صمیمانه اما انجام آن را در راه است که می تواند پرداخت برای او پایین جاده. برخی از قراردادها که مدیر کل ریک هان دهکدهای از دست آنها آنچه که من اسمش آنتونی ریزو قرارداد. توله اولین baseman امضا هفت سال $41 میلیون فرمت در سال 2013 با باشگاه گزینه برای سال 2020 و 2021. آن را خوب پول برای یک زن 23 ساله که تنها با شروع فصل سوم خود را در رشته. آن را یک توافق بد در حال حاضر یکی از بهترین hitters در لیگ ملی.

اگر Jimenez, مونکادا و رابرت تبدیل شدن به بازیکنان هان فکر می کند که آنها را تبدیل به یک نقطه در زمان می رسند که وقتی آنها را ناراضی قرارداد خود را. هر کس می تواند نگرانی در مورد که بعد از آن. در حال حاضر فقط می خواهم ریزو بچه ها باید صرف قدرت آنها هرگز از خواب داشتن. و ساکس قمار یک مقدار خوبی از خمیر هنوز اثبات نشده بازیکنان.

هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در اینجا. هیچ کس نمی تواند با قطعیت بگوید اگر هر یا همه از استعداد های جوان هان و معاون رئیس جمهور کن ویلیامز قرار داده و این تیم پول شما را تبدیل به ستاره. ساکس طرفداران به نظر می رسد خیلی بیشتر از آن آگاه امکان از طرفداران توله بودند که تئو اپستاین شروع به گردآوری استعداد جوان. مناسب و معقول بخشی از توله پایه فن خاصی است که کریس برایانت scott mescudi Baez, آلبرت Almora جونیور و خورخه سولر شد رفتن به نوبه خود به قاتل ردیف. آنها نیمی از حق.

Sox به نظر می رسد طرفداران فهیم تر و شکاک تر به طور کلی. که یک چیز سالم. هیچ کرامت در پوشیدن “ریک هان پدر” زنان و زایمان تی شرت.

تن از شانس لازم است برای یک بازسازی موفق است. ما می دانیم که این به دلیل اپستاین می خواستم به پارچ Appel علامت در 2013 پیش نویس اما آستروس دستگیر او با اولین انتخاب به طور کلی. فراخوان هرگز آن را به لیگ های بزرگ. توله انتخاب برایانت با دوم انتخاب کنید و شما می دانید که بقیه داستان.

ساکس’ پیش بینی شده سال 2020, حقوق و دستمزد $120.5 میلیون – تقریبا 30 میلیون دلار بیشتر از فصل گذشته است اما هنوز 18th از 30 تیم. زمانی که آنها امضا گیر Yasmani Grandal به چهار سال $73 میلیون قرارداد در ماه نوامبر آن را با ارسال یک حق رای دادن رکورد مجموع پول است. آیا می دانید چه $73 میلیون قرارداد برای یانکی ها? کيندلينگ.

توسط ساکس’ استاندارد وجود دارد مقدار زیادی از پول داده شده اما حتی بیشتر انرژی تولید می شود. آن را سرگرم کننده. هنگامی که آخرین بار بود سرگرم کننده وجود دارد در ورزشگاه پیر?

این است که صدا و خشم چیزی معنابخش. جنون فعالیت نشانگر آن است که Sox خود را باز پنجره رقابتی امیدوارم برای چهار یا پنج سال کشش. آن اوایل, البته, اما آن را خیلی بهتر از همه از دست دادن و عدم صرف بیش از گذشته چندین فصل است.

آن را واقعا جالب پول عاقلانه, اگر مایکل Kopech لوکاس Giolito و/یا دیلن بس اثبات می شود به طور مداوم خوب است. رینسدرف تقریبا ژنتیکی مقاومت به دادن کوزه قراردادهای بلند مدت. چه اتفاقی می افتد زمانی که فشار می آید به پرتاب آید به قرارداد تقاضا ؟ اگر Sox به نظر می رسد در آستانه یک قهرمانی در زمانی که غالب Giolito است تا برای یک قرارداد جدید در سال 2024? یا Kopech در سال 2025? خواهد ساکس سعی کنید اوایل پرنده تخفیف از خود کوزه به عنوان آنها با مونکادا et al?

من می خواهم به آنها پرداخت. هرگز پیر می شود هزینه های رینسدرف پول. او به نظر می رسد به لذت بردن از آن بیش از حد. من فکر می کنم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>