چه کسانی و Rakuten پیوستن به نیروهای خود را برای آموزش عمومی در coronavirus حقایق

سازمان بهداشت جهانی (WHO) و Rakuten وایبر ملحق شده اند نیروهای خود را برای مبارزه با اطلاعات غلط در اطراف coronavirus (Covid-19) با تعاملی چند زبان chatbot موجود در سطح جهان است.

اطلاعات غلط شایعات و توطئه در مورد شیوع بیماری پدید آمده است به عنوان coronavirus همچنان گسترش آن در سراسر جهان مجبور امثال Facebook گوگل و توییتر به معرفی اقدامات برای مبارزه با بد بازیگران.

این ربات با هدف مبارزه با جعلی اخبار و اطلاعات نادرست در مورد ویروس و کمک به افرادی که به دنبال اطلاعات دقيقی. آن را در دسترس در زبان انگلیسی و عربی و روسی و برجسته سوالات متداول و آخرین اخبار مربوط به این بیماری همه گیر.

‘آخرین اخبار’ بخش به روز شده در زمان واقعی مستقیما از کسانی که وب سایت و به کف دست خود را. دیگر بخش اصلی شامل ‘از خودتان محافظت کنید’, ‘ماسک استفاده’, ‘توصیه های سفر’ و تعاملی ‘اسطوره’ مسابقه به آزمون دانش است.virus.

این ‘اهدا در حال حاضر” را فشار دهید دهید تا کاربران برای حمایت از این که مبارزه با این بیماری همه گیر از طریق اهدا به Covid-19 همبستگی پاسخ صندوق.

“که با هدف رسیدن به عنوان بسیاری از مردم ممکن است با قابل اعتماد اطلاعات سلامت از طریق نوآورانه فن آوری دیجیتال. اطلاعات قدرت است و می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی می کند در طول این بیماری همه گیر” دکتر گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که.

جمال Agaoua مدیر اجرایی Rakuten وایبر افزود: “ما در حال کمک به مردم همیشه در ارتباط ماندن در حالی که همچنین کمک های محلی و جهانی دولت و بهداشت و درمان سازمان در سراسر جهان برای ارائه به روز رسانی انتقادی و به مبارزه با اطلاعات غلط. Rakuten وایبر و که در حال کار با یکدیگر برای کمک به افراد و جوامع ماندن آگاهانه و سالم در طول این زمان به چالش کشیدن. استفاده از chatbot خود حمایت و محافظت از بستگان خود را با به اشتراک گذاری آن با آنها. دیجیتال امن است.”

Facebook به تازگی ایجاد یک تاج مرکز Chatbot در آن رسول پلت فرم در هند به منظور بالا بردن آگاهی ارائه معتبر و دقیق اطلاعات به منظور کم ارزش کردن اخبار جعلی در مورد کوروناویروس.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im