که در جهان بهترین بازاریابان جدید? معرفی خودتان و یا یک همکار برای آینده 50

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

درام آینده 50 که می درخشد کانون توجه در جهان بهترین بازاریابان جدید بازگشته است برای سال 2020 و ما نیاز شما را به معرفی و آینده استعداد.

ما راه اندازی آینده 50 سال گذشته به یک پلت فرم برای نسل بعدی از سمت سرویس گیرنده trailblazers تکان دادن تا برندها و آموزش گارد قدیمی برخی از ترفندهای جدید.

پس از ما تیم تحریریه محدودتر هم پایین صدها نامزد فرستاده شده توسط خوانندگان از سراسر جهان, ما افتخار را به شما معرفی افتتاحیه آینده 50 شامل نسل جدیدی از بازاریابان از مارک های از جمله آمازون Diageo نیویورک تایمز پنج بچه Elvie, پپسی و مک لارن.

ما برفلد آینده 50 آنلاین و حتی اختصاصی کل موضوع درام مجله به آنها و در حال حاضر ما در حال درخواست شما برای قرار دادن خود به جلو یا معرفی کسی شما را تحسین می شود در کلاس از سال 2020 است.

در نظر گرفته شود برای آینده 50 برای سال 2020 نامزد باید در حال حاضر کار برای یک نام تجاری را در بخش بازاریابی. آنها نیز باید با سن کمتر از 30 یا مشغول به کار در بازاریابی نام تجاری برای کمتر از 18 ماه.

همه مربوط به عناوین شغلی سقوط تحت marcomms چتر در نظر گرفته خواهد شد.

اظهار نظر در این پروژه درام معاون سردبیر کامرون کلارک گفت: “با آینده 50, ما می خواهیم برای پیدا کردن محصول بعدی برجسته بازاریابی متفکران ظالمان و رهبران. این که آیا شما در یک نام تجاری بزرگ و یا کوچک راه اندازی اگر شما excelling در سمت کلاینت بازاریابی نقش و یا می دانم کسی است که – ما می خواهیم به شنیدن از شما.”

نهایی 50 خواهد بود سرپرستی درام تیم تحریریه پس از دقت در نظر گرفتن هر نامزد را به مشتریان – تا به بهترین شانس موفقیت مطمئن شوید که کلید دستاوردها و دیگر اطلاعات مربوطه گنجانده شده در ارسالی خود را.

شما می توانید با معرفی خودتان و یا یکی دیگر از سمت سرویس گیرنده پیشگامی در اینجا. تاریخ نهایی برای نامزد تمدید شده است تا روز چهارشنبه 4 مارس.

نهایی 50 آشکار خواهد شد توسط درام بعد از این سال.

تکمیل این فرم کوتاه به معرفی خود و یا شخص دیگری که شما فکر می کنید سزاوار به درام آینده 50 بازاریابان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>