که با گرفتن میلیون ها نفر از شیکاگو تالار شهر به صورت گسترده موقت سلامت پناهگاه سیستم

دکتر مارتین Lucenti یک بار تمرین در اتاق اورژانس در شمال غربی بیمارستان یادبود و او را به درمان سربازان در مبارزه با بیمارستان ها در عراق و افغانستان است.

در حال حاضر او مدیر پزشکی Vizient, یکی از ده ها تن از پیمانکاران شهر شیکاگو است که تبدیل به برای کمک در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر. Vizient فقط فرود یک شهر قرارداد تا 2.5 میلیون دلار برای کمک به راه اندازی بیمارستان صحرایی در مک کورمیک محل آغاز شد که پذیرش بیماران شنبه.

“ما ایستاده بود تا یک سیستم بهداشت و درمان تحت این شهرستان در مدت زمانی کوتاه با اخذ مجوز و DEA و همه آن چیزهایی که” Lucenti گفت. “شما می توانید تصور کنید یک شهرستان در تلاش برای دریافت در کسب و کار در تلاش برای تهیه تجهیزات پزشکی و مواد مخدر و غیره. وجود دارد فقط بدون تخصص.”

Dr. Martin Lucenti, medical director of Vizient.
دکتر مارتین Lucenti مدیر پزشکی Vizient.
ارائه شده

تا کنون $65 میلیون بوده است بودجه برای این شهر emergency response; $5.6 میلیون دلار صرف شده است, با توجه به دفتر شهردار.

این شهر اضطراری فروشندگان شامل حومه آینه شرکت ساخت ماسک و یک دکتر که مشغول به کار برای Chicago Blackhawks و تامین coronavirus کیت های آزمایش.

این شهر اضطراری قرارداد سقوط به سه دسته: پشتیبانی برای بیمارستان در مک کورمیک محل است که می تواند درمان تا 3000 coronavirus بیماران; تجهیزات حفاظت فردی و تجهیزات پزشکی و سرپناه و حمل و نقل برای افراد مبتلا به این بیماری همه گیر.

یک سخنگوی شهرداری گفت: این شهرستان با استفاده از موجود رقابتی پیشنهاد قرارداد زمانی که ممکن است. این قرارداد شامل شهرستان استاندارد الزامات مورد نیاز برای مشارکت اقلیت و متعلق به اداره می شود و زنان و متعلق به اداره کسب و کار.

تحت شهردار لری Lightfoot اورژانس منظور او رئیس افسر تدارکات و امور دارایی و اطلاعات و خدمات می توانید OK قرارداد تا 1 میلیون بدون مناقصه و یا تصویب شورای شهر.

با وجود Lightfoot وعده شفافیت دفتر او نشده پست شده هر یک از این قراردادها آنلاین. دفتر او نمی توانست آنها را آزاد کند و یا تصمیم مقامات تدارکات در دسترس برای مصاحبه. و بسیاری از فروشندگان تماس با خورشید-بار کاهش یافته است به نظر گفته دفتر شهردار گفت که آنها را به ارجاع سوال به شهرستان سالن.

برخی از شرکت ها مانند Vizient در حال کار برای شهرستانها در سراسر کشور.

Molly Ehrlich, senior consulting director of Vizient’s supply chain operations services, at the McCormick Place field hospital.
مولی Ehrlich ارشد مشاوره مدیر Vizient زنجیره تامین عملیات خدمات در مک کورمیک محل بیمارستان صحرایی.
Vizient

در این گوشی از بالتیمور مرکز کنوانسیون که در آن شرکت خود را در کمک به راه اندازی یک میدان بیمارستان Lucenti گفت Vizient یک عضو متعلق به شرکت خدمت بیش از نیمی از بیمارستان های کشور از جمله شمال غربی به آن بزرگ اهرم در مذاکره قیمت لوازم و مواد مخدر.

“شما اساسا گرفتن بهترین قیمت,” او گفت:.

شرکت خود را نیز تنظیم برای دریافت تجهیزات و مواد مخدر به مک کورمیک محل.

“شما هرگز هر گونه اهرم با توزیع کنندگان و عمده فروشی به عنوان یک نظام سلامت که ایستاد و احتمالا رفته در یک زن و شوهر از ماه,” او گفت:.

Vizient معامله است به مدت شش هفته با یک خودکار شش هفته پسوند. این شهرستان می تواند لغو در یک هفته توجه کنید.

مقامات امیدوار به باز کردن مک کورمیک محل بیمارستان هفته اول آوریل است. آن را در واقع در زمان خود اولین بیماران شنبه.

سپاه مهندسان ارتش ارائه شده “قطعات و قطعات” برای بیمارستان که “بسیار سخت به چین,” Lucenti گفت.”به طوری که آنها در حال انتظار شهرداری و دولت در واقع, شما می دانید, در پرواز ایجاد زیرساخت های لجستیکی برای تامین تجهیزات پزشکی و دارویی. و بنابراین شما می دانید شما با شروع از ابتدا.”

A nurse’s station at the new field hospital at McCormick Place is flanked by patient rooms.
یک پرستار را در ایستگاه جدید بیمارستان صحرایی در مک کورمیک محل flanked توسط اتاق بیمار.
تایلر LaRiviere / آفتاب نیوز

این شهر همچنین tapped شرکت های ساختمانی و پزشکی شرکت نیروی انسانی برای بیمارستان صحرایی.

شرکت های ساخت و ساز گرفتن شهر قرارداد: FH Paschen, برای $9.9 میلیون و Leopardo برای $11.6 میلیون دلار برای خرید تجهیزات پزشکی و ساخت رختکن و ایستگاه های برای بهداشت و درمان کارگران برای تغییر به دنده محافظ.

هر چند مسئولان شهرستان نخواهد بود مصاحبه در مورد اورژانس معاملات یک بیانیه کتبی از دفتر شهردار شهر گفت: سالن “استفاده ملی قیمت گذاری کتاب برای تضمین بازار-نرخ ارزش است.”

دیگران استخدام عبارتند از:

  • Walgreens که دلار تا 1 میلیون دلار برای پر کردن نسخه ها در مک کورمیک محل.
  • میانه پزشک خدمات اداری را دریافت تا $60 میلیون برای پزشکان پرستاران و دیگر کادر پزشکی برای این بیمارستان صحرایی اما هزینه های جاری فاز — باز کردن یکی از سالن ها برای بیماران — تخمین زده می شود کمتر از 10 میلیون دلار. شرکت استخدام از حومه بیمارستان که باید شاهد یک کاهش در کسب و کار و یا لغو شده روش انتخابی.
  • متی Schipper استخدام شد تا $977,400 به اعزام و هماهنگ حمل و نقل بیماران و از مک کورمیک محل. شرکت خود را, رویداد های پزشکی, راه حل های اضطراری را فراهم می کند حمل و نقل پزشکی در میدان سرباز و در حوادث مانند معجزه و شورش متحرک.
Stanley Rakestraw, founder and chief operating officer of SCR Medical Transportation.
استنلی Rakestraw موسس و رئیس اجرایی از SCR پزشکی حمل و نقل.
خورشید بار فایل

  • SCR پزشکی, حمل و نقل, Inc. دریافت تا $500,000 به ارائه 12 کامیون و رانندگان به شاتل افراد بی خانمان و از پناهگاه و انجام COVID-19 “علامت غربالگری” توسط رانندگان در نقطه وانت.

استنلی Rakestraw, SCR بنیانگذار و رئیس اجرایی منصوب شد به Metra مدیره توسط Cook County, رئیس جمهور هیئت مدیره پرسپولیس Preckwinkle که بدست بیش از $15,000 در کمپین کمک از او و همسرش. Rakestraw استعفا از هیئت مدیره در سال 2013 زمانی که او نقل مکان کرد و از حومه به شهر.

در سال 2014 شرکت حل و فصل واصل طرح دعوی در دادگاه توسط خانواده یک زن کشته در یک تصادف در حالی که حمل و نقل توسط یک SCR راننده. در سال 2016 SCR دیگری طرح دعوی در دادگاه حل و فصل این یکی آن را متهم به عدم رعایت این شهر حداقل دستمزد عمل می کنند.

مقامات شهرستان نمی خواهد پاسخ به سوالات در مورد SCR اما گفت جدید اورژانس پیمانکاران انتخاب شدند “تنها پس از کامل بررسی صلاحیت.”

Rakestraw نمی توان رسید.

از آنجا که COVID-19 بحران آغاز شد, این شهرستان توزیع بیش از 2 میلیون قطعه از تجهیزات حفاظت شخصی از شهر انبار فروشندگان و دولت فدرال است که شهرستان سالن انتظار بازپرداخت خواهد شد بسیاری از هزینه های اضطراری.

A worker at The Howard Elliott Collection creates personal protective equipment.
یک کارگر در هوارد الیوت مجموعه ایجاد تجهیزات حفاظت شخصی.
هوارد الیوت مجموعه

در میان PPE ارائه دهندگان Howard الیوت مجموعه یک ادیسون تولید کننده آینه مبل و بالش استخدام برای ارائه به 300,000 اضطراری در صورت سپر و 1 میلیون ماسک برای تکمیل این شهر تامین هزینه تا $1,379,000 کل. که از طریق دو قرارداد جداگانه تعلق می گیرد در همان روز برای هر یک از زیر شهر 1 میلیون دلار صرف آستانه.

با توجه به دفتر شهردار, که به دلیل آن موارد ساخته شده در کارخانه های مختلف و تحویل در برنامه های مختلف.

“ما باید منابع. ما باید مهارت های خود را. پس چرا تغییر تلاش های ما برای ساخت نوعی از حفاظت برای افرادی که به آن نیاز دارید ؟ ” شرکت رئیس جمهور برایان ادم بی کله می گوید در هوارد الیوت وب سایت.

ادم بی کله, که, کاهش یافته است, یک مصاحبه درخواست کرد و گفت به او گفته شد به ارجاع سوال به شهر اشاره در وب سایت به “در حال اجرا به بوروکراسی دولت” زمانی که او برای اولین بار سعی در ارائه ماسک به اولین پاسخ دهندگان. “بدیهی است که من نمی FDA تایید شده است. ما سعی کرده ایم رسیدن به FDA.”

Dr. Ira Levy.
دکتر ایرا لوی.
خورشید بار فایل
  • Dr. Ari لوی یک عضو سابق تیم پزشکی برای Blackhawks همچنین دارای یک اورژانس قرارداد با شهرستان برای PPE برای تا آنجا که $440,000. او را تهیه تا 11,000 COVID-19 سریع تست کودکان و نوجوانان است که وزارت بهداشت استفاده خواهد کرد به “ارزیابی ریسک بالا جمعیت” با توجه به دفتر شهردار.

“من یک دکتر در اینجا در شیکاگو درخواست چگونه می تواند مفید باشد در زمان اضطراری” لوی گفت. “فقط در تلاش برای کمک به وزارت بهداشت حل شود. PPE و تست شد.”

  • خانواده استقلال ابتکار است که در میان سازمان های استخدام به عنوان “رمز عبور-throughs” را به دولت ارائه کمک به نیازمندان است. این شهر در بخش مسکن ارائه شده گروه 2 میلیون دلار برای ارائه به مردم با زمانی کمک های مالی برای پرداخت وام مسکن خود را. این صندوق اعطای کمک های مالی از 1000 $در هر یک به 2000 نفر. سیاه پوست, اسکات از خانواده استقلال ابتکار گفت: 349 خانواده ها شده اند و کمک های مالی تا کنون.
  • کلیدی دیگر پیمانکاران شامل هتل های این شهرستان پرداخت به خانه افرادی که در معرض ویروس و یا خفیف بیمار از جمله افراد بی خانمان و یا کسانی که اولین پاسخ دهندگان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

هتل جولیان, هتل, Essex, LondonHouse Godfrey هتل و هتل 166 توافق کرده اند که به خانه یک ترکیب 1,133 مردم برای نرخ 129 دلار به 175 دلار یک شب. آکسفورد سرمایه گروه مدیریت هتل 166 و صاحب Julian, Essex, LondonHouse و گادفری.

Hotel Essex, 800 S. Michigan Ave.
هتل, Essex, 800 S. خیابان میشیگان.
تایلر LaRiviere / آفتاب نیوز

آکسفورد گروه سرمایه رئیس جمهور و رئیس اجرایی John C. Rutledge ارجاع سوال به شهرستان سالن اما گفت: “ما می خواستیم به انجام بخشی از ما را برای ارائه یک پناهگاه.”

ترین هتل ها در شیکاگو بسته هستند چرا که از فرماندار و شهردار stay-at-home سفارشات.

  • شناخته شده دیگر سازمان های ارائه پناهگاه شامل YMCA و نجات ارتش که امکانات خانه به 687 افراد بی خانمان برای مجموع تا $1.9 میلیون دلار برای ماه اول.
  • یک پناهگاه امن طرف غرب آژانس است که در خدمت بی خانمان, توافق برای باز کردن 100 تخت تسهیلات برای بی خانمان ها برای $562,000 یک ماه. نلی Vazquez رولند خود را بنیانگذار و رئیس جمهور است که به خوبی متصل سیاسی است.
Neli Vazquez Rowland, president of A Safe Haven, with President Donald Trump in April 2019.
نلی Vazquez رولند رئیس جمهور از یک پناهگاه امن با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 2019.
C-SPAN

سال گذشته شهردار رسمی استارت در مونترو ساحل برای پناهگاه امن 5k برای پایان دادن به بی خانمانی برای جانبازان. در یک رویداد در واشنگتن سال گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خاص Vazquez بسوزم و سازمان ستایش است. در سال 2017, او به طور خلاصه فعالیت در پیشنهاد ناموفق برای بازنشستگی در کنگره ایالات متحده Luis Gutierrez صندلی.

او در پاسخ به تلاش برای رسیدن به او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im