آیا بیگانگان در حال حمله به قطب شمال شکنان هستند تابنده خانواده در غرب وحشی و یا بچه ها فقط نیاز به یک خانه سوار تویوتا آوردن عمل به این سال سوپر باول به کانون توجه همه جدید سال 2020 تویوتا هایلندر. در نقطه ای با عنوان “قهرمانان” Cobie Smulders با آرامش پشت چرخ از SUV در نقش قهرمان اکشن و مادر او به عنوان نجات بازیگران از شخصیت های آشنا لحظات فیلم.

نقطه ای که ظاهر خواهد شد در اولین آگهی شکستن از سه ماهه چهارم ویژگی های Highlander درجه پلاتین. آگهی لگد کردن “برو پشت کوهی’ کمپین برای نسل چهارم Highlander.

“هنگامی که تویوتا با نزدیک شدن به من احساس بسیار flattered گرفتن به بازی قهرمان در اولین بازی بزرگ تجاری” گفت: Smulders (Stumptown, How I Met Your Mother). “من مادر و من دوست دارم که من بازی در این آگهی. زمانی که من فکر می کنم از قهرمانان من فکر می کنم زنان و مادران – سخت ترین مردم وجود دارد – و قادر به نشان دادن این است که یک چیز فوق العاده است.”

انگیزه برای مبارزات انتخاباتی

ماموریت “برو پشت کوهی’ کمپین به راه اندازی جدید Highlander و چلپ چلوپ کردن با آن گفت: جان پین اجرایی, مدیر خلاق ساعتچی & ساعتچی آژانس که ایجاد کمپین و “بدیهی است که سوپر باول supercharges که”.

او گفت که Highlander رانندگان به طور معمول حلقه رهبران خود را در گروه, سازمان, سنگ یکی از همه خم در “چسب به خدمه” پس از سه ردیف SUV باعث می شود بسیاری از حس برای این افراد است.

“به” برو پشت کوهی ” است برای رفتن بالا و فراتر از آن. که نه تنها اعمال به وسیله آن اعمال می شود به افرادی که رانندگی آن را” گفت: پین. “ما می خواستیم به انجام کاری بزرگ و هیجان انگیز و سرگرم کننده برای گرفتن توجه مردم است. ما می خواستیم برای اثبات آنچه که “برو پشت کوهی’ به معنی. این یک 60-second تظاهرات محصول پیچیده شده در یک سرگرم کننده فیلم اکشن استعاره.”

او گفت: این تیم نیاز به یک راه برای ایجاد یک, ماشین, تجاری, سرگرم کننده به تماشای آنها شنود گذاشته به فیلم اکشن نوع که در آن کسی پشت سر گذاشت.

“وجود دارد برخی از رویداد غم انگیز وجود دارد و نه اتاق و کسی به داوطلب, ‘رفتن من ترک ، من همیشه به آن نگاه کنید به عنوان یک سوار coaster غلتکی شما باید این چهار قله یکی از اولین بودن haz-حصیر صحنه که در آن کسی می شود را پشت سر گذاشت. در بالا شما می توانید کمیک خود را تسکین زمانی که Cobie می کشد و موجب صرفه جویی در روز…سپس آن را می رود از طریق سه قله ها و دره ها” گفت: پین.

چرا Cobie?

پین اظهار داشت که این تیم در نگاه بسیاری از مردم برای آن نقش و Smulders “فقط آمار نقطه شیرین” اما آنها نمی زمین بر او تا زمانی که آنها بمب انواع دیگر از ستاره.

“اول ما به دنبال ستاره اکشن انواع, اما آنها تمایل به کمی بیش از حد جدی و محافظت…آنها دشوار یکی که احساس اشتباه است. سپس ما به دنبال شدند در طرف دیگر در بیشتر کمدی بازیگران, اما آنها تغییر لحن در جهت اشتباه – ما نیست برای رفتن به یک خنده با صدای بلند کمدی نقطه. این چیزی است که بسیار بزرگ در مورد Cobie است او دارای هر دو طرف. او که سرد قهرمان اکشن پرنیان اما پس از آن او بزرگ با شخصیت و نگرش و خنده دار حس شوخ طبعی است. او بسیار پایین به زمین, بسیار, بشر, اما او هنوز هم دارای یک لبه. او پس زمینه بسیار متنوع است. هنگامی که ما کشف Cobie ما می دانستیم که در آن بود گفت:” Payne.

او گفت که Smulders بود مشتاق و سرگرم کننده برای کار با و لذت را در مجموعه.

“این چهار بعد شلیک کنید و آن را کمی خسته کننده. دو تا از صحنه ها در شب اتفاق می افتد و آن را بسیار سرد است. یکی از صحنه های قطب شمال, صحنه, ما باد در برف, آن را احتمالا در 40s و ما trudging در اطراف در باد و Cobie هرگز شکایت کرده است. پس از آن ما به این شهر رفت (لس آنجلس) در شب بعد و آن را سرد و مرطوب شب و او دستور داد قهوه سبد خرید برای خدمه. او از راه رفتن در اطراف در مجموعه گفت: سلام به مردم است. این است که تنها راه او است که او را بسیار دوست داشتنی و دوستانه بانو” او گفت:.

سوپر باول نقطه شروع یک کمپین 360 که اجرا خواهد شد در طول سال. یک فیلم تریلر قطعه موسیقی بود که منحصر به فرد تشکیل شده برای نقطه حمل بیننده از طریق هر یک از پیچ و تاب و به نوبه خود از Highlander سفر.

اضافه شده در 02 فوریه سال 2020

کلی امتیاز

0/5
رای

// در این مقاله برجسته

تویوتا

تویوتا موتور شرکت چند ملیتی ژاپنی خودرو تولید کننده مستقر در تویوتا آیچی ژاپن است. در سال 2017, تویوتا, شرکت ساختار شامل 364,445 کارکنان ،

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im