اتومبیل, پستان Rahaman موسس و رئيس جمهور از جامعه تعریف, توضیح می دهد که چرا مبارزات مانند Penguin Random House/Barnes & Noble ‘تنوع نسخه های’ گاهی اوقات می تواند نتیجه معکوس در جامعه آنها طراحی شده برای توانمند سازی.

به نظر می رسد به عنوان اگر چیزی مانند ماه تاریخ سیاه (BHM) است که همیشه در آخرین لحظات سخت و طاقت فرسا و یا چیزی است که باعث می شود همه احساس خوب در مورد خود – به جز مردم این قرار بود در مورد.

آن است که هرگز در پیش برنامه ریزی شده مانند یک استراتژی واقعی و یا برای این موضوع بخشی از یک نام تجاری موجود فرهنگ است. این اغلب منجر به چیزی سردستی هم انداخته که نتیجه معکوس مثل Penguin Random House و Barnes & Noble متنوع جلد کتاب مبارزه است.

در اینجا بود که ایده واقعی شنیدن فکر کردم: “اگر چه ما در بر داشت یک دسته از آثار کلاسیک دامنه های عمومی عنوان که مشخص نیست سفید پوست ؟ بچه ها از رنگ می تواند پروژه خود را به کتاب.”

این است که چرا آن را اشتباه رفت.

اول از همه اگر این است که به صورت تخصصی آن را باید ویژه کودکان و نوجوانان از مهاجر و نه بچه ها از رنگ.

دوم: کلاسیک. که کلاسیک? سفید کلاسیک شامل سفید مردم را از 100 به همراه سال پیش زمانی که مردم سیاه و سفید بودند برده است ؟

بسیاری از کودکان کلاسیک مشکل ساز هستند و باید یک تاریخچه از نژادپرستی و تبعیض – حتی کلاسیک مانند پیتر پان نوعی رامی که نوشته شده بود در سال 1904 توسط یک نمایشنامه نویس اسکاتلندی به دنیا آمد در سال 1860. تصور کنید که خواندن به کودک شما را به بخشی در مورد قبیله هندی و رفتن “آه صبر کنید, که نژادپرست است.”

پدر و مادر باید به زمان به عنوان خوانده شده همراه و آدرس آن قسمت به عنوان ” تعلیم لحظه تصمیم گیری زمانی که آنها می خواهند به شما معرفی می کنم که بحث و گفتگو.

سوم: ما به طور جدی صحبت کردن در مورد قرار دادن blackface بر روی جلد کتاب نوشته شده توسط نویسندگان در مورد سفید مردم ؟ وجود دارد که باید توقف کامل و علت برای مکث.

در این موارد ما برای اولین بار رفتن به گفت است “و زمانی که شما لازم نیست که مردم سیاه و سفید تصمیم گیری و سپس این چیزی است که اتفاق می افتد”.

اما در مورد Barnes & Noble آنها وجود دارد. مدیران است که چهار نفر از آنها پس هیچ junior-سطح تازه ترس به صحبت کردن. حتی هنرمندان است که طراحی را پوشش می دهد مردم از رنگ.

من آن را دریافت کنید. هنگامی که ما تا کنون تا از نردبان شرکت ها ما بیش از حد می تواند کور سفید زل زل نگاه کردن. به عنوان Sanyu دیلون یکی از مدیران اذعان کرد: “ما مردمی از جوامع از رنگ کمک می کند گاهی اوقات به این مشکل: درونی نژادپرستی خود استعمار و زیر ظلم و ستم [هستند] بسیار واقعی است.”

من می توانید ببینید که چگونه بسیاری از اعتماد و نه سوال جهت چون چهار POC مدیران منجر شد و ابتکار است. اما حتی ما می توانیم در یک ایده و هم به رفتن را از طریق اصول اولیه نزدیک شدن به یک پروژه است. آن می رود به قصد کردار و زمان.

1. قصد – چه قصد ما? آنچه ما انجام می دهند ؟ که ما آن را انجام می دهند ؟ آنچه ما می خواهیم برای رسیدن به?

2. اندیشه – چگونه ما آن را انجام? ما آن را انجام می دهند درست است ؟ آیا این درست است ؟ این می تواند به اشتباه ؟ ما می تواند بهتر انجام دهید ؟

3. زمان – بیایید از خودمان و دیگران است که نشان دهنده جوامع ما در حال هدف قرار دادن اگر این هوشمند و هدفمند با رویکرد.

اگر کسانی که رفته بود از طریق این تمرینات یک لامپ رفته اند و یکی از آن مدیران می تواند دیده می شود این به ظاهر ساده و آسان راه را به افتخار BHM خواهد رفت پایین در شعله های آتش به سرعت.

BHM باید فقط که در مورد تاریخ سیاه: شما نمی توانید پروژه چه شده است وجود دارد یا نه برای شما ایجاد شده و یا توسط شما.

اما وجود دارد هیچ کمبود سیاه و سفید کلاسیک. چارلز Chesnut هریت Wilson, رالف الیسون… من می توانم در بروم. یک کتاب در این فهرست از Barnes & Noble افتضاح بود سه تفنگدار. نیست و بسیاری از بزرگسالان اجازه دهید کودکان تنها می دانم که نویسنده انسان در ماسک آهن كنت مونت کریستو و سه تفنگدار است POC, Alexandre Dumas.

همه ما نیاز به مراجعه به نمایندگی معتبر. و شما می توانید تصور کنید که یک کودک دانستن است که نویسنده فقط و مانند آنها است که آنها به خوبی می تواند d ‘ Artagnan با شکوه شمشیر جنگنده است ؟

چگونه من می توانید ببینید تصورات خود شکوفایی و مایل به خواندن بیشتر.

اتومبیل, پستان Rahaman موسس و رئيس جمهور از جامعه تعریف و کمک کننده به نیلسن متنوع هوش سری 2019. او توییتهای @DeadraRahaman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im