چرا خاکستری در تلاش است تا دست خود را در کشاورزی شهری

هنگامی که مردم بحث در مورد تغییر آب و هوا بحث و گفتگو به سرعت حول محور انرژی و حمل و نقل. در حالی که این دو موضوع کلیدی است که نیاز به توجه ما وجود دارد یک سوم از جنبه های است که نباید نادیده گرفته شود: کشاورزی و مواد غذایی است.

آیا می دانید که کاهش ضایعات مواد غذایی – صنعتی و فردی – شمارش در میان این سه راه حل های بالقوه برای معکوس کردن گرمایش جهانی? جنگل زدایی و صنعتی و کشاورزی و شیوه های از بین بردن زیستگاه های طبیعی و خاک در نرخ بی سابقه ای. هنوز یک سوم از آنچه تولید می کند زمین در جداول ما – گیج کننده نقطه داده.

در حالی که وجود دارد یک نیاز فوری برای کاهش استفاده از سوخت های فسیلی و ایجاد حمل و نقل ما سبزتر ما به همان اندازه نیاز به تجدید نظر مواد غذایی در کل زنجیره تامین از ما چگونه رشد می کنند به آنچه می خوریم.

در یک جهان فراوان ما تمایل به مواد غذایی ما را برای اعطا. اما بیشتر و بیشتر فاصله بین جایی که مواد غذایی ما می آید و آنچه در ما قرار داده و ما در صفحات بسیار عظیم است که ما در واقع هیچ سرنخی چه ما در حال غذا خوردن.

از کشاورزی به پردازش بسته بندی و توزیع, چه خواهد آن را به عقب برخی از بدترین گناهان ما در تامین مواد غذایی زنجیره ای است ؟ این است که فقط یکی دیگر از کسانی که ستمکار فاجعه است که هیچ فردی واقعا می تواند تاثیر? پاسخ همانطور که با بسیاری از چالش های جهانی از زمان ما است: با خودتان شروع کنید و شروع به کوچک چون هر مرحله مهم است.

در خاکستری سنگاپور اعتقاد ما بر این است که همه مسئولیت را به انجام بخشی خود را در پیشبرد سازمان ملل متحد پایداری اهداف است. ما تعدادی از مشتریان ما با آنها کار بر روی تغییرات آب و هوایی مربوط به طرح و همچنین مهم است برای ما به فشار خودمان را فراتر از آشکار اصول اولیه خوب مدیریت (ممنوعیت تک-استفاده از پلاستیک در حال حرکت به سمت یک دفتر بدون کاغذ و غیره.) به رفتارهای جدید.

این است که در آن کشاورزی شهری در می آید. در اصل اختراع به عنوان یک جایگزین برای شهرها و محیط های دیگر که در حال محدود در فضای شهری و کشاورزی به سرعت گسترش به مناسب صنعت جهانی. در حال حاضر یک میزبان از هیدروپونیک کیت DIY تحت SGD $100 به معنی هر کسی می تواند دریافت در در عمل است.

اگر شما تا به حال از من پرسید چند سال پیش, آیا به من علاقه مند شد و در هر نوآوری در کشاورزی با تکنولوژی فضا, من می خواهم که اشتباه فقط سوال. سریع به جلو به امروز ما کوچک Aeroponics راه اندازی (شبیه به هیدروپونیک جز گیاهان نیست به طور دائم زیر آب اما به طور منظم misted از طریق یک تایمر) که ما را نزدیک به جایی که مواد غذایی ما می آید.

ما اساسا به عنوان آلی که کشاورزان بذر, پرورش و برداشت ماهانه – بدون استفاده از هر گونه مواد شیمیایی و یا آفت کش ها. نه تنها این هدف ایجاد و جامعه در آژانس, اما آن را نیز تشویق می کند همه ما را به تأمل در آنچه می خوریم که در آن از آن می آید و این که آیا ما در حال ساخت خوب انتخاب روزانه برای سلامت ما و سیاره ما است.

اگر شما اتفاق می افتد به این منطقه انجام دهید به ما بپیوندید در کنار ما خاکستری سالاد ناهار!

کنستانتین Popovic است سنگاپور مدیر عامل شرکت از گروه خاکستری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im