با وجود اینکه به طرز وحشیانه ای مورد بدخواهی و تا حد زیادی رد محترم در هر زمینه نوشتن خلاق مثل ‘است که به عنوان نزدیک به کامل کلمه به عنوان شما می خواهید پیدا کنید.

فکر می کنم در مورد آن. از superlatives ما در مقابله به خصوص به عنوان copywriters همه باز به سوء استفاده و استفاده بیش از حد و از همه بدتر اغراق عادی است. بعید است که چهار هزار آیتم در حال حاضر در حال تبلیغ به عنوان عالی یا نهایی و یا چشم و یا معصوم همه شایستگی چنین رفیع نظر از ارزیابی.

هیچ خطر وجود دارد از این با ‘دوست دارم’ به صورت, به من گفت: آن را کامل است.

مثل ‘برای من کار می کند به عنوان کلمه از آنجا که آن را ماهرانه قطاری از نکات دقیق وظریف از متوسط حتی نصف دل و رضایت. آن است که یک کلمه مثبت است که با صدای بلند منتقل منفی های دلنشین, نقد و بررسی آن مرحله-زمزمه های آن بسیار واقعی اختلاف است.

هنگامی که ما می گویند ما مثل چیزی وجود دارد یک حس فوری از خود بی کفایتی. این نوع از tricksy دو صحبت می کنند معمولا به صورت مبهم و غیر قابل ترجمه ژرمنی کلمات است که یک دقیقه کامل به تایپ کردن. مثل ‘ چهار حروف نامشخص و عمدا مبهم ارضاء. کامل.

خود را معلم انگلیسی شد احتمالا راست به شما بگویم به گاوآهن تمام آثار مانند ‘ از نثر اما این به این معنا نیست مهم و به شدت مربوط مدرن کلمه.

رسانه های اجتماعی, برای مثال, فرهنگی و خلاق سلسله مراتب تعیین شده توسط بی حال حرکت از یک میلیارد تکان thumbs. تایید داده شده است و دور تا ارزان و اغلب در رسانه های اجتماعی است که آن را سخت به فکر می کنم مناسب تر کلمه برای چنین languorous بیان پژمرده تایید.

بنابراین شاید زمانی که معماران و طراحان نادیده گرفتن همه آنها گفت: در مورد هدف انتقاد و به طور غریزی برای L-word است گفت: بیشتر در مورد کار ارزش نسبت به ما اجازه می دهد.

کار است که ‘ها’ کار است که شکست خورده است. یک ایده است که استقرار “لایک” های واقعی و یا مجازی است و جلسه تنها barest شرایط را برای الهام بخش فکر می کردم. آن است که بدیهی است که دافع و آن است که فقط در سمت راست نامرئی است تمام طول می کشد برای به دست آوردن وضعیت ‘دوست’.

و در عین حال زمانی که معماران و طراحان جوان هستند خواست برای نقد همسالان خود کار می کنند و کلمه ” مثل ” است که به ناچار تحت مسلح به هیچ کس متوقف می شود به درخواست آنچه که واقعا به معنای.

اگر چه به جای امتناع از قبول مانند ‘ یا ‘مانند’ به عنوان قابل قبول پاسخ ما به تلاش برای کشف کردن آنچه است که در واقع پشت که خاص انتخاب کلمه.

بر روی سطح آن را امن و تا حدودی تنبل راه برای بیان یک غوطه ور-انگشت کوچک از یک نظر اما واقعا آن را می گوید زیادی در مورد این ایده تاثیر و اثر است.

در حال حاضر زمانی که دانش آموزان به من بگویید که آنها مانند ‘قطعه ای از کار آنها نشان داده شده است به جای گله مند در مورد ناکافی بودن که کلمه خاص من از آنها بخواهید برای توضیح آنچه آنها نمی مانند’ در مورد آن.

این واقعیت که آنها به طور غریزی انتخاب یک کلمه انتقال چنین ضعیف و famished تحسین معنی است که به وضوح چیزی وجود ندارد. به نوعی از نقل قول جوآن Didion عدم وجود نظر را به عنوان نظر. سکوت کلمه “مانند” ناخواسته در خدمت به چیزی را اشکار کردن برخی از خبر محکومیت مانند اگر شما در سکوت دزدکی حرکت کردن از یک تئاتر تنها برای جغ به بستنی ،

ترفند و سپس این است که به زور آنها را به انتخاب یک نوع متفاوت از صفت اما به بیان همین ایده را ترک کرده است و آنها را فقط تا حدی برآورده شده است.

وقتی پرسیده شد که به تأمل در آنچه ‘میل’ چیزی است که واقعا بیان و آنچه در آن می گوید: در مورد محدودیت های ایده – من برای پیدا کردن دانش آموزان ما بسیار صادقانه تر و انعکاسی. اجازه می دهد مانند ‘به عنوان اولین پاسخ – اما پس از آن کاوش در آنچه که” مثل ” است که در واقع گفت: – ما تمایل به تا پایان با یک نقد سازد که بیرون از اولیه و بسیار منحصر به فرد است پاسخ به چیزی به مراتب دقیق تر و مستدل.

بسیاری از زمان, به سادگی ‘میل’ یک ایده نشان می دهد مقدار زیادی بیشتر در مورد شخصیت خود را نسبت به رد آن را در یک بار به عنوان شور puffin گه. اما اگر کسی می گوید که آنها واقعا مانند چیزی است که آنها می توانید بروید به طور مستقیم به سطل.

به دنبال اندرو در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im