“چرا من قرار داده و من شلوار بر روی” توسط StrawberryFrog وودی نهر قرار زیرند

StrawberryFrog نیویورک ایجاد کرده است سه و نیم دقیقه موزیک ویدیو وودی نهر قرار زیرند شامل ویلی Creeks بازی های برگزار شده توسط William H Macy.

Creeks’ new single “چرا من قرار شلوار من در” یک آهنگ که جشن روپوش و همه کسانی که ساخته شده تفاوت در حال انجام همه گیر.

نوشته شده توسط Creeks آهنگ طول می کشد و بیننده را از طریق تمام کسانی که ساخته شده اند تاثیر خوب است. این آهنگ نیز انجام شده توسط Creeks که آواز می خواند صحبت کردن در سبک بلوز متن ترانه.

این ویدئو را می توان در اینجا.

به عنوان او ارائه داستان ویلی Creeks عبور خود را در نوار محلی در چوبی نهر شرکت که بسته است, اگر او می بیند مورد علاقه خود را متصدی بار گاس داخل نگه داشتن نوار و ارواح خود را رفتن. آهنگ تحویل توسط Creeks سرگرم کننده است و نقش نام تجاری در حالی که مرکزی است که با دقت متنوع. این فیلم به ضرب گلوله کشته شد همه بر روی آی فون توسط ویلی با کمک برخی از دوستان محلی در همان شهر به عنوان وودی نهر رسومات چوبی Creek, CO.

علامت Kleckner chief operating officer گفت: “ما هیجان زده را به ویلی Creeks به عنوان یک شریک کسب و کار. ویلی است که نه تنها یک همسایه در اینجا در چوبی Creek, CO, اما او یک شخصیت نمادین است که نمونه ای منحصر به فرد اخلاق ما کوه جامعه و ارواح ما.”

“ویلی نقش بزرگی در این فیلم گفت:” تایلر دی آنجلو, ECD/شریک StrawberryFrog که با همکاری Creeks. “و البته او درخشان در عملکرد خود است.”

“ویلی Creeks خوشبین است و مبهم. آواز خواندن او نافذ است. این فیلم قطعا ارزش چک کردن گفت:” اسکات Goodson مدیر عامل/موسس StrawberryFrog. “این فیلم جدید برابر است با حماسه تجاری ما شامل ویلم دافو برای Jim Beam هر چند این یکی برای واقعی رقیب تجاری در ارواح دسته است که می تواند با استفاده از کمی لرزش ، اما بیشتر از هر چیزی این یک یادآوری از قدرت stortelling.”

دی آنجلو گفت: “من هیجان زده بود که من شنیده ویلی بود در هیئت مدیره. او یک نماد آمریکایی و یکی از بزرگترین صحبت بلوز, خواننده و ترانه سرایان از نسل ما. من یک ویلی Creeks فن پس از اولین آلبوم “خالی فلاسک Blues’. آخرین آهنگ, ‘چرا من قرار داده و من شلوار در’ کلاسیک ویلی. بسیار خوشحالم که او را به بازگشت به ریشه های خود را. نمی توانم بگویم چقدر در مورد آخرین آلبوم اما من امیدوار هستم و مشتاق به دیدن آنچه که او را تا آستین خود را در این سال است.”

// در این مقاله برجسته

StrawberryFrog

StrawberryFrog در این جنبش شرکت بازاریابی. ما بازاریابی, تبلیغات, طراحی و دیجیتال شرکت مستقر در شهر نیویورک است. نام تجاری سوخت بازاریابی حرکات تعریف مردم ما یک…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im