به همین دلیل از آن زمان به تجدید نظر خود را با نام تجاری پیام

موفق ترین کتاب, فیلم, رهبران, دوره ها و نسل های همه در یک چیز مشترک – عمیقا داستان فوتی و فوری است که شامل افراد عاطفی و اشکال خود را در اعتقادات و عملیات. و همان می رود برای علامت های تجاری. ما بازاریابان نیاز به نگه داشتن خود را که همان استاندارد بالا است. ما باید از خودمان بپرسیم: آیا ما با نام تجاری می گوید جالب است ؟

به عنوان یک مشتری شما را به من مراقبت. شما باید به روشنی در مورد آنچه شما می گویید و آنچه شما می خواهید من برای خرید به و باور — فراتر از محصول یا خدمات شما فروش است. و که در آن روشن استاد نام تجاری روایت در می آید که منسجم و متحد یک شرکت با فعالیت ها و اتصال آنها عمیقا به مخاطبان هدف خود را.

اما زمانی که ما از C-مجموعه مدیران اگر آنها روشن در داستان خود را با نام تجاری است که گفتن آنها اغلب فقط تکان دادن سر خود را و اعتراف است که آنها نیست. برای اینکه عادلانه این رهبران هستند strategising و اجرای بی شماری ابتکارات فردی در هر زمان داده شده تمام با خود خاص kpi ها. متاسفانه این به معنی آن نیست همیشه نردبان تا به یک فوتی و فوری روایت کلی.

در حال حاضر نیاز به داستان خود را مستقیما هرگز مهم تر بوده است. بدون توجه به آنچه که خود داستان بود دو ماه پیش آن را نیاز به واکنش نشان می دهند به تغییر جهان سمت چپ توسط Covid-19. چشم انداز است که به سرعت در حال تغییر و جدید برندگان و بازندگان در حال تعریف شده است. مردم در حال رفتن به می خواهید بیشتر از مارک های آنها را انتخاب کنید و آنهایی که موفق به ارتباط مجدد نمی خواهد زنده بماند.

پیدا کردن داستان خود را: آن همه شروع می شود با نام تجاری شیرجه

بخش اول از این فرایند بیشتر مشاوره مدیریت از خلاق است. این یک شیرجه عمیق به نام تجاری و محیط آن. این مورد شناخت حالات مختلف فرصت ها و مفاهیم برای نام تجاری در آینده است. تحلیلی پژوهش و داده محور فرایند شامل چهار بخش است.

  • نام تجاری باستان شناسی — با نام تجاری است, تاریخ و حقیقت, مهم, آثار, علامت و یا آداب و رسوم.
  • نام تجاری چشم انداز — محیط زیست مارک آن زندگی می کند در میان و رفتار خود را.
  • فرهنگی ترمال — فرهنگی headwinds و tailwinds یک نام تجاری مواجه است.
  • رسانه های گفتگو — مکالمات اطراف تجاری به دنبال راه معنی دار آن شرکت می کنند.

گر چه هنر یک نام تجاری داستان

همه این اطلاعات مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری در مورد نام تجاری آینده و در نهایت شناسایی کلاسیک با نام تجاری ساختار عناصر — ایده و هدف و ارزش است.

اما پس از سال ها از ارائه این نام تجاری سازه یک چیز روشن است می توان آنها را برای مردم را به ارتباط برقرار کردن و درک عاطفی. یک داستان است که توانایی بسیار فراتر ارتباط با مردم به طور طبیعی بیشتر و مهمتر از همه به تعریف یک نام تجاری با غنای مورد نیاز است که برای آن وجود داشته باشد در رسانه های امروز محیط زیست است. کامل نام تجاری روایت را یک تن و زبان و نگاه و احساس به وضوح تعریف شده است. فکر می کنم از آن به عنوان تقطیر نام تجاری در آن آرمانی دولت است.

اما برای ما با نام تجاری داستان برای دیدار با چالش رقابت با بهترین کتاب ها و فیلم ها و حرکات در تاریخ ما را به قدرت هنر و فتنه انگیزی است. به راستی موفقیت به روایت شما به سادگی باید اتصال مردم viscerally و حرکت آنها را از لحاظ احساسی. زمانی که آنها چشمان خود را ببندید و آنها باید قادر به دیدن نام تجاری آن را احساس و طعم و مزه آن است. و این تنها می تواند از یک داستان.

خود داستان مستقیم

در یک پست Covid-19 نام تجاری چشم انداز ترمال و گفتگو باید همه به طور چشمگیری تغییر. ما باید این واقعیت را بپذیریم که داستان ما نیاز به تکامل را به سرعت و با دقت در پاسخ. در آن زمان به دوباره فکر می کنم داستان خود را. آن را در آغوش. این روند خواهد شد الهام بخش و امید و جهت. زیرا پس از همه, در رده خود و دیگران یکی از بهترین داستان را به نفع خود.

راب Klingensmith ارشد اجرایی در عامیانه قهرمان Invnt ،

// در این مقاله برجسته

INVNT

INVNT®. جهانی زنده نام تجاری داستان سرایی آژانس™ رقیب آژانس برای مارک های رقیب.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im