چرا اخبار انگلستان است و عطف به آن تاثیر گذار سازمان به کمک آن استخدام ویراستاران

یک سال از آغاز به کار خود, اخبار, بریتانیا تاثیر گذار آژانس پنجم به طور رسمی گسترش به مدیریت استعداد. این یک حرکت در می آید که نه تنها در پاسخ به افزایش تقاضا از سازندگان در آن کتاب به طور انحصاری بلکه شرح زیر تحریریه خالی در سراسر, اخبار, بریتانیا, نمونه پر شده با کمک برخی از تاثیر گذار و برگ.

در 12 ماه پس از آن راه اندازی فروشگاه در اخبار بریتانیا در لندن HQ (در سمت راست در کنار ناشر تجاری تیم) پنجمین پیدا کرده است خود را در فهرست اسامی مارک های مانند Tag Heuer, Lucozade و Infinite. و همچنین به عنوان ارائه استعداد مدیریت استراتژی و خلاق تولید برای مارک های خود را مدیر عامل الیور لوئیس را شناسایی کرده اند یک فرصت به اجازه دهید مشتریان خرید به ‘اثرگذارندهها’ عامل در اخبار انگلستان دیوار.

سرمایه گذاری – همراه با تمرکز بر حرکت فراتر از “رسیدن و فرکانس” – پرداخت کردن با این تیم در حال رشد از هشت تا 23 پس از 2019.

در حال حاضر پنجم استعداد (که عمل به طور مستقل از پدر و مادر خود آژانس) در حال راه اندازی با یک تیم کوچک از چهار خواهد شد که شناسایی و مدیریت افزایش ستاره ها در رشد فضای. با تمرکز بر تنوع و شمول استعداد بازوی debuting با طیف گسترده ای از تاثیرگذاران در آن کتاب از جمله LGBTIQ+ فعال و تصویرگر شنبه هلمز و Asma Elbadawi که به تازگی به رهبری یک کمپین برای انگلستان بسکتبال قوانین را تغییر دهد مانتو.

تیم مدیریت کمک خواهد کرد امضا استعداد حرکت مجتمع تجاری اکوسیستم با شناسایی حق از مارک های که با آنها باید ساخت و در دراز مدت همکاری های استراتژیک.

همه امضا شده توسط کسب و کار خواهد شد که دسترسی منحصر به فرد به اخبار انگلستان در خانه خلاق و استودیوهای تولید به حمایت از سرمقاله, پادکست, رادیو, نشر و پخش فرصت به عنوان بخشی از این سازمان ماموریت برای بالا بردن “اجتماعی استعدادهای درخشان از امروز به جریان اصلی استعداد فردا”.

تعمیق لوئیس’ چشم انداز از یک متقاطع بین تاثیر گذار و سرمقاله استعداد جدید آژانس را نیز مدیریت اخبار انگلستان سازندگان محتوا و روزنامه نگاران از جمله Sunday Times Style Magazine معاون زیبایی, ویرایشگر, افسانه, مجله, مد, مدیر, و این بار پول مربی.

برای این روزنامه نگاران را ایجاد فرصت برای همکاری با مارک های آن اطمینان به کار گرفته خواهد شد “مستقل” از ناشر عناوین.

تغییر نقش از ‘قصه’

“ما در حال کار واقعا از نزدیک با تحریریه به عنوان یک استعداد کسب و کار در حال حاضر,” لوییس می گوید درام.

“زمانی که ما راه اندازی شد, اخبار انگلستان بسیار به ما یک چالش و ما همیشه می خواستم برای تغذیه یک قیف جدید و در حال ظهور استعداد به ما رسانه ها عنوان.”

به “آینده اثبات” اخبار انگلستان طیف گسترده ای از محتوای لوئیس می گوید هر دو کسب و کار خود و ناشر بوده است دوباره نقش “قصه گو”.

“ما شده است فکر کردن در مورد چگونه ما می تواند نسل جدیدی از هنرمندان خلاق سرایان و روزنامه نگاران را از طریق – که شاید آمده از غیر سنتی پس زمینه اما باید تاثیر بزرگ و استعداد. این است که تحقق این چشم انداز.”

هنگامی که پنجمین سال گذشته راه اندازی لوئیس دقیق چگونه اخبار انگلستان تا به حال انجام یک “حسابرسی” برای شناسایی افراد موثر در آن حقوق و دستمزد و دامنه که مشتریان ممکن است می خواهم برای ایجاد روابط تجاری با در رسانه های اجتماعی. بار مواد غذایی منتقد Giles Coren جزء اولین امضا شود تا به کار با پنجم بر این اساس ،

اخبار انگلستان پیوست امثال Condé Nast در آزمایش با دادن مشتریان دسترسی به آن تیم تحریریه. زمانی که Condé رونمایی آگهی خود را آژانس در سال گذشته آن را نشان داد چگونه مشتریان می خواستم برای خرید به نه تنها رسانه های اجتماعی خود را, اما همچنین پروفایل های از این افراد است که کار را برای آن مجله. اما خورشید مالک است مصرف آن را یک گام بیشتر است.

لوئیس نشان می دهد که چگونه این سازمان کار کرده است با مدیریت سردبیران اخبار سراسر انگلستان به عنوان کمک به جذب روزنامه نگاران که همچنین می تواند تابع به عنوان تاثیرگذاران در حق خود.

این شامل زیبایی Instagrammer آوا Welsing Kitcher که به تازگی گرفته شده است که معاون سردبیر نقش در Sunday Times Style magazine. وقتی که می آید به نام تجاری مستقل می پردازد او خواهد بود به نمایندگی پنجم استعداد.

لوئیس می گوید لررین آب نبات ساندی تایمز لوکس, محتوا, مدیر و سردبیر از مجله سبک بود و سریع خاموش علامت در متوجه باشند که تازه سرمقاله استعداد را می توان در مکان بعید.

“ما با هم یک استعداد های جست و سراغ برنامه برای شناسایی کسی که ما احساس می جا ساندی تایمز کسب و کار به عنوان به خوبی به عنوان ما در بر داشت و کسی که ما می خواستم به قهرمان. این یک مثال عالی از کار مشترک با سرمقاله را در استعداد های جدید است که شاید نمی آمده اند از طریق مسیرهای سنتی.”

در یک فضای اغلب برچسب ‘غرب وحشی’ بازاریابی و انعطاف پذیر با ادعای کدورت این همبستگی بین تحریریه و نفوذ خود را افزایش واضح سوال در مورد خط خوب بین کلیسا و دولت و اینکه آیا این راه کار prioritises سرمقاله صداقت.

لوئیس اصرار دارد که در حالی که این دو در حال حاضر متصل به خطوط بین تحریریه و تجاری نخواهد بود مبهم است. هر چند پنجم در حال حاضر در استخدام آن را اطمینان از شفافیت در پرداخت-برای معاملات تنها با کار کردن با روزنامه نگاران در کانال های اجتماعی.

“ما می تواند کمک به حمایت از آوا با نام تجاری معاملات بوده و درک درستی از یک روز در مورد جایی که او کار می کند برای سبک در مقابل آنچه او می کند برای شرکای تجاری,” او می گوید.

آنچه مسلم است این است که او پیش بینی بیشتر از این نوع از کسب استعداد آمده است.

“من تا به حال دیگر ویراستاران به من می آیند و از آنها بخواهید که توصیه می کنیم. آن می تواند بازاریابی سرمقاله اما در نهایت ما می تواند استعداد به کسب و کار در تعدادی از راه های مختلف.

“ما در حال اجرا و مدیریت کل ساختمان رتبهدهی نشده است, اما ما در حال شناسایی استعداد ما می خواهید برای کار با.”

پنجم استعداد رهبری خواهد شد تا توسط کتی Wallwork که می پیوندد کسب و کار به عنوان مدیر استعداد پس از دو سال در حال اجرا خود را مدیریت استعداد فهرست شخصی و تجاری مشاوره. او خواهد پیوست Chloë Downes قبلا استعداد مدیر در شانزدهم; آدم Bowdery قبلا استعداد مدیر در ASM استعداد و اولیویا فرانسیس سابق روزنامه نگار در Dundas ارتباطات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im