چرا PinkNews است که شناور مورد آوردن غرور آنلاین – حتی اگر آن را بدون حامیان مالی

برخی از 2020 بزرگترین رویدادهای شده اند shutdown توسط lockdown اما در میان لغو و تعویق PinkNews یک طرح را به غرور آنلاین در این سال برای اولین بار. این رویداد جهانی را برای اولین بار ناشر آن را به عنوان به نظر می رسد به تاخت و تاز کردن به دیجیتال, جشنواره, اما اول باید آن جلب برندها را در هیئت مدیره.

با سنگین دل همجنسگرایان+ غرور برگزارکنندگان رویداد در سراسر جهان هستند و در نهایت اعتراف به شکست به Covid-19 و به تعویق انداختن جشن برای اولین بار در تاریخ.

در حالی که ناامیدی سخت است برای شکر-کت برای PinkNews, the show must go on(خط) با دیجیتال ناشر اعلام رایگان برنامه محتوای دیجیتال زیر پرچم ‘غرور و افتخار برای همه است.’

در حالی که این تیم مشغول حصول اطمینان از برنامه نشانی از غرور و افتخار وجود دارد قابل ملاحظه فضای خالی که در آن حامیان معمولا نشستن;با توجه برندها تمایل به صف در اطراف گوشه فقط دیده می شود حمایت از غرور حوادث. PinkNews نام تجاری با شرکای قبلی و غرور حامیان عبارتند از آمازون لویدز بارکلیز Deliveroo حال بارگذاری سیتی Aegon و LinkedIn.

“ما این را به عنوان یک فرصت بزرگ را به محتوای به طور مستقیم به کاربران و اجازه می دهد آنها را به شرکت با آن تعاملی در راه است که ممکن است با حوادث دنیای واقعی” توضیح PinkNew بنیانگذار و رئیس exec بنجامین کوهن در مورد نحوه آنلاین ناشر در نظر دارد برای ایجاد یک موفقیت دیجیتال, غرور, با وجود کاهش حمایت از بودجه.

“من دوست دارم حامیان مالی در هیئت مدیره آمد” او اذعان می کند. “ما با داشتن برخی از واقعا جالب مکالمات اما به چالش کشیدن به دلیل آن است که یک نظم بلند به درخواست مارک های در حال حاضر است.”

‘غرور و افتخار برای همه”

با بسیاری از همجنسگرایان+ مردم احساس جدا شده و نامشخص آینده بین 4 خرداد تا 7 ژوئن در سراسر PinkNews امیدوار است به اضافه کردن برخی از راحتی با رایگان برنامه محتوای دیجیتال زیر پرچم ‘غرور و افتخار برای همه است.’

هر سال اکثر همجنسگرایان+ مردم در سراسر جهان قادر به شرکت در غرور اغلب به دلیل ضد همجنسگرایان+ قوانین در کشور خود. و پس PinkNews می بیند ‘غرور و افتخار برای همه” به عنوان یک راه برای غرور و افتخار برای رسیدن به هر عضو جامعه است.

در حال اجرا در سراسر وب سایت خود را و کانال های رسانه های اجتماعی دیجیتال رویداد در نظر دارد را به بشر+ جامعه و متحدان آن با هم از طریق طیف وسیعی از تعاملی و محتوای اصلی از جمله پرسش و همانطور که با مشاهیر اثرگذارندهها و فعالان میزگرد موسیقی, جلسات, کشیدن, آموزش, لنز و فیلتر. حتی وجود داشته باشد مجازی غرور مارس.

غرور و افتخار برای همه خواهد شد و همچنین جمع آوری کمک مالی برای PinkNews خیریه شریک Kaleidoscope اعتماد. در این دوره از جشنواره نیز وجود خواهد داشت فرصت های به تعهد و اهدای پول به خیریه به طوری که آنها می تواند همچنان به مبارزه برای حقوق همجنسگرایان+ مردم در کشورهایی که در آنها صورت آزار و اذیت یا تبعیض به دلیل که آنها هستند و یا کسانی که آنها را دوست دارم.

نه یک بازگشت به بالا گزینه

در حالی که آنلاین جشنواره ممکن است به عنوان یک بازگشت به بالا گزینه برای جایگزینی 2020 جشن کوهن نشان می دهد که “غرور و افتخار برای همه” واقع شده است در آثار قبل از شیوع کروناویروس.

“ما می خواستیم به انجام آن در سال آینده پس ما شده است صحبت کردن در مورد این در حالی که برای” او سهام. هر سال PinkNews’ غرور جشن به شکل پذیرایی در هر یک از بریتانیا در پایتخت که در آن عنوان دعوت مهم پارلمانی ارقام به بحث در مورد همجنسگرایان+ حقوق.

“حوادث واقعا مهم هستند اما آنها کاملا غیر قابل دسترس. شما فقط می توانید اگر شما در حال دعوت و وجود ندارد مقدار فضا” کوهن اذعان می کند از محدودیت های آن است. “از آنجا که این محدودیت ما شروع به فکر کردن در مورد چگونه ما می تواند آن را کمی بیشتر دیجیتال. اما ما فقط فکر نمی کنم که ما قادر خواهد بود به آن را دریافت کردن زمین در زمان برای این سال است.”

نشانه شیوع کروناویروس که به ناشر و یک پرتاب برای آوردن چیزهایی رو به جلو در سال است. در حالی که غرور در لندن تنها اعلام کرد که این رویداد به تعویق افتاد بیش از یک هفته پیش و برایتون فقط چند روز پیش کوهن توضیح می دهد که یک احساس دل و روده بازگشت در اواسط ماه ژانویه رو او شروع به آماده شدن برای این رویداد که غرور نه محل به عنوان برنامه ریزی شده.

“هنگامی که coronavirus آغاز شده و ما شروع به برنامه ریزی پروتکل به دلیل احساس دل و روده من از اواسط ژانویه بود و غرور خواهد بود لغو شد,” او توضیح می دهد.

صورتحساب به عنوان افتتاحیه رویداد, ‘غرور و افتخار برای همه’ در حال حاضر خواهد شد یک رویداد سالانه وقوع هر یک از غرور و افتخار است.

دیجیتال غرور شناور?

از ابتدای سال Covid-19 همه گیر شده است wreaking ویران در بازاریابان بودجه. Airbnb Budweiser کوکا کولا و John Lewis هستند فقط برخی از شرکت ها را منجمد و یا هدایت صرف در پی این بیماری همه گیر. در شروع هفته گذشته Warc پیش بینی رکود اقتصادی در نیمه اول سال به صورت جهانی آگهی های بازار – که اگر محسوس خواهد شد که یک حذفی تاثیر را در بودجه برای 12 ماه آینده حداقل.

در حالی که این بحران بدون شک تاثیر بازی های المپیک و یورو غرور متفاوت است.

خانه های تجاری بزرگ شناور حمل رنگین کمان-cladded همجنسگرایان+ حامیان غرور رژه خواهد به جای نگاه های مختلف اگر مارک های کشیده و حمایت خود را. آیا کسانی که شناور را تحقق آنلاین با غرور و افتخار برای رفتن به این سال است و در عین حال دیده می شود.

“ما فکر می کنیم که این یک فرصت بزرگ برای برندهای درگیر می شود اما من تحت هیچ توهمی است که ممکن است یک مشکل به جلو و خاموش” کوهن می گوید.

“بدیهی است که ما می خواهم به انجام این کار در مقیاس بزرگ اما که نیاز به حمایت. و کاملا رک و پوست کنده جدول زمانی بسیار کوتاه” او همچنان ادامه دارد. “ما باید برای پیدا کردن مارک های که می خواهید با آن کاملا به سرعت زمانی که در واقع در حال حاضر یک زمان به چالش کشیدن.”

در حالی که به دست آوردن حمایت حامیان مالی است یک کار دشوار در دست کوهن آگاه است که حتی اگر PinkNews “را ندارد هر گونه پول از این, از آن خواهد شد یک راهکار خوب برای رویدادهای آینده بنابراین ما می توانید اتصال با مردم بهتر است.”

“ما در ارتباط با افراد جوان به راحتی به دلیل آنها می توانند همه چیز نگاه از حریم خصوصی خود را گوشی های هوشمند” کوهن توضیح می دهد که از مزایای غرور وقوع آنلاین. “اگر شما قادر به شرکت در غرور از حریم شخصی گوشی های هوشمند خود را, آن را قادر خواهد ساخت پشته تمام افرادی که احتمالا اعتماد به نفس ندارد به طور واقعی غرور رویداد که ممکن است به صورت تبعیض یا چالش اگر آنها انجام دهد.”

“حتی اگر آنها در حال زندگی در کشورهای که در آن که در آن غیر قانونی است و آنها ممکن است به خوبی زندگی می کنند با اعضای خانواده یا دوستان است که آنها می ترسند به بیرون بیایند. بنابراین سود واقعی از انجام کارهای آنلاین است که آن را قادر می سازد یک پشته تمام افرادی که قبلا قطع شده بود و در ارتباط با این جنبش است.”

جدید PinkNews پست-شیوع

در حالی که این خواهد بود که برای اولین بار از آن نوع رویداد برای PinkNews کوهن اذعان می کند که در آینده اکثر PinkNews حوادث آنلاین خواهد بود.

“درس از این است که شما می توانید دستیابی به بسیاری دیجیتالی,” او می گوید. “رفتن به جلو ما برنامه ریزی برای انجام اکثر ما حوادث دیجیتالی.”

کوهن می کند اعتراف کرد که PinkNews هنوز هم انجام برخی از حوادث در دنیای واقعی وجود دارد به عنوان یک “سود واقعی به این شبکه و برخی از حامیان مالی خواهد شد که تنها به صرف پول در دنیای واقعی نوع فعالانه.”

“ما باید برای انطباق با دنیای جدید است که ما در حال زندگی در” او معتقد. “قوی وجود دارد فرصت اگر رسانه ها و برندها قادر به محوری و بسیار زیرک است. چرا که ما به اندازه ما قادر به بسیار چالاک است که مجموعه ما برای موفقیت در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im